Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Lupinjak - Krapina Nova [646]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Lupinjak0Lupinjak
Lup. brijeg1Lupinjak
Hromec II2Hromec
Hromec I3Hromec
Pećina4Hromec
Đurmanec K.5Đurmanec
Đurmanec6Đurmanec
Žutnica8Žutnica
Doliće9Doliće
Kotka11Krapina
Krapina Frana Galovića12Krapina
Krapina Nova13Krapina

Polasci:


Lupinjak - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Lupinjak05:15:00Lupinjak
Lup. brijeg05:16:00Lupinjak
Hromec II05:18:00Hromec
Hromec I05:20:00Hromec
Pećina05:21:00Hromec
Đurmanec K.05:22:00Đurmanec
Đurmanec05:24:00Đurmanec
Žutnica05:27:00Žutnica
Doliće05:29:00Doliće
Kotka05:33:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:34:00Krapina
Krapina Nova05:35:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Lupinjak - Krapina Nova

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Lupinjak13:15:00Lupinjak
Lup. brijeg13:16:00Lupinjak
Hromec II13:18:00Hromec
Hromec I13:20:00Hromec
Pećina13:21:00Hromec
Đurmanec K.13:22:00Đurmanec
Đurmanec13:24:00Đurmanec
Žutnica13:27:00Žutnica
Doliće13:29:00Doliće
Kotka13:33:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:34:00Krapina
Krapina Nova13:35:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended