Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,019006 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2017
poutsrčepesune
27282930
1
  • Dodijeljeno 60 učeničkih stipendija
  • Upravni odjel za javnu nabavu i EU fondove
  • Prva sjednica radne skupina za odnose s javnošću Hrvatske zajednice županija
  • U Bedekovčini otvorena Eko arena
  • Obilježen Međunarodni dan osoba s invaliditetom
  • SŠ Krapina – ambasador Europskog parlamenta
  • 2
  • Sveta Ana velikim koncertom obilježila Dan osoba s invaliditetom
  • KZŽ posjetila gospodarska delegacija iz Turske
  • Počeo Advent u Mariji Bistrici
  • 3
    4
  • Obilježena 74. obljetnica ustaškog zločina u Cerju kod Jesenja
  • Dan Općine Novi Golubovec
  • Usluga čišćenja poslovnog prostora KZŽ za 2018. g.
  • Hrvatska kakvu želimo: Strateško upravljanje razvojem nakon 2020. godine
  • Zapaljena prva adventska svijeća
  • 5
  • Održana promocija za diplomante FMTU
  • Poziv na uvid u elaborat gospodarenja otpadom, Phoenix Metali d.o.o.
  • Javni poziv - kandidature za članice i članove novog saziva Županijskog savjeta mladih
  • Održan sastanak Koordinacije
  • Župan Kolar održao prijem za 20. naraštaj polaznika Ratne škole „Ban Josip Jelačić“
  • 6. sjednica Županijske skupštine
  • Obilježen Dan Općine Bedekovčina
  • Čestitamo Međunarodni dan volontera!
  • Vetropack Straža, ZMH Horvat i Kamenolom Gorjak dobitnici Zlatne kune, OMCO-u Croatia Kristalna plaketa
  • 6
  • Župan Kolar održao sastanak sa gradonačelnicima i načelnicima
  • Dodijeljena karitativna pomoć iz strateških robnih zaliha
  • 25 godina Medicinskog učilišta Bedekovčina
  • Održana sjednica Vijeća za prevenciju
  • Najave sjednica radnih tijela
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - otpadne vode Prišlin
  • Obilježen Dan Grada Krapine
  • 7
  • 84.000 kuna za 19 tradicijskih obrta
  • Dodijeljeno 153.000 kuna za unapređenje lovstva
  • U tijeku obnova područne škole u Sv. Mateju
  • 8
  • IN MEMORIAM – SLAVKO VEČERIĆ
  • Procjena utjecaja na okoliš - uređenje potoka Putkovec
  • U Šibeniku održan sastanak s Vladom RH - inicijative župana Kolara
  • 9
    10
    18. obljetnica smrti prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana
    11
  • Promovirana treća generacija prvostupnika u Pregradi
  • Godišnja skupština zagorskih i slovenskih vatrogasnih zapovjedništava
  • Održana godišnja skupština Udruge osoba s invaliditetom Krapinsko – zagorske županije
  • Zapaljena druga adventska svijeća
  • Skupština Vatrogasne zajednice KZŽ
  • Novi uspjeh Brass kvinteta ŠUDIGO-a
  • Najavljena operativna akcija „Mir i dobro“
  • 121314151617
    18192021222324
    25262728293031
    1234567
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended