Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,019006 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
kolovoz 2017
poutsrčepesune
31
1
  • Ereasmus+ projekt – profesor ŠUDIGO-a na Malti
  • Strijelci iz Velikog Trgovišća najbolji na 19. Bohemia World Cup-u
  • 2
    3
  • U Krapini proslavljena 22. obljetnica VRO Oluja, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.
  • Međunarodni tjedan dojenja – u Krapini oformljena grupa za potporu dojenja
  • Župan Kolar posjetio Općinu Jesenje
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - Igor Gašoski
  • 4
  • Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja
  • Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja
  • Župan Kolar posjetio tvrtku Q.dom - proizvođača mobilnih kućica iz Markušbrijega
  • Šesto dijete obitelji Čehko
  • 5
    6
  • U Belcu proslavljen blagdan zaštitnice Županije
  • Proslavljeno 90 godina DVD-a Belec
  • 7
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - Ivan Papiga
  • Javni poziv - utvrđivanje građevne čestice - Ivan Mirt
  • 8
  • Javni poziv - utvrđivanje građevne čestice - Marko Zanoški
  • Zagorski poduzetnici uz pomoć ZARE uspješno povukli 1,6 milijuna kuna EU sredstava
  • Obilježen Dan općine Konjščina
  • Konačan obračun troškova Lokalnih izbora 2017.
  • U Zelenjaku obilježen Dan pobjede, Dan domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.
  • 9
  • U Mariji Bistrici održano 26. Međunarodno druženje osoba s invaliditetom
  • Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti
  • 60 godina DVD-a Galovec – Krapina Selo
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - Ante Ivanić
  • Javni poziv - izdavanje građevinske dozvole - HEP
  • 10
    Javni poziv - izdavanje lokacijske dozvole - spojni vod - HEP
    11
    Javni poziv - Regionalni program za mlade Krapinsko-zagorske županije
    12
    13
  • Održan 3. Memorijal Josip Mirt – Teček
  • „Vrtna zabava kod Luje Vranyczanya“
  • 14
  • U Tuhlju 4. godinu za redom održana manifestacija Sajmeni dan
  • U Oroslavju održano druženje branitelja i tradicionalni šahovski turnir
  • 15
    16
  • Zbog tuče od 10. kolovoza proglašena elementarna nepogodu za područje Općine Mihovljan
  • Svečana sjednica Gradskog vijeća Oroslavja
  • Proslavljen Dan Općine Tuhelj
  • Subvencije poduzetnicima – KZŽ 3. najbolja u Hrvatskoj
  • 17181920
    21222324252627
    28293031123
    45678910
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended