Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke
Novosti 1.3.2017
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura

Rezultati učeničkih natjecanja

U tijeku su natjecanja učenika osnovnih i srednjih škola Krapinsko-zagorske županije.

Srednje škole


Geografija – natjecanje održano 23. veljače u SŠ Pregrada

1. razredi

1. mjesto - Filip Čukman iz SŠ Zlatar
2. mjesto – Andro Klancir iz SŠ Zlatar
3. mjesto – Sara Cesarec iz SŠ Pregrada

2. razredi

1. mjesto – Jurica Skuliber iz SŠ Zlatar
2. mjesto Leonardo Biruš iz SŠ Pregrada
3. mjesto – Antonija Latin iz SŠ Zlatar

3. razredi

1. mjesto – Danijela Besednik iz Gimnazije A.G. Matoša Zabok
2. mjesto – Magdalena Mirt iz Gimnazije A.G. Matoša Zabok
3. mjesto – Nikola Mrkus i Tihomir Pavić iz SŠ Pregrada

4. razredi

1. mjesto – Manuel Žegrec iz SŠ Zlatar
2. mjesto - Karlo Ivanjko iz SŠ Pregrada
3. mjesto – Domagoj Vincelj iz SŠ Krapina

 

Matematika – natjecanje održano 28. veljače u SŠ Zlatar

A varijanta
 

I razred
 

1. mjesto - Iris Trgovec iz Gimnazije A.G. Matoša Zabok
2. mjesto - Ivo Veverec  iz Gimnazije A.G. Matoša Zabok i Matej Zubić iz SŠ Krapina
3. mjesto - Dominik Puljko iz SŠ Krapina)

II razred

1. mjesto - Nikola Vuzem iz SŠ Krapina

2. mjesto - Petra Daković iz Gimnazije A.G. Matoša Zabok

III razred

1. mjesto - Karlo Pušelj iz ŠŠ Krapina

2. mjesto - Valentino Kunštek iz SŠ Krapina

3. mjesto - Filip Stjepan Hanžek iz Gimnazije A.G. Matoša Zabok

IV razred

1. mjesto - Timon Spiegl iz SŠ Krapina

2. mjesto - Mihael Grmovšek iz SŠ Krapina

B varijanta

I razred

1. mjesto - Lana Kramar iz SŠ Zlatar

2. mjesto - Filip Čukman iz SŠ Zlatar

3. mjesto - Hrvoje Puljko iz SŠ Krpaina

II razred

1. mjesto - Ivan Futivić iz SŠ Zlatar

2. mjesto - Ivan Borlinić  iz SŠ Krapina

3. mjesto - Lana Šoštarko iz SŠ Krapina

III razred

1. mjesto - Valentina Babić iz SŠ Zlatar

2. mjesto - Vanja Cesarec iz SŠ Krapina

3. mjesto - Lana Jurak iz SŠ Krapina

IV razred

1. mjesto - David Gorup iz SŠ Krapina

2. mjesto - Bartol Rod iz SŠ Zlatar

3. mjesto - Robert Sviben iz SŠ Zlatar i i Dominik Šoštarko iz SŠ Krapina

 

Engleski jezik – natjecanje je održano 21. veljače u SŠ Zlatar

kategorija 2 A

1. mjesto - Dominik Forjan iz SŠ Krapina
2. mjesto - Nina Šalković iz SŠ KRapina

kategorija 2 B

1. mjesto - Robert Štefanović iz Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
2. mjesto - Lana Blažinić iz SŠ Zabok
3. mjesto – Marko Loina iz Škole za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok

kategorija 4 A

1. mjesto - Timon Spiegl iz SŠ Krapina
2. mjesto - Jan Puljko iz SŠ Krpaina
3. mjesto - Filip Pavić iz SŠ Krapina
4. mjesto - Adriana Kovinčić iz Gimnazije Antuna Gustava Matoša Zabok

kategorija 4 B

1. mjesto - David Vuzem iz SŠ Pregrada
2. mjesto - Ivan Novosel iz SŠ Oroslavje

 

Latinski jezik – natjecanje je održano 20. veljače u Gimnaziji Antuna Gustava Matoša u Zaboku

Strukovne škole

1. mjesto - Patricija Mihalinec iz SŠ Bedekovčina  
2. mjesto Patrik Pankasz,iz SŠ Bedekovčina
3. mjesto Karolina Ricijaš iz SŠ Bedekovčina

Opće gimnazije

1. mjesto - Matea Kobaš i Marija Matovina iz Gimnazije Antuna Gustava Matoša Zabok
2. mjesto - Marija Kantolić i Matija Kordej Gimnazije Antuna Gustava Matoša Zabok
3. mjesto - Josipa Šagud Gimnazije Antuna Gustava Matoša Zabok

 

Vjeronauk – natjecanje je održano 8. veljače u SŠ Konjšina

1. mjesto – ekipa SŠ Krapina (Lana Šoštarko, Željka Pernjek, Antonija Rigač i Izidora Kolarec)

 

Francuski jezik – natjecanje je održano 24. veljače u Srednjoj školi Zabok

1. Lorena Tišljar iz SŠ Zabok

 

Talijanski jezik – natjecanje je održano 24. veljače u Srednjoj školi Zabok

1. Lana Knezić iz SŠ Zabok
2. Veronika Salatko iz SŠ Zabok
3. Marta Sambolić iz SŠ Zabok
4. Ines Pavleković iz SŠ Krapina

 

Španjolski jezik – natjecanje je održano 24. veljače u Gimnaziji Antuna Gustava Matoša

- najbolji su Adriana Kovinčić i Luka Kobelščak iz Gimnazije A. G. Matoša Zabok

 

Vizualna umjetnost i dizajnLIK 2017. – natjecanje je održano 27. veljače u OŠ Budinšćina

Najbolji su:

Ivana Knezić i Eva Novak iz Škole za umjetnost, dizajn, grafiku o odjeću Zabok

Hana Bosilj i Silvija Lea Švaljek iz SŠ Krapina

Stella Pondeljak iz SŠ Pregrada

 

Računavodstvo – međužupanijsko je natjecanje održano 28. veljače u SŠ Zabok
1. mjesto -  Magdalena Potočnjak iz SŠ Zabok

 

 

Osnovne škole

 

Geografija – natjecanje održano 23. veljače u OŠ Ljudevit Gaj Mihovljan

5. razred

1. mjesto – Luka Klancir iz OŠ Marija Bistrica
2. mjesto – Klara Ferišak iz OŠ Ante Kovačića Zlatar
3. mjesto – Gabrijel Kučko iz OŠ Donja Stubica

6. razred

1. mjesto – Marko Turibak iz OŠ Ljudevit Gaj Krapina
1. mjesto – Nika Meštrović iz OŠ Marija Bistrica
2. mjesto – Jakob Domagoj Jug iz OŠ Ljudevit Gaj Krapina
2. mjesto – Stjepan Tomorad iz OŠ Marija Bistrica
2. mjesto – Luka Poslon iz OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko
3. mjesto – Karlo Krznar iz OŠ K.Š. Gjalskog Zabok

7. razred

1. mjesto – Nika Kovačić iz OŠ Marija Bistrica
2. mjesto – Marta Hercigonja iz OŠ J. Leskovara Pregrada
3. mjesto – Ivan Habazin iz OŠ Marija Bistrica

8. razred

1. mjesto – Egon Belošević iz OŠ Ljudevit Gaj Krapina
2. mjesto – Klara Zebec iz OŠ Ljudevit Gaj Mihovljan
3. mjesto – Antonio Topolovec iz OŠ Marija Bistrica

 

Engleski jezik – natjecanje je održano 21. veljače u OŠ Đurmanec

1. Leonarda Sirovec iz OŠ Oroslavje
2. Helena Dolovčak iz OŠ A. Mihanovića Petrovsko
3. Petra Sučić iz OŠ Ljudevit Gaj Krapina
4. Ema Počekal iz OŠ Zlatar Bistrica
5. Luka Hlupić iz OŠ A. Cesarec Krapina
6. Fran Smiljanec iz OŠ Đurmanec

 

Informatika – Infokup 2017. – natjecanje je održano 10. veljače u OŠ Konjščina

Osnove informatike
1. mjesto – Blaž Stužić iz OŠ Ante Kovačića Zlatar

Logo 5
1. mjesto Lovro Kontent iz OŠ Matije Gupca Gornja Stubica

Logo 6
1. mjesto – Mihael Smrček iz Oš Matije Gupce Gornja Stubica

Logo 8
1. mjesto – Alen Šćuric iz OŠ Sveti Križ Začretje

Algoritmi
1. mjesto – Domagoj Gavranić iz OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok

Razvoj softvera
1. mjesto – Domagoj Gavranić iz OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok
2. mjesto – Vito Džaja-Pozaić iz OŠ Konjščina
3. mjesto – Monika Cerovski iz OŠ Side Košutić Radoboj

 

Čitanjem do zvijezda – natjecanje održano 24. veljače u OŠ Oroslavje

1. mjesto - OŠ Lijepa naša iz Tuhlja (Veronika Barilović, Veronika Iveković i Karolina Kihar)
2. mjesto – OŠ Stjepana Radića iz Brestovca Orehovičkog (Petra Kučko, Korina Tretinjak i Ana Vuković)

Izrada plakata

1. Matea Ljubić iz OŠ Stubičke Toplice
2. Leona Žnidarec iz OŠ Lijepa naša Tuhelj

 

Vizualna umjetnost i dizajn – LIK 2017. – natjecanje je održano 27. veljače u OŠ Budinšćina

Najbolji su:

Eva Kruhak iz OŠ Marija Bistrica

David Vuk iz OŠ Lobor

Klementina Lisak iz OŠ Konjščina

Nika Rihatarić iz OŠ Zlatar

Leon Miklaužić, Filip Halužan, Nika Cipan i Žan Vražić iz OŠ Hum na Sutli

Maja Škrlin iz OŠ Zabok

Patrik Sivec Starinec iz OŠ Budinšćina

 

 

Rezultate Lidrana možete pronaći na http://kzz.hr/lidrano-zupanijski-susreti

 

Popis će se ažurirati u skladu s dostavom rezultata.

 

Fotogalerija


Zadnja promjena: 1.3.2017 | Prikazano 5164 puta
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
listopad 2019
poutsrčepesune
30123456
7
Besplatna edukacija - Ciljana komunikacija i prezentacija moje ideje
8910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended