Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - OMCO [642]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće4Doliće
Žutnica5Žutnica
Đurmanec7Đurmanec
Đurmanec K.8Đurmanec
Pećina9Hromec
Hromec 110Hromec
Hromec 212Hromec
Lup. brijeg13Lupinjak
Lupinjak13Lupinjak
Završki14Lupinjak
Nikola15Lupinjak
Križ16Strmec Humski
Rampa19Klenovec Humski
Hum na Sutli21Hum na Sutli
Straža plastika23Hum na Sutli
OMCO23Mali Tabor

Polasci:


Hum na Sutli - OMCO

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli05:40:00Hum na Sutli
Straža plastika05:44:00Hum na Sutli
OMCO05:45:00Mali Tabor
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Krapina Nova - OMCO

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova06:10:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:11:00Krapina
Kotka06:13:00Krapina
Doliće06:16:00Doliće
Žutnica06:17:00Žutnica
Đurmanec06:20:00Đurmanec
Đurmanec K.06:22:00Đurmanec
Pećina06:23:00Hromec
Hromec 106:24:00Hromec
Hromec 206:27:00Hromec
Lup. brijeg06:28:00Lupinjak
Lupinjak06:29:00Lupinjak
Završki06:30:00Lupinjak
Nikola06:32:00Lupinjak
Križ06:33:00Strmec Humski
Rampa06:37:00Klenovec Humski
Hum na Sutli06:40:00Hum na Sutli
Straža plastika06:44:00Hum na Sutli
OMCO06:45:00Mali Tabor
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Hum na Sutli - OMCO

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Straža plastika13:44:00Hum na Sutli
OMCO13:45:00Mali Tabor
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Hum na Sutli - OMCO

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli21:40:00Hum na Sutli
Straža plastika21:44:00Hum na Sutli
OMCO21:45:00Mali Tabor
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Hum na Sutli - OMCO

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
OMCO06:05:00Mali Tabor
Straža plastika06:08:00Hum na Sutli
Hum na Sutli06:10:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Hum na Sutli - OMCO

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
OMCO14:05:00Mali Tabor
Straža plastika14:08:00Hum na Sutli
Hum na Sutli14:10:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Hum na Sutli - OMCO

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
OMCO15:05:00Mali Tabor
Straža plastika15:08:00Hum na Sutli
Hum na Sutli15:10:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Hum na Sutli - OMCO

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
OMCO22:05:00Mali Tabor
Straža plastika22:08:00Hum na Sutli
Hum na Sutli22:10:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended