Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,054142 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
kolovoz 2016
poutsrčepesune
25262728293031
1
  • Završena 6 milijuna kuna vrijedna investicija u Specijalnoj bolnici u Stubičkim Toplicama
  • Izmjena i dopuna lokacijske dozvole za prikupljanje i odvodnju otpadnih voda Aglomeracije Zabok – II faza
  • Prijam za svjetske prvake u nanbudu
  • Rekonstrukcija D25 i između Luga Zabočkog i Bedekovčine
  • Tak se negda pri nami delale
  • 2
  • E-impuls - raspored radionica za poduzetnike
  • Doček svjetskih prvaka
  • 3
  • Potpisani ugovori s udrugama vrijedni 533.000 kuna
  • Svečano obilježena 21. obljetnica Oluje
  • 4
  • Zaštitnica KZŽ - Majka Božja Snježna, Belec
  • Donacija izdajalica OB Zabok i bolnici hrvatskih veterana
  • Čestitka povodom Dana pobjede
  • Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan Hrvatskih branitelja
  • 71.000 kuna za sanaciju divljih odlagališta
  • 56
    7
  • 90 godina DVD-a Konjščina
  • Proslave 21 obljetnice Oluje u Bedekovčini
  • 8
  • Proslavljen Dan Općine Konjščina
  • Druženje branitelja u Zagorskim Selima
  • Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti
  • U Belcu proslavljen blagdan zaštitnice Županije
  • 9
    10
  • XXV. Susret osoba s invaliditetom u Mariji Bistrici
  • Odlagalište otpada "Tugonica" - Izmjena Nacrta okolišne dozvole za postojeće postrojenje
  • Keglevićeva straža na proslavi Oluje u Kninu
  • Osmo dijete obitelji Vulama i peto dijete obitelji Škudar
  • 11
    Javno savjetovanje - Strateška procjena utjecaja na okoliš – ŽRS
    12
  • Odbor za promet i veze
  • Međunarodni dan mladih
  • 12. kolovoza - Međunarodni dan mladih
  • Zahtjev za sufinanciranje nabave udžbenika i drugih nastavnih sredstava
  • 1314
    15
  • Velika Gospa
  • Proslavljena Velika Gospa
  • Dan Grada Oroslavja
  • Druženje branitelja, šahovski turnir i natjecanje u kuhanju kotlovine u Oroslavju
  • Proslavljen Dan Općine Tuhelj
  • 16
    17
  • Javno savjetovanje - Strategija razvoja Krapinsko - zagorske županije do 2020. g.
  • Dodijeljene potpore, donacije i sponzorstva
  • 18
    19
  • Nastavlja se provedba projekta volonterskog centra Volontirajmo
  • Tjedan kajkavske kulture 2016.
  • 20
    21
    3. Susret klapa u Mariji Bistrici
    22
  • Održan drugi memorijal ˝Josip Mirt-Teček˝
  • Ministar zdravlja posjetio bolnice u Zaboku i Krapinskim Toplicama
  • KUD Belec i prijatelji – završnica projekta Go, Go, NGO!
  • Novi natječaj Saveza Alpe Jadran
  • U Muzeju Staro Selo Kumrovec održana 33. po redu Zagorska svadba
  • Otvoren Turističko-informativni centar KZŽ
  • Na ratnu bazu SJP Baruni postavljena spomen-ploča
  • Više od 300 jahača i kočija na vozočašću u Mariju Bistricu
  • Počeo 48. Tjedan kulture, zabave i športa u Sv. Križu Začretju
  • 23
    24
    Zagorska Bajka na dlanu ponovno u Rijeci
    25262728
    2930311234
    Gradovi / općine
    Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. EU financirani projekti Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti
    Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended