Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Stubičke Toplice - Konjšćina srednja škola [649]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Stubičke Toplice0Stubičke Toplice
Kožari1Pustodol
Matuši put2Donja Stubica
Donja Stubica3Donja Stubica
Golubovec5Donja Stubica
Hrenice6Gornja Stubica
Gornja Stubica8Gornja Stubica
Karivaroš10Karivaroš
Podvorec 211Karivaroš
Podvorec 112Karivaroš
Matej13Sveti Matej
Plasišće15Laz Bistrički
Laz17Laz Bistrički
Gabudi20Laz Bistrički
Vrapci22Marija Bistrica
Marija Bistrica23Marija Bistrica
Poljanica Bistrička24Poljanica Bistrička
Konjšćina srednja škola33Konjščina

Polasci:


Stubičke Toplice - Konjšćina srednja škola

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Stubičke Toplice05:50:00Stubičke Toplice
Kožari05:52:00Pustodol
Matuši put05:53:00Donja Stubica
Donja Stubica05:55:00Donja Stubica
Golubovec05:57:00Donja Stubica
Hrenice05:58:00Gornja Stubica
Gornja Stubica06:00:00Gornja Stubica
Karivaroš06:03:00Karivaroš
Podvorec 206:05:00Karivaroš
Podvorec 106:06:00Karivaroš
Matej06:08:00Sveti Matej
Plasišće06:12:00Laz Bistrički
Laz06:15:00Laz Bistrički
Gabudi06:20:00Laz Bistrički
Vrapci06:23:00Marija Bistrica
Marija Bistrica06:25:00Marija Bistrica
Poljanica Bistrička06:27:00Poljanica Bistrička
Konjšćina srednja škola06:40:00Konjščina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Stubičke Toplice - Konjšćina srednja škola

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Konjšćina srednja škola12:45:00Konjščina
Poljanica Bistrička12:58:00Poljanica Bistrička
Marija Bistrica13:00:00Marija Bistrica
Vrapci13:02:00Marija Bistrica
Gabudi13:05:00Laz Bistrički
Laz13:10:00Laz Bistrički
Plasišće13:13:00Laz Bistrički
Matej13:17:00Sveti Matej
Podvorec 113:19:00Karivaroš
Podvorec 213:20:00Karivaroš
Karivaroš13:22:00Karivaroš
Gornja Stubica13:25:00Gornja Stubica
Hrenice13:27:00Gornja Stubica
Golubovec13:28:00Donja Stubica
Donja Stubica13:30:00Donja Stubica
Matuši put13:32:00Donja Stubica
Kožari13:33:00Pustodol
Stubičke Toplice13:35:00Stubičke Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended