Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zabok - Krapina Nova [655]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zabok0Zabok
Hum Lug3Hum Zabočki
Grdenci4Grdenci
Brezova5Brezova
Mirkovec7Mirkovec
Sv. Križ Začretje10Sveti Križ Začretje
Švaljkovec12Švaljkovec
Šemničke Toplice13Donja Šemnica
Šemnica Donja15Donja Šemnica
Šemnica Cv.16Donja Šemnica
Šemnica Pe.17Donja Šemnica
Šemnica šk.18Donja Šemnica
Brod19Gornja Šemnica
Šemnica Gornja20Gornja Šemnica
Hara21Gornja Šemnica
Rihtari22Radoboj
Radoboj23Radoboj
Brozi24Radoboj
Venca25Radoboj
Biruši25Radoboj
Lopatice26Radoboj
Trški Vrh nas.27Trški Vrh
Trški Vrh tR.28Trški Vrh
Krapina Frana Galovića30Krapina
Krapina Nova31Krapina

Polasci:


Zabok - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok12:50:00Zabok
Hum Lug12:55:00Hum Zabočki
Grdenci12:57:00Grdenci
Brezova12:59:00Brezova
Mirkovec13:02:00Mirkovec
Sv. Križ Začretje13:06:00Sveti Križ Začretje
Švaljkovec13:09:00Švaljkovec
Šemničke Toplice13:11:00Donja Šemnica
Šemnica Donja13:13:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.13:15:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.13:16:00Donja Šemnica
Šemnica šk.13:17:00Donja Šemnica
Brod13:19:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja13:20:00Gornja Šemnica
Hara13:22:00Gornja Šemnica
Rihtari13:23:00Radoboj
Radoboj13:25:00Radoboj
Brozi13:27:00Radoboj
Venca13:28:00Radoboj
Biruši13:29:00Radoboj
Lopatice13:31:00Radoboj
Trški Vrh nas.13:33:00Trški Vrh
Trški Vrh tR.13:34:00Trški Vrh
Krapina Frana Galovića13:39:00Krapina
Krapina Nova13:40:00Krapina
Prometuje: SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
  • U Centru za mlade KZŽ o eko aktivizmu i gospodarenju otpadom
  • 345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended