Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Stubičke Toplice - Konjšćina srednja škola [649]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Stubičke Toplice0Stubičke Toplice
Kožari1Pustodol
Matuši put2Donja Stubica
Donja Stubica3Donja Stubica
Golubovec5Donja Stubica
Hrenice6Gornja Stubica
Gornja Stubica8Gornja Stubica
Karivaroš10Karivaroš
Podvorec 211Karivaroš
Podvorec 112Karivaroš
Matej13Sveti Matej
Plasišće15Laz Bistrički
Laz17Laz Bistrički
Gabudi20Laz Bistrički
Vrapci22Marija Bistrica
Marija Bistrica23Marija Bistrica
Poljanica Bistrička24Poljanica Bistrička
Konjšćina srednja škola33Konjščina

Polasci:


Stubičke Toplice - Konjšćina srednja škola

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Stubičke Toplice05:50:00Stubičke Toplice
Kožari05:52:00Pustodol
Matuši put05:53:00Donja Stubica
Donja Stubica05:55:00Donja Stubica
Golubovec05:57:00Donja Stubica
Hrenice05:58:00Gornja Stubica
Gornja Stubica06:00:00Gornja Stubica
Karivaroš06:03:00Karivaroš
Podvorec 206:05:00Karivaroš
Podvorec 106:06:00Karivaroš
Matej06:08:00Sveti Matej
Plasišće06:12:00Laz Bistrički
Laz06:15:00Laz Bistrički
Gabudi06:20:00Laz Bistrički
Vrapci06:23:00Marija Bistrica
Marija Bistrica06:25:00Marija Bistrica
Poljanica Bistrička06:27:00Poljanica Bistrička
Konjšćina srednja škola06:40:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Stubičke Toplice - Konjšćina srednja škola

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjšćina srednja škola12:45:00Konjščina
Poljanica Bistrička12:58:00Poljanica Bistrička
Marija Bistrica13:00:00Marija Bistrica
Vrapci13:02:00Marija Bistrica
Gabudi13:05:00Laz Bistrički
Laz13:10:00Laz Bistrički
Plasišće13:13:00Laz Bistrički
Matej13:17:00Sveti Matej
Podvorec 113:19:00Karivaroš
Podvorec 213:20:00Karivaroš
Karivaroš13:22:00Karivaroš
Gornja Stubica13:25:00Gornja Stubica
Hrenice13:27:00Gornja Stubica
Golubovec13:28:00Donja Stubica
Donja Stubica13:30:00Donja Stubica
Matuši put13:32:00Donja Stubica
Kožari13:33:00Pustodol
Stubičke Toplice13:35:00Stubičke Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu - Bijeli Zdenci
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 8
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 08/07/20
  • 22. sjednica Županijske skupštine
  • 9
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 09/07/20
  • Župan podržao akciju darivanja krvi GDCK Krapina
  • 10
    PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 10/07/20
    11
  • Proslavljen Dan Općine Marija Bistrica
  • TABOR FILM FESTIVAL JE PUNOLJETAN!
  • 1 novozaražena osoba na području KZŽ
  • 12
    1 novozaražena osoba na području KZŽ
    13
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Natječaji za mjere razvoja poljoprivredne proizvodnje - odluke o dodjeli sredstava
  • 1. Ljetna škola informatike u Radoboju
  • Uspješno završeni programi u okviru projekta KISS
  • Završena 7,99 mil. kn. vrijedna energetska obnova OŠ Đurmanec
  • ZARAŽENA DVA DJELATNIKA SB KRAPINSKE TOPLICE, BOLNICA JE SIGURNA I NASTAVLJA S RADOM
  • 14. srpnja - DAN ŽALOSTI U KRAPINSKO-ZAGORSKOJ ŽUPANIJI
  • Promocija četvrte generacije prvostupnica i prvostupnika sestrinstva u Pregradi
  • 14
  • Zabočka maturantica Ana Mrković jedna od 8 ovogodišnjih superodlikaša.
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 14/07/20
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o dopuni Pravilnika o korištenju usl. PTI KZŽ
  • 15
  • Dodijeljena priznanja Krapinsko-zagorske županije
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 15/07/20
  • 16
  • Održana 22. sjednica Županijske skupštine
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 16/07/20
  • PRESS – Stožer civilne zaštite KZŽ
  • Ida Prester i Tomislav Jelinčić pozivaju najhrabrije da nazovu 116 006!
  • 171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended