Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,019006 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
veljača 2017
poutsrčepesune
3031
1
  • Javni poziv - rekonstrukcija građevine - Vetropack Straža
  • Najava sjednice radnih tijela Županijske skupštine
  • Otvorena 19 milijuna kuna vrijedna vodosprema Zagorskog vodovoda
  • 2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (građevina stambene namjene, Ivan Galović)
  • 23. sjednica Županijske skupštine
  • Sjednica Koordinacijskog tima za promicanje dojenja na području KZŽ
  • Jednokratne novčane pomoći KZŽ za socijalne usluge
  • 3
  • Prijam u službu na određeno vrijeme (UO za prost. uređ., gradnju i zašt. okoliša)
  • 14 ZAGORSKIH I SLOVENSKIH JLS POTPISALE SPORAZUM O SURADNJI
  • 4
    5
  • Puntanjem kmetova započela Seljačka buna
  • U Krapinskim Toplicama otvoren dnevni boravak za djecu u riziku
  • Velik stručni skup stručnjaka za predškolski odgoj u Velikom Trgovišću
  • 6
  • Kratka informacija o održanom sastanku RSD Futura
  • Puštena u promet nova dionica „Hajdašijane“, na potezu od od Andraševca do Bedekovčine
  • Dodijeljene nagrade na likovno-literarnom natječaju „Cvijet u cvijeću“
  • KZŽ za rad Društva Crvenog križa KZŽ izdvojila 510 tisuća kuna
  • Održana godišnja skupština Zagorske udruge uzgajivača konja
  • Svjetski dan borbe protiv raka
  • Održano otvoreno prvenstvo u veleslalomu za djecu do 12 godina
  • 7
  • KZŽ DODIJELJENA SREBRNA PLAKETA „LOKALNE HRVATSKE“
  • U Mariji Bistrici počelo obilježavanje 175. obljetnice osnivanja Matice hrvatske
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (željeznički cestovni prijelaz ŽC2198)
  • Predstavljen 5. svezak Hrvatskozagorskog književnog zbornika
  • Održana izborna Skupština DVD-a Klanjec
  • Radionica o pravu na pristup informacijama
  • 8
  • Godišnja skupština udruge umirovljenika Bedekovčina
  • Župan Kolar gost na panelu Poslovnog dnevnika i HRVZZ
  • Plan objave natječaja – OP Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
  • Prijam u službu na određeno vrijeme (UO za gosp., poljo., promet)
  • Javni poziv vlasnicima građevina s područja Grada Krapine u kojima se nalazi azbest
  • Javni poziv - građevinska dozvola za parkiralište, šetnicu i pješački most - Kr.Toplice
  • OB Zabok dobila 15,7 milijuna kuna za opremanje odjela
  • Svjetski dan bolesnika
  • 9
  • Nova donacija računala za hrvatske branitelje
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - Stolarija Ćuk
  • Javni poziv - utvrđivanje građevne čestice - Anđelko Topolovec
  • Javni poziv - izdavanje lokacijske dozvole - Zagorski vodovod - Aglomeracija Kr.Toplice
  • Javni poziv - uvid u Elaborat gospodarenja otpadom - Zelenjak d.o.o.
  • 10
  • Održana 23. sjednica Županijske skupštine
  • Obilježen Dan 112
  • Otvorene nove prostorije Udruge sveta Ana Lobor
  • Županijska skupština obilježila Svjetski dan bolesnika.
  • Svjetski dan bolesnika obilježen i u Loborgradu
  • Humanitarni nogometni spektakl u Bedekovčini
  • 11
    Seljačka buna ponovno uspjela!
    12
    13
  • Svjetski dan radija
  • Nezaposlenost na području KZŽ u daljnjem padu
  • Novo vozilo za potrebe županijskih službi
  • O ženskim kvotama na predstojećim lokalnim izborima
  • „Ciglešani“ održali koncert povodom Valentinova
  • Izvještajno-izborna skupština DVD-a Gredice
  • Novo vozilo za DVD Pregrada
  • OB Zabok 15,7 milijuna kuna bespovratnih sredstava za opremanje odjela
  • 14
  • Natječaj za potporu za povećanje uzgoja zagorskog purana za 2017. g.
  • U Krapini održana edukacija „Pravo na pristup informacijama“
  • 15
  • Razvoj obrazovanja iz županijske perspektive moguć daljnjom decentralizacijom
  • Sanja Mendek dvostruka pobjednica Recitala Željka Boc
  • Nagrađeni najbolji na likovno-literarnom natječaju na temu Domovinskog rata
  • Informativna radionica za poljoprivrednike
  • 16
  • Sufinanciranje projekata iz proračuna Saveza Alpe-Jadran
  • Zagorci oduševili Memphis!
  • 17
  • Javni poziv - izdavanje lokacijske dozvole - izvedba križanja D1 i L22001 u Đurmancu
  • Na županijskom je Lidranu ove godine sudjelovalo 190 osnovnoškolaca i 53 srednjoškolca
  • Profesionalno usmjeravanje učenika tema sastanka stručnih suradnika u zagorskim školama
  • U bolnici u Krapinskim Toplicama završen 5 mil. kuna vrijedan inv. ciklus
  • 1819
    20
  • „Obrtnička noć“ u Klanjcu
  • Pripreme ŽNK Pregrada za proljetni dio 1. HŽNL
  • Iz KZŽ iseljava najmanje osoba
  • Javni poziv - utvrđivanje građevne čestice - Vetropack
  • U Krapini otvorena međunarodna izložba „Maske“
  • U Kumrovcu predstavljena akcija „Žilet žica Zagorje 2017.“
  • Godišnja skupština Udruge pčelara Krapina
  • Valentinovu vu Trgovišću oduševilo Hrašćinu
  • Zagorje International proslavio drugi rođendan
  • Završen tečaj informatike za hrvatske branitelje iz općine Petrovsko
  • 21
  • Javni poziv - izdanje lokacijske dozvole - odvodnja otpadnih voda u Pregradi
  • Bogat program 10. tjedna psihologije u KZŽ
  • Javni poziv - utvrđivanje građevne čestice - Ivan Stiplošek
  • Međunarodni dan materinskog jezika
  • Župan Kolar posjetio Print centar Krapina
  • Oproštajni prijem kineske veleposlanice u RH
  • 22
    Radionica "Mladi, medijska pismenost i mobilnost"
    23
  • Održano predavanje o darovitoj djeci
  • Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti
  • Dani otvorenih vrata Zagorske razvojne agencije
  • Javni poziv - HEP - izgradnja priključnog voda, trafo stanice i niskonaponskog razvoda
  • 24
  • Javni poziv - Niskogradnja d.o.o. - eksploatacija kamena u Pregradi
  • Tradicijske drvene igračke za mališane u Velikom Trgovišću
  • Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti
  • Župan Kolar i ministrica Žalac održali sastanak
  • Za udruge civilnog društva KZŽ izdvojila 1,37 mil. kuna
  • Ocjena prihvatljivosti zahvata na ekološku mrežu - "Zelena učionica" na Strahinjčici
  • Ocjena prihvatljivosti zahvata na ekološku mrežu - "Zelena učionica" u Zelenjaku
  • 2526
    272812345
    6789101112
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. EU financirani projekti Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended