Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,054142 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
srpanj 2016
poutsrčepesune
27282930
1
  • Župan proglasio elementarnu nepogodu za područje Kumrovca
  • Javni poziv za uvid u spis - Lidl Hrvatska
  • Šteta od travanjskog mraza gotovo 52 milijuna kuna
  • 23
    4
  • Promjene u radnim tijelima Županijske skupštine
  • Dan Hrvatske obrtničke komore
  • Radoboj - rekon. lovačkog doma - ocjena prihvatljivosti zahvata za ekol. mrežu
  • Međunarodni folklorni festival u dvorcu Oršić
  • Hotel Matija Gubec otvorio obnovljeni vanjski bazen
  • Župani u Osijeku o poljop., promjenama u lokalnoj samoupravi i transparentosti
  • 150 djece na 5. kupu DVD-a Stipernica
  • Stručni skup nastavnika likovne umjetnosti u Pregradi
  • Odluka o ispunjenju uvjeta - su/financiranje programa i projekata udruga KZŽ
  • 5
  • Ministrica Juretić posjetila Krapinsko-zagorsku županiju
  • KZŽ ponovno dodijeljeno priznanje za transparentnost proračuna
  • održan šesti memorijalni turnir Boris Mutić
  • Antikorupcijsko povjerenstvo - produljenje roka za prijavu
  • Enciklopedija Hrvatsko zagorje imat će 700 stranica
  • 6
    Ministarstvo poduzetništva i obrta poziva na javnu raspravu - "E-impuls"
    7
    8
  • Osmo dijete obitelji Golec
  • KZŽ poklanja glazbenu ogradu Vukovaru, gradu heroju
  • 35. izdanje Tamburaške noći u Maču
  • Odlični turistički rezultati KZŽ u prvih šest mjeseci 2016. godine
  • Javno savjetovanje - Strateška procjena utjecaja na okoliš – ŽRS
  • Javni poziv za uvid u spis - Zagorski vodovod d.o.o. – vodospremnik sa sobom NUS-a
  • Završene ovogodišnje sportske igre učenika KZŽ
  • 9
    Odlični turistički rezultati Krapinsko-zagorske županije u prvoj polovici godine
    10
    11
  • 3. sportske igre i druženje branitelja u Gornjoj Stubici
  • Foto natječaj 2016.
  • 14. Natjecanje orača KZŽ
  • Drugi festival A SUTLA SI TEČE
  • U Stipernici otvoreno novo nogometno igralište
  • U Oroslavju održana 14. Vrtna zabava kod Luje Vranyczanyja
  • 14. izdanje Tabor Film Festivala
  • 12
  • Za saniranje 10 klizišta 4 milijuna kuna
  • Proslavljen Dan Općine Marija Bistrica
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta - građevina stambene namjene - Marija Bistrica
  • Prijam u službu na određeno vrijeme višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 13
  • Adaptacija sportske dvorane Srednje škole Zlatar
  • U Termama Tuhelj održana edukacija volontera i ljetna škola za dužnosnike DND
  • 14
    Prijem za Olivera Kukasa, državnog prvaka hrvatske u šahu
    15
  • Otvorene su prijave za Europski tjedan regija i gradova 2016!
  • Ministarstvo gosp. provodi Program reg. potpora za kap. ulaganja u nove tehnologije
  • Okusi Zagorja - Okusi hrvatske tradicije
  • 1617
    18
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta - HUMVIO d.o.o. Hum na Sutli
  • Božidar Domitran i Vilko Kukec pobjednici natjecanja orača KZŽ
  • Dan Zagrebačke županije
  • 398.000 kuna za potpore u poljoprivredi
  • 19
  • Baltazar 3 - javni poziv za podnošenje prijava za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi
  • „Povjerenje i sigurnost“
  • Udruga Gotali - tak se negda pri nami delale
  • Volonteri nagrađeni ulaznicama za Terme Tuhelj
  • 20
    Kineska veleposlanica u Hrvatskoj, NJ/E Deng Ying priredila prijem za župana Kolara
    21
  • Javni poziv za 7. Sajamsku izložbu Krapinsko-zagorske županije „100% ZAGORSKO u ZAGREBU“
  • Javni poziv za XV. Ocjenjivanje i izložbu meda Krapinsko-zagorske županije
  • Za projekt Baltazar odobreno 300.000 kuna iz Fonda za sufinanciranje EU projekata
  • 22
    Poziv na podnošenje projektnih prijava E impuls
    2324
    25262728293031
    1234567
    Gradovi / općine
    Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. EU financirani projekti Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti
    Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended