Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
Vrijeme u Krapini
Danas Večeras Sutra
Sunčano
Djel.
oblačno
10°
Oblačno
Sedmodnevna
prognoza
za Krapinu
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
ožujak 2015
poutsrčepesune
2324252627281
2
  • Poziv na uvid u spis predmeta - izgradnja farme pilića
  • Javni poziv - HEP - izgradnja spojnog voda - G.Šemnica - Mihovljan
  • Uvid u spis predmeta za izgradnju vodoopskrbnog cjevovoda Lobor
  • Uvid u spis predmeta za izgradnju vodoopskrbnog cjevovoda Gornji Pljukavci
  • 345
    6
    Javni poziv - izgradnja proizvodno poslovnog pogona OMCO
    78
    9
  • "Radna prava u organizacijama civilnog društva"
  • 10
  • Uvid u spis predmeta za izgradnju vodoopskrbnog cjevovoda naselja Gredenec i Živičnjaki
  • Pružanje en. usluge u svrhu en. obnove OŠ M.Gupca Gornja Stubica
  • Pružanje en. usluge u svrhu en. obnove OŠ Kraljevec na Sutli
  • Pružanje en. usluge u svrhu en. obnove OŠ Konjščina
  • 11
    12
    Uvid u spis predmeta -izgradnja cjevovoda Lobor-Mihovljan-Dukovec
    13
    Pružanje en. usluge u svrhu rekonstrukcije unutarnje rasvjete u OŠ
    1415
    16
    Javni poziv - izgradnja sustava daljinskog grijanja u Jesenju
    17
    Javni poziv - Izgradnja glavnog sanitarnog kolektora na D29
    18
  • Javni poziv - izgradnja hala za skladište i proizvodnju elemenata od nehrđajućeg čelika
  • Javni poziv - izgradnja groblja u Strmcu Stubičkom
  • 19202122
    2324
    25
    Javni poziv - izgradnja nogostupa uz županijsku cestu ŽC 2155
    26
    Javni poziv - rekonstrukcija DC D206 Hum na Sutli - Pregrada
    27
    Javni poziv - izgradnja nerazvrstane ceste i rekonstrukcija mosta
    28
    Druga sjednica Županijskog savjeta mladih
    29
    303112345
    Gradovi / općine
    Službeni glasnik Online prijave na natječaje Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Baltazar Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Turistički portal - uzagorju.com Učenička natjecanja Građani predlažu eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti
    Mob. aplikacija Gastro Zagorje
    Mob. aplikacija Agroturizam Zagorje
    Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended