Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,054142 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
rujan 2016
poutsrčepesune
293031
1
Zagorskim udrugama 658.000 kuna za 17 pomoćnika u nastavi
2
  • Javni poziv - HEP - izgradnja priključnog voda u Zagorskoj Koprivnici
  • Počinje nova školska godina
  • 34
    5
  • Prvi dan škole
  • Za unutarnju rasvjetu u tri osnovne škole 1,86 milijuna kuna
  • XV. Znanstveni skup kajkavski jezik, književnost i kultura kroz stoljeća
  • Otvoren 51. Tjedan kajkavske kulture u Krapini
  • Microsoft odabrao ŠUDIGO za status Showcase
  • U Bedekovčini održan 47. Susret riječi
  • 500 ljudi na 12. druženju na graničnom prijelazu Plavić – Sedlarjevo
  • 600 vatrogasaca na 8. memorijalu Marko Piljek
  • 90 godina DVD-a Zlatar Bistrica
  • Svijet i tambura – proslava 10 godina djelovanja TO KUD-a Mihovljan
  • 6
  • 70 godina DVD-a Stubička Slatina
  • Javni poziv - utvrđivavnje građevne čestice - Anton Horvat
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - Draganić pilana
  • U Krapini otvorena poslovnica Erste banke
  • Najavljen 24. Zagorski gospodarski zbor
  • Dr. Rajko Fureš napisao knjigu za medicinski fakultet
  • 7
  • Otvoreni novi prostori Društva Crvenog križa KZŽ i GDCK Krapina
  • Uz „otvoreni proračun“ podaci o prihodima i rashodima županija dostupniji i jednostavniji
  • U Donjoj Stubici otvorena nova sportska dvorana vrijedna 17 milijuna kuna
  • 8
  • Javni poziv - utvrđivavnje građevne čestice - Dominik Škreblin
  • Asfaltiranje posljednja 3 kilometra od 656 km županijskih cesta
  • 9
  • „Dajmo djeci korijene i krila“ ponovno u Krapini
  • U sklopu TKK održan recital i otvorena izložba dječjih likovnih radova
  • Peto dijete obitelji Rak
  • Tokić poslovnica otvorena u Krapini
  • „Mali kaj“ ponovno oduševio posjetitelje u punoj Festivalskoj dvorani
  • U Krapini održana Slovensko-hrvatska konferencija
  • Svjetski dan prevencije samoubojstva
  • U Krapini održan Poslovni uzlet Krapinsko-zagorske županije
  • U Krapini otvoren 24. Zagorski gospodarski zbor
  • 10
  • Održana retrospektivna večer 51. Festivala kajkavskih popevki
  • 61 novi obrtnik sa majstorskim zvanjem
  • 11
    12
  • 51. Festivalom kajkavskih popevki završio TKK
  • Sedmo izdanje manifestacije „100% Zagorsko“ u Zagrebu.
  • 24. Zagorski gospodarski zbor
  • Ministarstvo gospodarstva - potpore za ulaganja u proizvodne tehnologije
  • Dodijeljena priznanja za najbolje uređene izložbene prostore na 24. Zagorskom gospodarskom zboru
  • Okrugli stol: Podrška žrtvama kaznenih djela
  • Javni poziv za iskazivanje interesa za razvoj Krapinsko-zagorskog aerodroma d.o.o.
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta - Branimir Škreblin, Pregrada
  • 13
  • Retrospektivna večer 51. Festivala kajkavske popevke
  • Natječaj za financiranje programa i projekata poljoprivrednih udruga
  • Nezaposlenost na području KZŽ pada i dalje
  • Okrugli stol o podršci žrtvama kaznenih djela
  • U Zaboku otvorena izložba slika Zorislava Drempetića Hrčića
  • Javni poziv - utvrđivavnje građevne čestice - Josip Stiplošek
  • 14
  • Informativni dan za potrošače u sklopu projekta BioRES
  • Javni poziv - utvrđivavnje građevne čestice - Franjo Špiljak
  • Obilježen Dan Općine Sveti Križ Začretje
  • Strategija razvoja Krapinsko-zagorske županije 2016.-2020.
  • 15
  • Reakcije na novi Pravilnik o specijalističkom usavršavanju doktora medicine
  • Tvrtka Caristrap planira širenje proizvodnih kapaciteta u Mihovljanu
  • Dokumentarac Šudiga najbolji na 21. Filmskoj reviji mladeži u Karlovcu
  • "Chtef" Zagorski chef - Poziv za podnošenje prijava za sudjelovanje u manifestaciji
  • 16
  • 5. sjednica Gospodarsko - socijalnog vijeća
  • NAJAVA - PROGRAM PROMETNE KULTURE ZA NAJMLAĐE
  • Ocjena prihvatljivosti zahvata za ekološku mrežu (Stambeno poslovna građevina)
  • 1718
    19
  • Najava sjednica radnih tijela Županijske skupštine
  • 2. Kup Rudolf Perešin
  • Deklaracija o važnosti političkog uvažavanja i suradnje hrvatskih župana
  • Trg bana Jelačića u Zagrebu na dva dana je ponovno postao Zagorje u malom
  • Zagorje Vukovaru
  • 20
  • 21. sjednica Županijske skupštine
  • 600 učenika u atraktivnom programu prometne kulture za najmlađe
  • 21
    22
  • Gospodarsko-socijalno vijeće o kretanjima na tržištu rada
  • Održan sastanak članica i članova Koordinacije Županijske skupštine
  • 23
  • Obilježen Tjedan mobilnosti
  • 24 novih mladih čuvara prirode
  • Wi-Fi u pet zagorskih škola
  • 2425
    26
  • „Zagorje Vukovaru“
  • Župan Kolar na 46. Branju grojzdja
  • 500-tinjak djece na 19. Pregradskim dječjim berbarijama
  • Trijumf mladeži DVD Bedekovčina na državnom natjecanju u Puli
  • Na Danima kajkavske riječi izložbe tradicijskih jela, rukotvorina i zanata
  • U Zlataru održan 45. Festival dječje kajkavske popevke
  • Branje grojzdja u Pregradi završilo tradicionalnom povorkom beračica i berača
  • Poziv na uvid u spis predmeta (Nerazvrstana cesta Jadeki - Grdenci)
  • Poziv za uvid u spis predmeta (Veliko Trgovišće - lokalna cesta)
  • Poziv na uvid u spis predmeta (Vlado Meštrović)
  • 2728293012
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. EU financirani projekti Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended