Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Hum na Sutli - Žutnica [671]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Hum na Sutli0Hum na Sutli
Rampa2Klenovec Humski
Križ5Strmec Humski
Nikola6Lupinjak
Završki7Lupinjak
Lupinjak8Lupinjak
Hromec 29Hromec
Hromec 111Hromec
Pećina12Hromec
Đurmanec K.13Đurmanec
Đurmanec14Đurmanec
Žutnica16Žutnica

Polasci:


Hum na Sutli - Žutnica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli20:50:00Hum na Sutli
Rampa20:54:00Klenovec Humski
Križ20:59:00Strmec Humski
Nikola21:01:00Lupinjak
Završki21:03:00Lupinjak
Lupinjak21:05:00Lupinjak
Hromec 221:07:00Hromec
Hromec 121:11:00Hromec
Pećina21:13:00Hromec
Đurmanec K.21:15:00Đurmanec
Đurmanec21:17:00Đurmanec
Žutnica21:21:00Žutnica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended