Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zlatar - Krapina [666]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
ZlatarZlatar
CetinovecCetinovec
MačeMače
MliječnicaMače
Sutinske TopliceSutinske Toplice
Sutinske TopliceSutinske Toplice
GredljiMihovljan
MihovljanMihovljan
KuzminecKuzminec
Šemnica DonjaDonja Šemnica
Šemnica GornjaGornja Šemnica
HaraGornja Šemnica
RadobojRadoboj
MikšiJazvine
Jazvine VDJazvine
OrehovecOrehovec Radobojski
RukaLepajci
PopovecLepajci
PoljePolje Krapinsko
Mihaljekov JarekMihaljekov Jarek
Krapina JedinstvoMihaljekov Jarek
KrapinaKrapina

Polasci:


Zlatar - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar05:40:00Zlatar
Cetinovec05:43:00Cetinovec
Mače05:45:00Mače
Mliječnica05:47:00Mače
Sutinske Toplice05:52:00Sutinske Toplice
Sutinske Toplice05:55:00Sutinske Toplice
Gredlji05:57:00Mihovljan
Mihovljan06:00:00Mihovljan
Kuzminec06:03:00Kuzminec
Šemnica Donja06:06:00Donja Šemnica
Šemnica Gornja06:08:00Gornja Šemnica
Hara06:10:00Gornja Šemnica
Radoboj06:11:00Radoboj
Mikši06:12:00Jazvine
Jazvine VD06:13:00Jazvine
Orehovec06:15:00Orehovec Radobojski
Ruka06:17:00Lepajci
Popovec06:20:00Lepajci
Polje06:23:00Polje Krapinsko
Mihaljekov Jarek06:26:00Mihaljekov Jarek
Krapina Jedinstvo06:27:00Mihaljekov Jarek
Krapina06:29:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Mihovljan - Radoboj

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Mihovljan13:00:00Mihovljan
Kuzminec13:03:00Kuzminec
Šemnica Donja13:06:00Donja Šemnica
Šemnica Gornja13:08:00Gornja Šemnica
Hara13:10:00Gornja Šemnica
Radoboj13:15:00Radoboj
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zlatar - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina15:20:00Krapina
Krapina Jedinstvo15:24:00Mihaljekov Jarek
Mihaljekov Jarek15:27:00Mihaljekov Jarek
Polje15:30:00Polje Krapinsko
Popovec15:33:00Lepajci
Ruka15:36:00Lepajci
Orehovec15:40:00Orehovec Radobojski
Jazvine VD15:41:00Jazvine
Mikši15:43:00Jazvine
Radoboj15:46:00Radoboj
Hara15:48:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja15:50:00Gornja Šemnica
Šemnica Donja15:52:00Donja Šemnica
Kuzminec15:55:00Kuzminec
Mihovljan15:58:00Mihovljan
Gredlji16:02:00Mihovljan
Sutinske Toplice16:04:00Sutinske Toplice
Sutinske Toplice16:05:00Sutinske Toplice
Mliječnica16:10:00Mače
Mače16:12:00Mače
Cetinovec16:15:00Cetinovec
Zlatar16:18:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended