Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,019006 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
siječanj 2017
poutsrčepesune
2627282930311
2
  • Na Novu godinu u Zagorju rođene četiri djevojčice
  • U Klanjcu otvorena ispostava Zavoda za hitnu medicinu KZŽ
  • 3
  • Srebrni olimpijac otvorio 22. Zimsku školu informatike
  • Otvorena ispostava hitne medicine u Konjščini
  • 4
  • Otvorena ispostave hitne u Konjščini
  • Otvoreno Savjetovalište za žene žrtve nasilja Krapinsko-zagorske županije
  • Krapinska Božićna priča
  • Savjet mladih KZŽ o gospodarenju otpadom
  • 5678
    9
    Savjet mladih održao sjednicu o učinkovitom gospodarenju otpadom.
    10
    Završena 22. Zimska škola informatike
    11
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Spec. bolnica za med. reh. Stubičke Toplice)
  • Nezaposlenost na području KZŽ u daljnjem padu
  • 12
  • 200 tisuća kuna za financiranje rada udruga branitelja
  • Dolazak gostiju u Zagorju rastao 31%, a noćenja 39%
  • Javni poziv za podnošenje prijedloga za dodjelu priznanja Krapinsko-zagorske županije
  • 13
  • Preminuo načelnik Stubičkih Toplica Vladimir Bosnar
  • Sufinanciranje programa i projekata udruga od interesa za opće dobro u 2017. godini
  • In memoriam - Vladimir Bosnar
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - reciklažno dvorište u Pregradi
  • 190.000 kuna vrijedan kombi za prijevoz djece u COO Krapinske Toplice
  • 14
    15
    25. godina međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
    16
    Obilježena 25-ta obljetnica međunarodnog priznanja RH
    17
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - spremište u vočnjaku u G. Jesenju
  • Natječaj za financiranje programa i projekata poljoprivrednih udruga
  • 1819202122
    23242526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. EU financirani projekti Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended