Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. rumpestilski
13,821386 sek.
2. glodavac
13,829595 sek.
3. masni
13,967407 sek.
4. makaki
14,092133 sek.
5. mladen
14,259671 sek.
123...
Vrijeme u Krapini
Danas Večeras Sutra
Sunčano
Djel.
oblačno
10°
Oblačno
Sedmodnevna
prognoza
za Krapinu
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
srpanj 2015
poutsrčepesune
2930
1
  • Održana 14. sjednica Županijske skupštine
  • Oskari znanja stigli i u Zagorje
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (rekonstrukcija deste D1)
  • Mladenu Županiću iz Klanjca uručene „Zlatne ruke“, najprestižnije priznanje HOK-a
  • Održana sjednica Savjeta za razvoj civilnog društva Krapinsko-zagorske županije
  • 2
  • Javni poziv - izgradnja priključnog voda i trafo stanice za "Oroslavje pekara"
  • 3
  • Informacija o zahtjevu za ishođenje okolišne dozvole (Odlagalište otpada "Hum na Sutli")
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Dundo promet)
  • 45
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Turistički portal - uzagorju.com Učenička natjecanja Građani predlažu eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti
    Mob. aplikacija Gastro Zagorje
    Mob. aplikacija Agroturizam Zagorje
    Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended