Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Šemnica Cv. - Krapina Nova [651]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Šemnica Cv.0Donja Šemnica
Šemnica Pe.1Donja Šemnica
Šemnica Šal.2Donja Šemnica
Šemnica šk.3Donja Šemnica
Brod5Gornja Šemnica
Šemnica Gornja6Gornja Šemnica
Hara7Gornja Šemnica
Rihtari8Radoboj
Radoboj9Radoboj
Kunšteki10Radoboj
Mikši11Jazvine
Jazvine12Jazvine
Bregi Radobojski...Orehovec Radobojski13Bregi Radobojski
Orehovec14Orehovec Radobojski
Ruka15Lepajci
Popovci16Lepajci
Polje17Polje Krapinsko
Jedinstvo18Krapina
Krapina Frana Galovića19Krapina
Krapina Nova20Krapina

Polasci:


Šemnica Cv. - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Šemnica Cv.06:30:00Donja Šemnica
Šemnica Pe.06:32:00Donja Šemnica
Šemnica Šal.06:33:00Donja Šemnica
Šemnica šk.06:35:00Donja Šemnica
Brod06:38:00Gornja Šemnica
Šemnica Gornja06:40:00Gornja Šemnica
Hara06:42:00Gornja Šemnica
Rihtari06:43:00Radoboj
Radoboj06:45:00Radoboj
Kunšteki06:47:00Radoboj
Mikši06:48:00Jazvine
Jazvine06:51:00Jazvine
Bregi Radobojski...Orehovec Radobojski06:52:00Bregi Radobojski
Orehovec06:53:00Orehovec Radobojski
Ruka06:54:00Lepajci
Popovci06:55:00Lepajci
Polje06:56:00Polje Krapinsko
Jedinstvo06:57:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:59:00Krapina
Krapina Nova07:00:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended