Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Krapinske Toplice [639]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Jedinstvo2Krapina
Polje3Polje Krapinsko
Popovec4Lepajci
Ruka5Lepajci
Velika Ves7Velika Ves
Pačetina10Gornja Pačetina
Slivonja Jarek11Slivonja Jarek
Hršak Breg13Hršak Breg
Krapinske Toplice 115Krapinske Toplice
Krapinske Toplice16Krapinske Toplice

Polasci:


Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova06:30:00Krapina
Krapina Frana Galovića06:31:00Krapina
Jedinstvo06:33:00Krapina
Polje06:34:00Polje Krapinsko
Popovec06:36:00Lepajci
Ruka06:38:00Lepajci
Velika Ves06:41:00Velika Ves
Pačetina06:46:00Gornja Pačetina
Slivonja Jarek06:48:00Slivonja Jarek
Hršak Breg06:51:00Hršak Breg
Krapinske Toplice 106:54:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice06:55:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapina Nova - Krapinske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice10:30:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice 110:31:00Krapinske Toplice
Hršak Breg10:34:00Hršak Breg
Slivonja Jarek10:37:00Slivonja Jarek
Pačetina10:39:00Gornja Pačetina
Velika Ves10:44:00Velika Ves
Ruka10:47:00Lepajci
Popovec10:49:00Lepajci
Polje10:51:00Polje Krapinsko
Jedinstvo10:52:00Krapina
Krapina Frana Galovića10:54:00Krapina
Krapina Nova10:55:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu - Bijeli Zdenci
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 8
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 08/07/20
  • 22. sjednica Županijske skupštine
  • 9
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 09/07/20
  • Župan podržao akciju darivanja krvi GDCK Krapina
  • 10
    PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 10/07/20
    11
  • Proslavljen Dan Općine Marija Bistrica
  • TABOR FILM FESTIVAL JE PUNOLJETAN!
  • 1 novozaražena osoba na području KZŽ
  • 12
    1 novozaražena osoba na području KZŽ
    13
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Natječaji za mjere razvoja poljoprivredne proizvodnje - odluke o dodjeli sredstava
  • 1. Ljetna škola informatike u Radoboju
  • Uspješno završeni programi u okviru projekta KISS
  • Završena 7,99 mil. kn. vrijedna energetska obnova OŠ Đurmanec
  • ZARAŽENA DVA DJELATNIKA SB KRAPINSKE TOPLICE, BOLNICA JE SIGURNA I NASTAVLJA S RADOM
  • 14. srpnja - DAN ŽALOSTI U KRAPINSKO-ZAGORSKOJ ŽUPANIJI
  • Promocija četvrte generacije prvostupnica i prvostupnika sestrinstva u Pregradi
  • 14
  • Zabočka maturantica Ana Mrković jedna od 8 ovogodišnjih superodlikaša.
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 14/07/20
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o dopuni Pravilnika o korištenju usl. PTI KZŽ
  • 15
  • Dodijeljena priznanja Krapinsko-zagorske županije
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 15/07/20
  • 16
  • Održana 22. sjednica Županijske skupštine
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 16/07/20
  • PRESS – Stožer civilne zaštite KZŽ
  • Ida Prester i Tomislav Jelinčić pozivaju najhrabrije da nazovu 116 006!
  • 171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended