Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. rumpestilski
13,821386 sek.
2. glodavac
13,829595 sek.
3. masni
13,967407 sek.
4. makaki
14,092133 sek.
5. mladen
14,259671 sek.
123...
Vrijeme u Krapini
Danas Večeras Sutra
Sunčano
Djel.
oblačno
10°
Oblačno
Sedmodnevna
prognoza
za Krapinu
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
travanj 2015
poutsrčepesune
3031
1
  • U Oroslavju otvorena izložba Put igračaka
  • Radionice za udruge za prijavu projekata na Natječaj za dodjelu financijskih potpora
  • 12. sjednica Županijske skupštine
  • 2
  • Održana zadnja u nizu informativnih radionica za udruge
  • Poziv na uvid u prijedlog vanjskog plana zaštite i spašavanja - Crodux plin d.o.o.
  • Poziv na uvid u prijedlog vanjskog plana zaštite i spašavanja - Tifon d.o.o.
  • Najava 9. manifestacije Babičini kolači
  • 3
  • Javni poziv - rekonstrukcija DC D206 Valentinovo - Petrovsko, faza 2
  • Javni natječaj za imenovanje pročelnika Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu...
  • Natječaj - viši referent u UO za prost.uređenje, gradnju i zašt.okoliša
  • Konferencija Turizam na ruralnom području s rukom u ruci s prirodnom i kulturnom baštinom
  • Zagorska bajka i na stolovima
  • Nagradna mobilna igra
  • Otvoren prvi jajomat u Krapinsko-zagorskoj županiji
  • 4
    Župan Željko Kolar priredio tradicionalni uskrsni prijem za povijesne postrojbe
    5
    6
    7
    Poziv na sudjelovanje na 10. Sajmu udruga KZŽ udrugama s područja KZŽ
    8
  • Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova
  • 07. travnja - Svjetski dan zdravlja
  • Održana Konferencija Turizam na ruralnom području s rukom u ruci s prirodnom i kulturnom baštinom
  • 9
  • Novi vršitelj dužnosti pročelnika UO za gosp., poljop., promet, kom. infr. i EU fondove
  • Primopredaja aparata za elektroforezu u OB Zabok i bolnici hrvatskih veterana
  • Provedba postupka zahvata za održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • 10
    Susret župana s maturantima sa područja Grada Zaboka na temu "Perspektive mladih ljudi u KZŽ"
    11
  • Predsjednica Skupštine nazočila obilježavanju Dana Koprivničko-križevačke županije
  • Skupština odabrala dobitnike priznanja
  • 12
    13
  • NAJAVA - Deveti Sajam zdravlja
  • Otvoren 8. GFUK
  • Svečana sjednica gradskog Vijeća Pregrade povodom Dana Grada
  • Održana 20. Smotra dramskih amaterskih udruga KZŽ
  • 5. Izložba bučinog ulja Sjeverozapadne hrvatske
  • Održana Izborna skupština Udruge branitelja liječenih od PTSP-a KZŽ
  • Održan 4. Rally u Kumrovcu
  • Premijer Zoran Milanović na zatvaranju manifestacije „Kostelska uskrsna pištola"
  • 14
  • Hrvatska zajednica županija kreće u izdavanje foto monografije
  • Obavijest o promjeni visine kamatne stope u Programu „Kreditom do uspjeha 2014.“
  • Dani humora 2015.
  • Predsjednica Županijska skupštine nazočila obilježavanju Dana Karlovačke županije
  • Svečana dodjela majstorskih diploma
  • Započele prezentacije srednjoškolskih zanimanja i programa za učenike 8. razreda
  • Radionica Ažuriranje izrađenog web profila poduzetnika, mogućnost e-poslovanja
  • Počela radionica Strateško planiranje i izrada strategija za dužnosnike i službenike jedinica lokalne i regionalne samouprave
  • 15
  • Predsjednik Republike Bugarske posjetio Krapinsko-zagorsku županiju
  • Održan 9. Sajam zdravlja Krapinsko - zagorske županije
  • Javni poziv za isticanje kandidatura za članove/članice Antikorupcijskog povjerenstva
  • Nezaposlenost na području KZŽ u daljnjem padu
  • Župan Željko Kolar na obilježavanju Dana Primorsko-goranske županije
  • 16
  • Natječaj za imenovanje pročelnika u UO za fin., pror. i javnu nabavu - poništenje
  • Srednja škola Zlatar ponovno ima državnog prvaka
  • Predsjednica Skupštine nazočila obilježavanju Dana Brodsko-posavske županije
  • Službeno otvorenje izvorišta B-2 u Pregradi
  • 12. Smotra učeničkih zadruga KZŽ
  • Župan Željko Kolar posjetio tvrtku Honing d.o.o. u Sv. Križu Začretju
  • 17
  • Uvid u Nacrt rješenja o okolišnoj dozvoli za postojeće postrojenje odlagališta otpada Gubaševo
  • Međunarodna biciklistička utrka Tour of Croatia od 22. do 26. travnja
  • 18
    19
    Nada Zgorelec iz Zagorskih Sela pobjednica 9. po redu manifestacije Babičini Kolači
    20
  • Festival "Pjesma i tambura" i obljetnica 50.godina rada Radeka Brodarca
  • OŠ Josipa Broza Tita iz Kumrovca ponovo najbolja na ovogodišnjoj Vjeronaučnoj olimpijadi
  • Zagorski mladi tehničari opet odlični na 57. državnom natjecanju održanom u Primoštenu
  • 8 škola s područja Krapinsko-zagorske županije u CARNET-ovom projektu „e-škole“
  • Održana godišnja Skupština Udruge branitelja Domovinskog rata Sv. Juraj iz Gornje Stubice
  • 21
  • Javna rasprava o Prijedlogu vanjskog plana zaštite i spašavanja - Crodux
  • Javna rasprava o Prijedlogu vanjskog plana zaštite i spašavanja - Tifon
  • Kazalište Moruzgva gostovalo na GFUK-u
  • Završnica državnog prvenstva u Krosu 2015.godine
  • II Ciljane izmjene i dopune Prostornog plana KZŽ
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (nerazvrstana cesta Jadeki - Grdenci)
  • Susret župana Željka Kolara i zamjenice Jasne Petek sa maturantima srednje škole u Konjščini
  • 2223242526
    27282930123
    45678910
    Gradovi / općine
    Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Turistički portal - uzagorju.com Učenička natjecanja Građani predlažu eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti
    Mob. aplikacija Gastro Zagorje
    Mob. aplikacija Agroturizam Zagorje
    Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended