Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Krapinske Toplice [640]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Jedinstvo2Krapina
Polje3Polje Krapinsko
Popovec4Lepajci
Ruka5Lepajci
Velika Ves7Velika Ves
Pačetina10Gornja Pačetina
Slivonja Jarek11Slivonja Jarek
Hršak Breg13Hršak Breg
Krapinske Toplice 115Krapinske Toplice
Krapinske Toplice16Krapinske Toplice

Polasci:


Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova09:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića09:21:00Krapina
Jedinstvo09:23:00Krapina
Polje09:24:00Polje Krapinsko
Popovec09:26:00Lepajci
Ruka09:28:00Lepajci
Velika Ves09:31:00Velika Ves
Pačetina09:36:00Gornja Pačetina
Slivonja Jarek09:38:00Slivonja Jarek
Hršak Breg09:41:00Hršak Breg
Krapinske Toplice 109:44:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice09:45:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova13:45:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:46:00Krapina
Jedinstvo13:48:00Krapina
Polje13:49:00Polje Krapinsko
Popovec13:51:00Lepajci
Ruka13:53:00Lepajci
Velika Ves13:56:00Velika Ves
Pačetina14:01:00Gornja Pačetina
Slivonja Jarek14:03:00Slivonja Jarek
Hršak Breg14:06:00Hršak Breg
Krapinske Toplice 114:09:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice14:10:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice06:55:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice 106:56:00Krapinske Toplice
Hršak Breg06:59:00Hršak Breg
Slivonja Jarek07:02:00Slivonja Jarek
Pačetina07:04:00Gornja Pačetina
Velika Ves07:09:00Velika Ves
Ruka07:12:00Lepajci
Popovec07:14:00Lepajci
Polje07:16:00Polje Krapinsko
Jedinstvo07:17:00Krapina
Krapina Frana Galovića07:19:00Krapina
Krapina Nova07:20:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice14:50:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice 114:51:00Krapinske Toplice
Hršak Breg14:54:00Hršak Breg
Slivonja Jarek14:57:00Slivonja Jarek
Pačetina14:59:00Gornja Pačetina
Velika Ves15:04:00Velika Ves
Ruka15:07:00Lepajci
Popovec15:09:00Lepajci
Polje15:11:00Polje Krapinsko
Jedinstvo15:12:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:14:00Krapina
Krapina Nova15:15:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
252627282930
1
  • Udruga sv. Ana obilježila 10 godina postojanja
  • 16. županijska manifestacija “Advent u Zagorju”
  • Martina Krog šampionka županijske izložbe meda
  • 2
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - zaštita od požara
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnji plan razvoja - civilna zašita za 2020.
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnja analiza - civilna zaštita za 2019.
  • Smjernice za organizaciju i razvoj sustava civilne zaštite od 2020. do 2023.
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom
  • GRAĐANSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE - sporazum o suradnji KZŽ i Grada Rijeke
  • Svjetski dan borbe protiv AIDS-a
  • 3
  • Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
  • NAJAVA: 10. sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća
  • Peto dijete obitelji Trčak
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - koeficijenti za obračun plaće
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom – mimohod u Donjoj Stubici
  • 4
  • Sjednica GSV-a KZŽ
  • Dan Općine Novi Golubovec
  • Suradnja LAG-a Zagorje – Sutla i bugarskog LAG-a Avren - Beloslav
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
  • Dan Općine Bedekovčina
  • 5
  • 30 godina Konvencije UN o pravima djece
  • 200 TISUĆA KUNA ZA ZAGORSKE PČELARE
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • „Regionalni dani EU fondova“ u Zaboku
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • ZLATNE KUNE ZA NAJBOLJE ZAGORSKE TVRTKE
  • 6
  • Rezultati Natječaja za dodjelu stipendija studentima s područja 2019./2020.
  • Sv. Nikola obradovao mališane u vrtićima
  • Javni poziv - pomoćnici u nastavi za šk. godinu 2019/2020 - dopuna br. 10
  • 7
  • U Krapini održana sjednica Vlade
  • Birgit Brlečić izlaže i u Zaboku
  • U Krapini obilježen Dan Grada
  • 8
    9
  • Promocija magistara i prvostupnika Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
  • Upaljena druga adventska svijeća
  • Učenici ŠUDIGO-a ostvarili uspjeh na državnom natjecanju komornih sastava
  • Mihaela Oborovečki druga na Svjetskom kupu u samostrelu
  • Humanitarni koncert za Jelenine oči
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vlado Škalički)
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o mentorstvu (poslovna podrška poduzetnicima)
  • Savjetovanje – Program javnih potreba u kulturi za 2020. godinu
  • 10
    OBLJETNICA SMRTI DR. FRANJE TUĐMANA
    11
    12
  • Novo priznanje volonterskom centru VolontirAJMO
  • Godišnja skupština Partnerskog vijeća za tržište rada KZŽ
  • Javna rasprava u postupku procjene utjecaja na okoliš - "Sipina-Hum"
  • Mladi, alkohol i vožnja
  • 13
  • Odobrene još 2 potpore za samozapošljavanje
  • Izvještajna skupština HSU KZŽ
  • 14
  • Slaven Janđel pobjednik foto natječaja “Bajka na dlanu”
  • DODIJELJENO 76 STUDENTSKIH STIPENDIJA KZŽ
  • 15
    16171819202122
    23242526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended