Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,019006 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
lipanj 2017
poutsrčepesune
293031
1
  • Proslavljen 165 rođendan OŠ Marija Bistrica
  • Asfaltiranje 550 metara duge dionice županijske ceste u Pili
  • Obilježen Svjetski dan multiple skleroze
  • Župan Kolar i zamjenici započeli novi mandat
  • 2
  • Posjet učenika OŠ Lijepa naša Tuhelj
  • Potpisani ugovori s korisnicima mjere za povećanje stočarske proizvodnje
  • Poziv učenicima za sudjelovanje na likovno-literarnom natječaju Mala ilirska škola Ivan Krizmanić
  • 200 zagorskih učenika pješačilo na Cesargrad
  • 15. Natjecanje orača Krapinsko - zagorske županije - prijava
  • Potpisani ugovori za provedbu lokalnih mikro projekata
  • U SŠ Pregrada dodijeljene nagrade najboljima u projektu Ponos domovine
  • 34
    5
  • Godišnji koncert KUD-a Zlatko Baloković
  • Maturanti SŠ Krapina kao završni rad izradili simulator leta
  • Humanitarni roštilj za udrugu Sveta Ana
  • Festival Igrajte nam mužikaši oduševio i 49. put
  • Obilježeno 175. godina školstva u Belcu
  • Grand prix "Zlatna lipa Tuhlja" 2017. osvojio ženski pevski zbor Carmen Manet iz Kranja
  • Godišnje druženje Društva geodeta KZŽ
  • Za promociju gospodarstvenika, KZŽ osigurala 100 tisuća kuna
  • 6
  • Obavijest vinogradarima - Zlatna žutica vinove loze
  • Svečanost povodom završetka projekta Baltazar 3
  • XVII. Izložba stoke i XIX. Izložba konja KZŽ
  • Jahači iz Grčke stigli i u Bajku na dlanu
  • Foto natječaj 2017.
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vatrogasni centar Zabok)
  • KZŽ povukla iz Europskog socijalnog fonda milijun kuna za projekt „Lumen“
  • Poziv na uvid u Elaborat gospodarenja otpadom (Recycle Plastic, dopuna dozvole)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (građevna čestica, Lužani Zagorski)
  • 7
  • Obilježen Energetski dan Krapinsko-zagorske županije
  • Šesto dijete obitelji Golub
  • Održan Aktiv ravnatelja osnovnih škola
  • Bajka na dlanu predstavljena u Wroclawu
  • Susreti udomitelja KZŽ
  • 8
  • Župan Kolar na prijemu slovenske veleposlanice NJ/E Smiljane Knez
  • Javni poziv na uvid u spis predmeta (Josip Krsnik)
  • 9
  • 14. Europske noći leptira
  • Peto dijete obitelji Celjak
  • Ponovljeno savjetovanje s javnošću - Izgradnja šk. dvorane Hrašćina
  • Prvi susret udomitelja i prvi promotivni film o udomiteljstvu KZŽ
  • Izgradnja javne građevine - Područna škola u Martinišću
  • Projekt „Mladi, a tako ravnopravni“
  • 10
    11
  • Članovi Županijske skupštine
  • Izložba stoke i konja KZŽ – krava šampionka dolazi iz Zlatara, a konj šampion iz Zaboka
  • 12
  • Nezaposlenost u svibnju smanjena za dodatnih 8,3%
  • Novo vozilo za Dom Loborgrad
  • Javni poziv na uvid u spis predmeta (Rekonstrukcija drž. ceste D307)
  • Obilježen Dan OŠ Krapinske Toplice
  • Dodijeljene diplome za 54 nova majstora
  • Obilježeno 175 godina školstva u Bedekovčini
  • Održana 23. smotra zborova KZŽ
  • Kardinal Bozanić blagoslovio kamen temeljac crkve u Stubičkim Toplicama
  • Hodočašće obrtnika KZŽ
  • 15. Sportski susreti obrtnika Krapinsko-zagorske županije
  • 13
  • Upis učenika u 1. razred srednje škole šk. godine 2017/2018
  • VolontirAJMO – jačanje kapaciteta lokalnih zajednica za volontiranje
  • „Ljeto na Bajerima“ sa Kerekesh Teatrom
  • 14
  • Gradski puhački orkestar Krapina treći najbolji u Hrvatskoj
  • SŠ Bedekovčina u projektu CroSkills - educiranje za energetski učinkovitu gradnju
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (nerazvrstana cesta, Lobor)
  • Javni poziv na uvid u spis predmeta (Stjepan Cerovec)
  • Državno prvenstvo u zrakoplovnom modelarstvu
  • Vježba Zavoda za hitnu medicinu KZŽ
  • Završna školska svečanost OŠ Sveti Križ Začretje
  • 14. LIPNJA – SVJETSKI DAN DARIVATELJA KRVI
  • 15
    16
  • Župan Kolar primio novo vodstvo zagorskih vatrogasaca
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (vodospremnik Žolekov Breg)
  • Veliko Trgovišće domaćin Prvenstva Hrvatske u gađanju samostrelom field
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (rekonstrukcija tržnice u Zaboku)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Rudolf Jagarčec)
  • Obilježeno 60 godina postojanja OŠ Josipa Broza Kumrovec
  • Dječji tamburaški orkestar iz Zaboka najbolji na međunarodnom natjecanju u Osijeku
  • Konstituirajuća sjednica Županijske skupštine
  • 1718
    19
  • Mažoretkinje Dubrovčan proslavile deseti rođendan
  • Krapina - prva postaja Dinamo Trophy toura
  • Održan 3. festival A Sutla si teče
  • Potpisan sporazum o suradnji na organizaciji 25. Zagorskog gospodarskog zbora
  • Švicarska diplomatska delegacija posjetila Krapinsko-zagorsku županiju
  • U Krapini održan Sajam zadruga hrvatskih branitelja
  • Svečano obilježen završetak projekta Baltazar 3
  • 20
  • Konstituirajuća sjednica Županijske skupštine
  • Otvorene 16. Sportske igre učenika
  • Poslovni kompleks Pireko - okolišna dozvola - javna rasprava
  • Nabava bagatelne vrijednosti radova na sanaciji i obnovi ambulante u Loboru
  • 21
  • Stipendiranje deficitarnih zanimanja za učenike srednjih škola i studente
  • Čestitka povodom Dana antifašističke borbe
  • Održan prijem za najbolje učenike na državnim natjecanjima
  • 2. sjednica Županijske skupštine
  • Župani Kolar, Posavec i Čačić sastali se u Krapini
  • 22232425
    262728293012
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended