Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Štuparje bat. - Krapina Nova [652]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Štuparje bat.0Štuparje
Štuparje po.1Štuparje
Štuparje pos.2Štuparje
Štuparje duć.3Štuparje
Štuparje Fr.4Štuparje
Stara Ves6Stara Ves Petrovska
Škarićevo ras.8Škarićevo
Škarićevo duć.8Škarićevo
Škarićevo šk.9Škarićevo
Sinkovići11Gornja Pačetina
Sinkovići Ras.12Škarićevo
Vidovec Duć.14Vidovec Krapinski
Vidovec15Vidovec Krapinski
Vidovec Lic.17Vidovec Krapinski
Pretkovec18Pretkovec
Malogorski18Tkalci
Tkalci19Tkalci
Krapina Frana Galovića20Krapina
Krapina Nova21Krapina

Polasci:


Škarićevo ras. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Škarićevo ras.05:05:00Škarićevo
Škarićevo duć.05:07:00Škarićevo
Škarićevo šk.05:10:00Škarićevo
Sinkovići05:15:00Gornja Pačetina
Sinkovići Ras.05:20:00Škarićevo
Vidovec Duć.05:24:00Vidovec Krapinski
Vidovec05:27:00Vidovec Krapinski
Vidovec Lic.05:29:00Vidovec Krapinski
Pretkovec05:32:00Pretkovec
Malogorski05:33:00Tkalci
Tkalci05:35:00Tkalci
Krapina Frana Galovića05:39:00Krapina
Krapina Nova05:40:00Krapina
Prometuje: SUB

Škarićevo ras. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Škarićevo ras.13:05:00Škarićevo
Škarićevo duć.13:07:00Škarićevo
Škarićevo šk.13:10:00Škarićevo
Sinkovići13:15:00Gornja Pačetina
Sinkovići Ras.13:20:00Škarićevo
Vidovec Duć.13:24:00Vidovec Krapinski
Vidovec13:27:00Vidovec Krapinski
Vidovec Lic.13:29:00Vidovec Krapinski
Pretkovec13:32:00Pretkovec
Malogorski13:33:00Tkalci
Tkalci13:35:00Tkalci
Krapina Frana Galovića13:39:00Krapina
Krapina Nova13:40:00Krapina
Prometuje: SUB

Škarićevo ras. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova14:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:11:00Krapina
Tkalci14:15:00Tkalci
Malogorski14:17:00Tkalci
Pretkovec14:18:00Pretkovec
Vidovec Lic.14:21:00Vidovec Krapinski
Vidovec14:23:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.14:26:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.14:30:00Škarićevo
Sinkovići14:35:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.14:40:00Škarićevo
Škarićevo duć.14:43:00Škarićevo
Škarićevo ras.14:45:00Škarićevo
Prometuje: SUB

Škarićevo ras. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova15:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:21:00Krapina
Tkalci15:25:00Tkalci
Malogorski15:27:00Tkalci
Pretkovec15:28:00Pretkovec
Vidovec Lic.15:31:00Vidovec Krapinski
Vidovec15:33:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.15:36:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.15:40:00Škarićevo
Sinkovići15:45:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.15:50:00Škarićevo
Škarićevo duć.15:53:00Škarićevo
Škarićevo ras.15:55:00Škarićevo
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Štuparje bat. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova22:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića22:11:00Krapina
Tkalci22:15:00Tkalci
Malogorski22:17:00Tkalci
Pretkovec22:18:00Pretkovec
Vidovec Lic.22:21:00Vidovec Krapinski
Vidovec22:23:00Vidovec Krapinski
Vidovec Duć.22:26:00Vidovec Krapinski
Sinkovići Ras.22:30:00Škarićevo
Sinkovići22:35:00Gornja Pačetina
Škarićevo šk.22:40:00Škarićevo
Škarićevo duć.22:43:00Škarićevo
Škarićevo ras.22:45:00Škarićevo
Stara Ves22:50:00Stara Ves Petrovska
Štuparje Fr.22:53:00Štuparje
Štuparje duć.22:55:00Štuparje
Štuparje pos.22:57:00Štuparje
Štuparje po.22:58:00Štuparje
Štuparje bat.23:00:00Štuparje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
252627282930
1
  • Udruga sv. Ana obilježila 10 godina postojanja
  • 16. županijska manifestacija “Advent u Zagorju”
  • Martina Krog šampionka županijske izložbe meda
  • 2
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - zaštita od požara
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnji plan razvoja - civilna zašita za 2020.
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnja analiza - civilna zaštita za 2019.
  • Smjernice za organizaciju i razvoj sustava civilne zaštite od 2020. do 2023.
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom
  • GRAĐANSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE - sporazum o suradnji KZŽ i Grada Rijeke
  • Svjetski dan borbe protiv AIDS-a
  • 3
  • Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
  • NAJAVA: 10. sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća
  • Peto dijete obitelji Trčak
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - koeficijenti za obračun plaće
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom – mimohod u Donjoj Stubici
  • 4
  • Sjednica GSV-a KZŽ
  • Dan Općine Novi Golubovec
  • Suradnja LAG-a Zagorje – Sutla i bugarskog LAG-a Avren - Beloslav
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
  • Dan Općine Bedekovčina
  • 5
  • 30 godina Konvencije UN o pravima djece
  • 200 TISUĆA KUNA ZA ZAGORSKE PČELARE
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • „Regionalni dani EU fondova“ u Zaboku
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • ZLATNE KUNE ZA NAJBOLJE ZAGORSKE TVRTKE
  • 6
  • Rezultati Natječaja za dodjelu stipendija studentima s područja 2019./2020.
  • Sv. Nikola obradovao mališane u vrtićima
  • Javni poziv - pomoćnici u nastavi za šk. godinu 2019/2020 - dopuna br. 10
  • 7
  • U Krapini održana sjednica Vlade
  • Birgit Brlečić izlaže i u Zaboku
  • U Krapini obilježen Dan Grada
  • 8
    9
  • Promocija magistara i prvostupnika Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
  • Upaljena druga adventska svijeća
  • Učenici ŠUDIGO-a ostvarili uspjeh na državnom natjecanju komornih sastava
  • Mihaela Oborovečki druga na Svjetskom kupu u samostrelu
  • Humanitarni koncert za Jelenine oči
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vlado Škalički)
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o mentorstvu (poslovna podrška poduzetnicima)
  • Savjetovanje – Program javnih potreba u kulturi za 2020. godinu
  • 10
    OBLJETNICA SMRTI DR. FRANJE TUĐMANA
    11
    12
  • Novo priznanje volonterskom centru VolontirAJMO
  • Godišnja skupština Partnerskog vijeća za tržište rada KZŽ
  • Javna rasprava u postupku procjene utjecaja na okoliš - "Sipina-Hum"
  • Mladi, alkohol i vožnja
  • 13
  • Odobrene još 2 potpore za samozapošljavanje
  • Izvještajna skupština HSU KZŽ
  • 14
  • Slaven Janđel pobjednik foto natječaja “Bajka na dlanu”
  • DODIJELJENO 76 STUDENTSKIH STIPENDIJA KZŽ
  • 15
    16171819202122
    23242526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended