Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Plasišće - Konjščina srednja škola [660]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Plasišće0Laz Bistrički
Podgorje Bistričko10Podgorje Bistričko
Gletci14Poljanica Bistrička
Kovačići16Globočec
Kobiljak18Globočec
Globočec20Globočec
Sušobreg22Sušobreg Bistrički
Konjščina srednja škola27Konjščina

Polasci:


Plasišće - Konjščina srednja škola

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće05:55:00Laz Bistrički
Podgorje Bistričko06:10:00Podgorje Bistričko
Gletci06:15:00Poljanica Bistrička
Kovačići06:20:00Globočec
Kobiljak06:25:00Globočec
Globočec06:30:00Globočec
Sušobreg06:35:00Sušobreg Bistrički
Konjščina srednja škola06:45:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Plasišće - Konjščina srednja škola

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjščina srednja škola12:45:00Konjščina
Sušobreg12:55:00Sušobreg Bistrički
Globočec13:00:00Globočec
Kobiljak13:05:00Globočec
Kovačići13:10:00Globočec
Gletci13:15:00Poljanica Bistrička
Podgorje Bistričko13:20:00Podgorje Bistričko
Plasišće13:35:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended