Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Štuparje bat. - Krapina Nova [652]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Štuparje bat.0Štuparje
Štuparje po.1Štuparje
Štuparje pos.2Štuparje
Štuparje duć.3Štuparje
Štuparje Fr.4Štuparje
Stara Ves6Stara Ves Petrovska
Škarićevo ras.8Škarićevo
Škarićevo duć.8Škarićevo
Škarićevo šk.9Škarićevo
Sinkovići11Gornja Pačetina
Sinkovići Ras.12Škarićevo
Vidovec Duć.14Vidovec Krapinski
Vidovec15Vidovec Krapinski
Vidovec Lic.17Vidovec Krapinski
Pretkovec18Pretkovec
Malogorski18Tkalci
Tkalci19Tkalci
Krapina Frana Galovića20Krapina
Krapina Nova21Krapina

Polasci:


Škarićevo ras. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Škarićevo ras.05:05:00Škarićevo
Škarićevo duć.05:07:00Škarićevo
Škarićevo šk.05:10:00Škarićevo
Sinkovići05:15:00Gornja Pačetina
Sinkovići Ras.05:20:00Škarićevo
Vidovec Duć.05:24:00Vidovec Krapinski
Vidovec05:27:00Vidovec Krapinski
Vidovec Lic.05:29:00Vidovec Krapinski
Pretkovec05:32:00Pretkovec
Malogorski05:33:00Tkalci
Tkalci05:35:00Tkalci
Krapina Frana Galovića05:39:00Krapina
Krapina Nova05:40:00Krapina
Prometuje: SUB

Škarićevo ras. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Škarićevo ras.13:05:00Škarićevo
Škarićevo duć.13:07:00Škarićevo
Škarićevo šk.13:10:00Škarićevo
Sinkovići13:15:00Gornja Pačetina
Sinkovići Ras.13:20:00Škarićevo
Vidovec Duć.13:24:00Vidovec Krapinski
Vidovec13:27:00Vidovec Krapinski
Vidovec Lic.13:29:00Vidovec Krapinski
Pretkovec13:32:00Pretkovec
Malogorski13:33:00Tkalci
Tkalci13:35:00Tkalci
Krapina Frana Galovića13:39:00Krapina
Krapina Nova13:40:00Krapina
Prometuje: SUB

Škarićevo ras. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:11:00Krapina
Tkalci14:15:00Tkalci
Malogorski14:17:00Tkalci
Pretkovec14:18:00Pretkovec
Vidovec Lic.14:21:00Vidovec Krapinski
Vidovec14:23:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.14:26:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.14:30:00Škarićevo
Sinkovići14:35:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.14:40:00Škarićevo
Škarićevo duć.14:43:00Škarićevo
Škarićevo ras.14:45:00Škarićevo
Prometuje: SUB

Škarićevo ras. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova15:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:21:00Krapina
Tkalci15:25:00Tkalci
Malogorski15:27:00Tkalci
Pretkovec15:28:00Pretkovec
Vidovec Lic.15:31:00Vidovec Krapinski
Vidovec15:33:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.15:36:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.15:40:00Škarićevo
Sinkovići15:45:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.15:50:00Škarićevo
Škarićevo duć.15:53:00Škarićevo
Škarićevo ras.15:55:00Škarićevo
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Štuparje bat. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova22:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića22:11:00Krapina
Tkalci22:15:00Tkalci
Malogorski22:17:00Tkalci
Pretkovec22:18:00Pretkovec
Vidovec Lic.22:21:00Vidovec Krapinski
Vidovec22:23:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.22:26:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.22:30:00Škarićevo
Sinkovići22:35:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.22:40:00Škarićevo
Škarićevo duć.22:43:00Škarićevo
Škarićevo ras.22:45:00Škarićevo
Stara Ves22:50:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fr.22:53:00Štuparje
Štuparje duć.22:55:00Štuparje
Štuparje pos.22:57:00Štuparje
Štuparje po.22:58:00Štuparje
Štuparje bat.23:00:00Štuparje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended