Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: VRELEJ d.o.o.
Linija: Miljana - Lučelnica [349]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Miljana0Miljana
Plavić3Plavić
Zagorska sela6Zagorska sela
Razvor8Razvor
Kumrovec10Kumrovec
Brezje12Ravno Brezje
Zelenjak14Klanjec
Mihanović Dol16Mihanovićev Dol
Klanjec17Klanjec
Klanječki Dol18Dol Klanječki
Lučelnica20Lučelnica Tomaševečka

Polasci:


Miljana - Lučelnica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Miljana06:30:00Miljana
Plavić06:32:00Plavić
Zagorska sela06:35:00Zagorska sela
Razvor06:38:00Razvor
Kumrovec06:40:00Kumrovec
Brezje06:41:00Ravno Brezje
Zelenjak06:43:00Klanjec
Mihanović Dol06:45:00Mihanovićev Dol
Klanjec06:48:00Klanjec
Klanječki Dol06:50:00Dol Klanječki
Lučelnica06:53:00Lučelnica Tomaševečka
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme nastave u školama

Miljana - Lučelnica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Lučelnica14:10:00Lučelnica Tomaševečka
Klanječki Dol14:14:00Dol Klanječki
Klanjec14:17:00Klanjec
Mihanović Dol14:24:00Mihanovićev Dol
Zelenjak14:28:00Klanjec
Brezje14:30:00Ravno Brezje
Kumrovec14:31:00Kumrovec
Razvor14:33:00Razvor
Zagorska sela14:36:00Zagorska sela
Plavić14:39:00Plavić
Miljana14:42:00Miljana
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme nastave u školama
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
lipanj 2019
poutsrčepesune
272829303112
34
5
14. sjednica Županijske skupštine
6789
10111213141516
17181920212223
2425
26
Radionica Društveno poduzetništvo
27282930
1234567
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Cesi - Centar za edukaciju, savjetovanje i istraživanje Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended