Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Krapinske Toplice [639]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Jedinstvo2Krapina
Polje3Polje Krapinsko
Popovec4Lepajci
Ruka5Lepajci
Velika Ves7Velika Ves
Pačetina10Gornja Pačetina
Slivonja Jarek11Slivonja Jarek
Hršak Breg13Hršak Breg
Krapinske Toplice 115Krapinske Toplice
Krapinske Toplice16Krapinske Toplice

Polasci:


Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova06:30:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:31:00Krapina
Jedinstvo06:33:00Krapina
Polje06:34:00Polje Krapinsko
Popovec06:36:00Lepajci
Ruka06:38:00Lepajci
Velika Ves06:41:00Velika Ves
Pačetina06:46:00Gornja Pačetina
Slivonja Jarek06:48:00Slivonja Jarek
Hršak Breg06:51:00Hršak Breg
Krapinske Toplice 106:54:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice06:55:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice10:30:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice 110:31:00Krapinske Toplice
Hršak Breg10:34:00Hršak Breg
Slivonja Jarek10:37:00Slivonja Jarek
Pačetina10:39:00Gornja Pačetina
Velika Ves10:44:00Velika Ves
Ruka10:47:00Lepajci
Popovec10:49:00Lepajci
Polje10:51:00Polje Krapinsko
Jedinstvo10:52:00Krapina
Krapina Frana Galovića10:54:00Krapina
Krapina Nova10:55:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended