Zagorje
Bajka na dlanu
Datum objave: 13. veljače 2019.

Na državnom kadetskom prvenstvu u plivanju bili su i članovi Plivačkog kluba Olimp iz Zaboka, koji su se kući vratili sa tri osvojena zlata i četiri brončane medalje. Patrik Erceg osvojio je dva naslova državnog prvaka te tri bronce; u kategoriji 200 m mješovito i 100 m leptir, dok je broncu osvojio na 800 m slobodno, 200 m leptir i 200 m slobodno. Patrikova klupska kolegica Jana Pavalić postala je državna prvakinja na 100 m leptir, dok je na 100 m slobodno osvojila broncu.

„Upućujemo najiskrenije čestitke Patriku i Jani na iznimnim rezultatima koje su ostvarili. Osvojiti medalju bilo kojeg sjaja, u jakoj konkurenciji na državnoj razini, velika je stvar, a još kad su u pitanju one „najsjajnije“ medalje, razlog za sreću i ponos samo su još veći. Čestitamo i svim ostalim članicama i članovima Plivačkog kluba Olimp koji su nastupili na državnoj smotri u Zagrebu, kao i njihovim trenerima te sportskom direktoru, prof. Ivici Androiću“.