Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapinske Toplice - Zabok [644]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapinske Toplice0Krapinske Toplice
Vrtnjakovec2Vrtnjakovec
Jurjevec4Jurjevec
Viča Sela5Viča Sela
Hrastinski brijeg6Viča Sela
Martinišće L.7Martinišće
Martinišće P.8Martinišće
Gubaševo9Gubaševo
Gredice11Gredice
Pavlovec12Pavlovec Zabočki
Zabok13Zabok

Polasci:


Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice12:25:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec12:27:00Vrtnjakovec
Jurjevec12:29:00Jurjevec
Viča Sela12:30:00Viča Sela
Hrastinski brijeg12:31:00Viča Sela
Martinišće L.12:33:00Martinišće
Martinišće P.12:34:00Martinišće
Gubaševo12:35:00Gubaševo
Gredice12:37:00Gredice
Pavlovec12:38:00Pavlovec Zabočki
Zabok12:40:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok19:30:00Zabok
Pavlovec19:32:00Pavlovec Zabočki
Gredice19:33:00Gredice
Gubaševo19:35:00Gubaševo
Martinišće P.19:36:00Martinišće
Martinišće L.19:37:00Martinišće
Hrastinski brijeg19:39:00Viča Sela
Viča Sela19:40:00Viča Sela
Jurjevec19:41:00Jurjevec
Vrtnjakovec19:43:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice19:45:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak u 19:30 ne prometuje za vrijeme trajanja školskih praznika
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended