Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapinske Toplice - Zabok [644]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapinske Toplice0Krapinske Toplice
Vrtnjakovec2Vrtnjakovec
Jurjevec4Jurjevec
Viča Sela5Viča Sela
Hrastinski brijeg6Viča Sela
Martinišće L.7Martinišće
Martinišće P.8Martinišće
Gubaševo9Gubaševo
Gredice11Gredice
Pavlovec12Pavlovec Zabočki
Zabok13Zabok

Polasci:


Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice12:25:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec12:27:00Vrtnjakovec
Jurjevec12:29:00Jurjevec
Viča Sela12:30:00Viča Sela
Hrastinski brijeg12:31:00Viča Sela
Martinišće L.12:33:00Martinišće
Martinišće P.12:34:00Martinišće
Gubaševo12:35:00Gubaševo
Gredice12:37:00Gredice
Pavlovec12:38:00Pavlovec Zabočki
Zabok12:40:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok19:30:00Zabok
Pavlovec19:32:00Pavlovec Zabočki
Gredice19:33:00Gredice
Gubaševo19:35:00Gubaševo
Martinišće P.19:36:00Martinišće
Martinišće L.19:37:00Martinišće
Hrastinski brijeg19:39:00Viča Sela
Viča Sela19:40:00Viča Sela
Jurjevec19:41:00Jurjevec
Vrtnjakovec19:43:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice19:45:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak u 19:30 ne prometuje za vrijeme trajanja školskih praznika
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended