Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Krapinske Toplice [640]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Jedinstvo2Krapina
Polje3Polje Krapinsko
Popovec4Lepajci
Ruka5Lepajci
Velika Ves7Velika Ves
Pačetina10Gornja Pačetina
Slivonja Jarek11Slivonja Jarek
Hršak Breg13Hršak Breg
Krapinske Toplice 115Krapinske Toplice
Krapinske Toplice16Krapinske Toplice

Polasci:


Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova09:20:00Krapina
Krapina Frana Galovića09:21:00Krapina
Jedinstvo09:23:00Krapina
Polje09:24:00Polje Krapinsko
Popovec09:26:00Lepajci
Ruka09:28:00Lepajci
Velika Ves09:31:00Velika Ves
Pačetina09:36:00Gornja Pačetina
Slivonja Jarek09:38:00Slivonja Jarek
Hršak Breg09:41:00Hršak Breg
Krapinske Toplice 109:44:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice09:45:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova13:45:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:46:00Krapina
Jedinstvo13:48:00Krapina
Polje13:49:00Polje Krapinsko
Popovec13:51:00Lepajci
Ruka13:53:00Lepajci
Velika Ves13:56:00Velika Ves
Pačetina14:01:00Gornja Pačetina
Slivonja Jarek14:03:00Slivonja Jarek
Hršak Breg14:06:00Hršak Breg
Krapinske Toplice 114:09:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice14:10:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice06:55:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice 106:56:00Krapinske Toplice
Hršak Breg06:59:00Hršak Breg
Slivonja Jarek07:02:00Slivonja Jarek
Pačetina07:04:00Gornja Pačetina
Velika Ves07:09:00Velika Ves
Ruka07:12:00Lepajci
Popovec07:14:00Lepajci
Polje07:16:00Polje Krapinsko
Jedinstvo07:17:00Krapina
Krapina Frana Galovića07:19:00Krapina
Krapina Nova07:20:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice14:50:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice 114:51:00Krapinske Toplice
Hršak Breg14:54:00Hršak Breg
Slivonja Jarek14:57:00Slivonja Jarek
Pačetina14:59:00Gornja Pačetina
Velika Ves15:04:00Velika Ves
Ruka15:07:00Lepajci
Popovec15:09:00Lepajci
Polje15:11:00Polje Krapinsko
Jedinstvo15:12:00Krapina
Krapina Frana Galovića15:14:00Krapina
Krapina Nova15:15:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended