Kontakt  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
1. majkm
122,954904 sek.
2. bubimir
130,054142 sek.
3. cajca
130,974886 sek.
4. deadpool
131,038544 sek.
5. aramat
131,731172 sek.
123...
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: STUBAKI PRIJEVOZ d.o.o.
Linija: Pila - Donja Stubica [178]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pila0Pila
G. Strmec1Strmec Stubički
Strmec 13Strmec Stubički
Strmec 24Strmec Stubički
Kapelščak5Stubičke Toplice
Slatina Šic10Stubička Slatina
Slatina Justina12Stubička Slatina
Slatina dom14Stubička Slatina
Oroslavje19Oroslavje
St. Toplice22Stubičke Toplice
Pekara24Oroslavje
Donja Stubica25Donja Stubica

Polasci:


Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila07:00:00Pila
G. Strmec07:03:00Strmec Stubički
Strmec 107:06:00Strmec Stubički
Strmec 207:09:00Strmec Stubički
Kapelščak07:12:00Stubičke Toplice
Slatina Šic07:25:00Stubička Slatina
Slatina Justina07:27:00Stubička Slatina
Slatina dom07:29:00Stubička Slatina
Oroslavje07:35:00Oroslavje
St. Toplice07:40:00Stubičke Toplice
Pekara07:43:00Oroslavje
Donja Stubica07:45:00Donja Stubica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pila11:55:00Pila
G. Strmec11:58:00Strmec Stubički
Strmec 112:01:00Strmec Stubički
Strmec 212:04:00Strmec Stubički
Kapelščak12:07:00Stubičke Toplice
Slatina Šic12:20:00Stubička Slatina
Slatina Justina12:22:00Stubička Slatina
Slatina dom12:24:00Stubička Slatina
Oroslavje12:30:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine

Pila - Donja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Donja Stubica13:15:00Donja Stubica
Pekara13:17:00Oroslavje
St. Toplice13:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje13:25:00Oroslavje
Slatina dom13:31:00Stubička Slatina
Slatina Justina13:33:00Stubička Slatina
Slatina Šic13:35:00Stubička Slatina
Kapelščak13:48:00Stubičke Toplice
Strmec 213:51:00Strmec Stubički
Strmec 113:54:00Strmec Stubički
G. Strmec13:57:00Strmec Stubički
Pila14:00:00Pila
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za trajanja školske godine
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije, proračun i javna nabava
Turizam
Ostalo
svibanj 2016
poutsrčepesune
252627282930
1
8. Proljetni susreti u Klanjcu
2
  • Bajka na dlanu predstavljena u Skradinu
  • Dajmo djeci korijena i krila i u Šibeniku
  • Proslavljen Dan Općine Budinšćina
  • Dva zlata sa natjecanja Gastro 2016. otišla u Zabok
  • Informacija - postupak ishođenja okolišne dozvole - Pireko d.o.o
  • Projekt "Bez promila"
  • Proslavljen Dan općine Budinšćina
  • ŠUDIGO Zabok i ove godine prva na državnom natjecanju LIK 2016.
  • Osvojeno treće mjesto na državnom natjecanju u disciplini Multimedija
  • Zajednica županija o upravljanju državnom imovinom i teritorijalnom preustroju
  • 3
  • Više od 11 milijuna kuna ulaganja u modernizaciju Orometala
  • Župan Kolar proglasio elementarnu nepogodu
  • Sastanak partnerskih organizacija projekta "Bez promila"
  • Master plan razvoja turizma KZŽ od 2016. do 2025. godine
  • U Muzeju krapinskih neandertalaca otkrivena Oznaka europske baštine
  • 4
  • Strateška studija utjecaja Master plana razvoja turizma KZŽ 2016.-2025. na okoliš
  • Javni poziv - program centra za mlade - odluka
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta - Tatjana Veran
  • Javni poziv - program podrške ženama žrtvama nasilja - odluka
  • Petra Latin: Djevojčica s rijetkom dijagnozom TREBA NAŠU POMOĆ!
  • Čestitka povodom blagdana sv. Florijana
  • Čestitka predsjednice Županijske skupštine povodom blagdana sv. Florijana
  • 25 godina Radija Kaj
  • Štruklijada 2016
  • Župani na Pantovčaku o opstanku županija
  • 5
    Procjena utjecaja na okoliš zahvata: Brza cesta Varaždin – Ivanec - Krapina
    6
  • Proslavljen Dan Grada Klanjca
  • Učenici OŠ Donja Stubica posjetili Županiju
  • Korisnici domova za odrasle iz cijele Hrvatske na Domoplesu u Loboru
  • Ivan Habazin osvojio broncu na 3. međunarodnoj glazbenoj olimpijadi u Litvi
  • Obilježena 36. obljetnica smrti Josipa Broza Tita
  • Kurikularne promjene u RH - prilagodbe potrebama tržišta rada
  • Obilježen Dan stradanja i junaštva židovskog naroda
  • Održana radionica o poticanju ulaganja
  • Oglas za prijam u službu na određeno vrijeme
  • 7
    8
  • Danom otvorenih vrata obilježen Međunarodni dan primalja
  • Majčin dan
  • Godišnja skupština Vatrogasne zajednice KZŽ
  • Automatski defribilator u Svetištu MBB
  • Županijski savjet mladih na sjednici Youth Regional Networka u Lillehammeru
  • 9
  • XIX. Susreti za Rudija
  • Potpisan Sporazum o suradnji na organizaciji 24. Zagorskog gospodarskog zbora
  • Oživljena prošlost u Konjščini
  • Elektronička kontaktna točka
  • 10
  • Antikorupcijsko povjerenstvo - produljenje roka za prijavu
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Marija Bistrica, javna rasvjeta)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta - građevinska dozvola - OMCO Croatia d.o.o.
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta - Zagorski vodovod - lokacijska dozvola
  • 11
  • U Termama Tuhelj o prilagodbi obrazovnog sustava tržištu rada
  • Zagrepčanima najavljen bogat zagorski vikend
  • Skupština Hrvatske mljekarske udruge u Donjoj Stubici
  • Hrvatsko nacionalno blago - poziv proizvođačima
  • Obrtnička noć Udruženja obrtnika grada Krapine i općina Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj
  • Proslavljeno 50. godina prijateljstva društava iz Donje Stubice i Wieskirchena
  • 12
  • Novi pad stope nezaposlenosti u KZŽ
  • Okrugli stol na temu "Zdrava obitelj i izazovi suvremenog načina života"
  • Odluka o ispunjenju uvjeta - financiranje udruga branitelja
  • Međunarodni dan medicinskih sestara
  • Međunarodni dan sestrinstva
  • Webinar ‘Otkrijte tajne uspjeha na natječaju SME Instrument’
  • Javni natječaj za prijam u službu u UO za poslove Županijske skupštine
  • 13
  • Prijam u službu u UO za obraz., sport i teh. kulturu - provjera znanja i sposobnosti
  • Stručno predavanje povodom obilježavanja Dana obitelji
  • 14
  • Najbolje štruklje na 8. Štruklijadi pripremio Zebrano iz Bedekovčine
  • 1. Regionalni sajam turizma kontinentalne Hrvatske Wellcone
  • 15
  • U Belcu održana središnja vatrogasna vježba KZŽ
  • Održan 14. Mali gastro
  • Međunarodni dan obitelji
  • Dani Orhideja
  • 25 godina Gromova
  • 16
  • 3. Terensko natjecanje operativnih vatrogasaca Klanjec 2016.
  • Javna rasprava povodom Međunarodnog dana borbe protiv homofobije i transfobije
  • Einhell Croatia proslavio 20 godina rada i svečano otvorio novu zgradu
  • Okrugli stol na temu "Zdrava obitelj i izazovi suvremenog načina života"
  • Lorena Visinski osvojila prvu nagradu na foto natječaju DUZS
  • Vila Magdalena drugi najbolji restoran u Središnjoj Hrvatskoj
  • U SŠ dodijeljene Njemačke jezične diplome
  • Proslava Dana Općine Mače
  • Proslavljen Dan Općine Mače
  • Proslavljen Dan općine Veliko Trgovišće
  • Sudionici međunarodnog BEST proljetnog seminara posjetit će Hrvatsko zagorje
  • 17
  • Učenici ŠUDIGO Zabok osvojili 1. i 3. mjesto na Sferakonu
  • 320 zabočkih maturanata plesalo hrvatsko salonsko kolo
  • 49. Sajam i izložba zagorskih vina - ocjenjivanje uzoraka
  • 18
  • NAJAVA - SIMPOZIJ - Rodilište prijatelj majki i djece
  • Karla Bartolin osvojila 2.mjesto na Svjetskom Kickboxingu Kupu u Budimpešti
  • Harmonikaši ŠUDIGO-a najbolji u Hrvatskoj
  • Vetropack Straži nagrada za društveno odgovorno poslovanje
  • VolontirAJMO - nova animacija
  • Za provedbu programa Mreže udruga Zagor i CESI KZŽ osigurala 450 tisuća kuna
  • 19
  • Strategija upravljanja rizicima Krapinsko - zagorske županije
  • Susret udomiteljskih obitelji CZSS Zlatar Bistrica
  • Zasađeno 1700 cijepova autohtonih sorata vinove loze
  • Otvorena izložba “Papirnate rože i rožice – kinč negdar i denes”
  • Dodijeljena priznanja i zahvalnice najboljim volonterima u 2015. godini
  • 20
  • Obilježavanje Nacionalnog dana oboljelih od neuromuskularnih bolesti
  • Dan zdravih gradova, 20. svibnja
  • 2122
    23
  • 49. SAJAM I IZLOŽBA ZAGORSKIH VINA U BEDEKOVČINI
  • SŠ Pregrada opet najbolja u projektu Ponos domovine
  • 14. Smotra malih vokalnih sastava Krapinsko – zagorske županije
  • Javni poziv za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću - Razvoj civilnog društva
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stubičke Toplice, građ. dozvola)
  • Proslavljen Dan Grada Donja Stubica
  • Proslava Dana grada Zaboka
  • 25 godina nanbuda u Mariji Bistrici
  • 125 godina DVD-a Donja Stubica
  • Vrijedna donacija Međunarodnog kluba žena Zagreb Zajezdi
  • U Pregradi održana 16. izložba stoke i 18. izložba konja Krapinsko – zagorske županije
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta - Alati Stuhne d.o.o.
  • U OB Zabok održan simpozij „Rodilište prijatelj majki i djece“.
  • 24
  • Natječaj za potporu poljoprivrednicima za poboljšanje održivosti poljo. proiz.
  • „Zlatni ključ“ za OMCO Croatia iz Huma na Sutli
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta - Grad Zabok
  • Natječaj za potporu za pokretanje poljo. proizvodnje za mlade poljoprivrednike
  • Budite izlagač na 24. Zagorskom gospodarskom zboru
  • Provođenje akcije „Promet nije šala ni opasnost mala“
  • Predlaganje projekata za program javnih potreba u kulturi - završetak proc. prijava
  • 25
  • Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću - Plan unapređenja zaštite od požara
  • Strategija razvoja civilnog društva - informativna radionica
  • Tomislav Kuharić drugi najbolji orač srednje Europe
  • 400.000 kuna za rekonstrukciju sportske dvorane osnovne škole u Desiniću
  • Međunarodni dan svjesnosti o bolestima štitnjače
  • U Lisinskom održan koncert Popevke Zagrebu
  • Prijam u službu u UO za poslove Županijske skupštine - provjera znanja i sposobnosti
  • Obilježen Svjetski dan multiple skleroze
  • 26272829
    303112345
    Gradovi / općine
    Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz Mjere ruralnog razvoja za 2014.g. Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Turistički portal - uzagorju.com Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova Osoba za nepravilnosti
    Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended