Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Šemnica Cv. - Krapina Nova [651]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Šemnica Cv.0Donja Šemnica
Šemnica Pe.1Donja Šemnica
Šemnica Šal.2Donja Šemnica
Šemnica šk.3Donja Šemnica
Brod5Gornja Šemnica
Šemnica Gornja6Gornja Šemnica
Hara7Gornja Šemnica
Rihtari8Radoboj
Radoboj9Radoboj
Kunšteki10Radoboj
Mikši11Jazvine
Jazvine12Jazvine
Bregi Radobojski...Orehovec Radobojski13Bregi Radobojski
Orehovec14Orehovec Radobojski
Ruka15Lepajci
Popovci16Lepajci
Polje17Polje Krapinsko
Jedinstvo18Krapina
Krapina Frana Galovića19Krapina
Krapina Nova20Krapina

Polasci:


Šemnica Cv. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Šemnica Cv.06:30:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.06:32:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.06:33:00Donja Šemnica
Šemnica šk.06:35:00Donja Šemnica
Brod06:38:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja06:40:00Gornja Šemnica
Hara06:42:00Gornja Šemnica
Rihtari06:43:00Radoboj
Radoboj06:45:00Radoboj
Kunšteki06:47:00Radoboj
Mikši06:48:00Jazvine
Jazvine06:51:00Jazvine
Bregi Radobojski...Orehovec Radobojski06:52:00Bregi Radobojski
Orehovec06:53:00Orehovec Radobojski
Ruka06:54:00Lepajci
Popovci06:55:00Lepajci
Polje06:56:00Polje Krapinsko
Jedinstvo06:57:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:59:00Krapina
Krapina Nova07:00:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 89101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended