Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: VRELEJ d.o.o.
Linija: Miljana - Bedekovčina [006]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Miljana0Miljana
Plavić3Plavić
Zagorska sela6Zagorska sela
Razvor8Razvor
Kumrovec10Kumrovec
Brezje11Ravno Brezje
Zelenjak15Klanjec
Klanjec18Klanjec
Lučelnica21Lučelnica Tomaševečka
Rakovec23Rakovec Tomaševečki
Mihalić25Klanjec
Dubrovčan I28Dubrovčan
Dubrovčan II30Dubrovčan
Gorupići31Veliko Trgovišće
Gubaševo36Gubaševo
Zabok38Zabok
Hum Lug42Hum Zabočki
Špičkovina47Špičkovina
Bedekovčina50Bedekovčina

Polasci:


Miljana - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Miljana05:45:00Miljana
Plavić05:50:00Plavić
Zagorska sela05:52:00Zagorska sela
Razvor05:54:00Razvor
Kumrovec06:00:00Kumrovec
Brezje06:02:00Ravno Brezje
Zelenjak06:05:00Klanjec
Klanjec06:10:00Klanjec
Lučelnica06:15:00Lučelnica Tomaševečka
Rakovec06:20:00Rakovec Tomaševečki
Mihalić06:25:00Klanjec
Dubrovčan I06:27:00Dubrovčan
Dubrovčan II06:29:00Dubrovčan
Gorupići06:32:00Veliko Trgovišće
Gubaševo06:37:00Gubaševo
Zabok06:42:00Zabok
Hum Lug06:47:00Hum Zabočki
Špičkovina06:51:00Špičkovina
Bedekovčina06:56:00Bedekovčina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Miljana - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Miljana11:30:00Miljana
Plavić11:35:00Plavić
Zagorska sela11:37:00Zagorska sela
Razvor11:39:00Razvor
Kumrovec11:45:00Kumrovec
Brezje11:47:00Ravno Brezje
Zelenjak11:50:00Klanjec
Klanjec11:55:00Klanjec
Lučelnica12:00:00Lučelnica Tomaševečka
Rakovec12:05:00Rakovec Tomaševečki
Mihalić12:10:00Klanjec
Dubrovčan I12:12:00Dubrovčan
Dubrovčan II12:14:00Dubrovčan
Gorupići12:17:00Veliko Trgovišće
Gubaševo12:22:00Gubaševo
Zabok12:27:00Zabok
Hum Lug12:32:00Hum Zabočki
Špičkovina12:38:00Špičkovina
Bedekovčina12:43:00Bedekovčina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Miljana - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Bedekovčina13:05:00Bedekovčina
Špičkovina13:22:00Špičkovina
Hum Lug13:25:00Hum Zabočki
Zabok13:30:00Zabok
Gubaševo13:35:00Gubaševo
Gorupići13:40:00Veliko Trgovišće
Dubrovčan II13:43:00Dubrovčan
Dubrovčan I13:45:00Dubrovčan
Mihalić13:47:00Klanjec
Rakovec13:52:00Rakovec Tomaševečki
Lučelnica13:57:00Lučelnica Tomaševečka
Klanjec14:02:00Klanjec
Zelenjak14:07:00Klanjec
Brezje14:10:00Ravno Brezje
Kumrovec14:12:00Kumrovec
Razvor14:18:00Razvor
Zagorska sela14:20:00Zagorska sela
Plavić14:22:00Plavić
Miljana14:27:00Miljana
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Miljana - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok19:20:00Zabok
Gubaševo19:25:00Gubaševo
Gorupići19:30:00Veliko Trgovišće
Dubrovčan II19:33:00Dubrovčan
Dubrovčan I19:35:00Dubrovčan
Mihalić19:37:00Klanjec
Rakovec19:42:00Rakovec Tomaševečki
Lučelnica19:47:00Lučelnica Tomaševečka
Klanjec19:52:00Klanjec
Zelenjak19:57:00Klanjec
Brezje20:00:00Ravno Brezje
Kumrovec20:02:00Kumrovec
Razvor20:08:00Razvor
Zagorska sela20:10:00Zagorska sela
Plavić20:12:00Plavić
Miljana20:17:00Miljana
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
lipanj 2019
poutsrčepesune
2728293031
1
  • 3 MEĐUNARODNA KONJIČKA KARAVANA
  • BRANITELJI IZ ANTUNOVCA U POSJETU ZAGORJU
  • 2
    Festival Igrajte nam mužikaši oduševio i 51. godinu
    3
  • PRIHODI ZAGORSKOG GOSPODARSTVA U 2018. PORASLI 10,6%
  • Prethodno savjetovanje - Radovi na energ. obnovi SŠ Bedekovčina
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Antonijo Vidaković)
  • JAVNE POTREBE U KULTURI – DODJELA 884.000 KN VRIJEDNIH UGOVORA
  • 4
  • Prethodno savjetovanje - Radovi na energ. obnovi SŠ Konjščina
  • Poboljšanje pristupa prim. zdravs. zaštiti u Domu zdravlja - grupa VI
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Desiničanka)
  • 5
  • Najavljen 5. festival A Sutla si teče
  • Taktička vježba civilne zaštite u Bedekovčini
  • Posjet izaslanstva bratimljenoga francuskog grada Marle
  • Ocjena o potrebi procjene utjecaja na okoliš (potok Šemnica, održavanje)
  • Ježice ponovno najbolje na Smotri malih vokalnih sastava
  • Održana završnica Nacionalnog projekta Čitajmo zajedno – čitajmo naglas
  • Erasmus+ aktivnosti OŠ Bedekovčina
  • Velik uspjeh STEM grupe OŠ Bedekovčina
  • Prethodno savjetovanje - Radovi na energ. obnovi OŠ Konjščina
  • Javni poziv za 6. Sajamsku izložbu "100% ZAGORSKO" u Rijeci
  • Vetropacku i Predionici Zlatni Ključ
  • 6
  • Obilazak kuće za odmor „Dorota“
  • Pješačenjem do Ačkove hiže obilježen Svjetski dan nepušenja
  • EDUKACIJA O ANTIKORUPCIJI
  • 7
  • 170 GODINA ŠKOLSTVA U KRALJEVCU NA SUTLI
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Hrašćina, uređenje NC Rogini-Žugci)
  • 704 TISUĆE KUNA ZA POVEĆANJE POLJOPRIVREDNE PROIZVODNJE
  • 8
  • ZAVRŠNICA PROJEKTA LUMEN
  • 10. ZLATNA LIPA TUHLJA
  • 9
    10
  • 10 GODINA OŠ VLADIMIR BOSNAR STUBIČKE TOPLICE
  • Mali ulični festival oduševio i drugu godinu za redom
  • NOVIH 600.000 KUNA ZA UDRUGE
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - Miljenko Pavlović
  • Dani Mihanovića
  • Počinje 2,89 mil. kn vrijedna rekonstrukcija Zagrebačke ulice
  • 11
  • Natječaj za dodjelu jednokratnih financijskih podrški Ministarstva demografije
  • Radionica Društveno poduzetništvo
  • Studijska posjeta u Portugalu
  • Pad nezaposlenosti i u svibnju
  • 12
  • POČINJE IZGRADNJA KRUŽNOG TOKA U OROSLAVJU
  • Javni poziv - utvrđivanje građevne čestice - Ivan Bubnjar
  • Postignut inicijalni dogovor o sufinanciranju nabave radnih bilježnica
  • Obavijest - e-Račun
  • 13
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (RUSAN - MIKRON d.o.o.)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Krešo Tretinjak)
  • Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva za šk.god. 2019./2020
  • 14
  • Nagrađeni izvrsni rezultati na državnim natjecanjima
  • Razvoj Krapinskih Toplica kao destinacije zdravstvenog turizma - Izvor zdravlja
  • Predstavljena Spomen knjiga darivatelja krvi 100+
  • Šesti sastanak Vlade RH i župana
  • 15
    16
  • Dan Općine Kraljevec na Sutli
  • Dan Grada Donja Stubica
  • 17
  • Održan 5. Festival vokalnih skupina „A Sutla si teče“
  • Najavljeno Ljeto na Bajerima 2019.
  • Javni poziv - utvrđivanje građevne čestice - Mladen Pracaić
  • 181920212223
    24252627282930
    1234567
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Cesi - Centar za edukaciju, savjetovanje i istraživanje Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended