Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Švaljkovec - Radoboj [653]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Švaljkovec0Švaljkovec
Šemničke Toplice1Donja Šemnica
Šemnica Donja3Donja Šemnica
Šemnica Cv.4Donja Šemnica
Šemnica Pe.5Donja Šemnica
Šemnica šk.6Donja Šemnica
Brod7Gornja Šemnica
Šemnica Gornja8Gornja Šemnica
Hara9Gornja Šemnica
Rihtari10Radoboj
Radoboj11Radoboj

Polasci:


Švaljkovec - Radoboj

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Švaljkovec05:05:00Švaljkovec
Šemničke Toplice05:07:00Donja Šemnica
Šemnica Donja05:10:00Donja Šemnica
Šemnica Cv.05:11:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.05:12:00Donja Šemnica
Šemnica šk.05:14:00Donja Šemnica
Brod05:16:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja05:18:00Gornja Šemnica
Hara05:21:00Gornja Šemnica
Rihtari05:23:00Radoboj
Radoboj05:25:00Radoboj
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended