Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Hum na Sutli [638]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće4Doliće
Žutnica5Žutnica
Đurmanec7Đurmanec
Đurmanec K.8Đurmanec
Pećina9Hromec
Hromec 110Hromec
Hromec 211Hromec
Lup. brijeg12Lupinjak
Lupinjak13Lupinjak
Završki14Lupinjak
Nikola15Lupinjak
Križ16Strmec Humski
Rampa19Klenovec Humski
Hum na Sutli21Hum na Sutli

Polasci:


Krapina Nova - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova21:05:00Krapina
Krapina Frana Galovića21:06:00Krapina
Kotka21:07:00Krapina
Doliće21:10:00Doliće
Žutnica21:12:00Žutnica
Đurmanec21:15:00Đurmanec
Đurmanec K.21:18:00Đurmanec
Pećina21:20:00Hromec
Hromec 121:21:00Hromec
Hromec 221:24:00Hromec
Lup. brijeg21:26:00Lupinjak
Lupinjak21:27:00Lupinjak
Završki21:28:00Lupinjak
Nikola21:29:00Lupinjak
Križ21:30:00Strmec Humski
Rampa21:34:00Klenovec Humski
Hum na Sutli21:40:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Krapina Nova - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli22:10:00Hum na Sutli
Rampa22:16:00Klenovec Humski
Križ22:20:00Strmec Humski
Nikola22:21:00Lupinjak
Završki22:22:00Lupinjak
Lupinjak22:23:00Lupinjak
Lup. brijeg22:24:00Lupinjak
Hromec 222:26:00Hromec
Hromec 122:29:00Hromec
Pećina22:30:00Hromec
Đurmanec K.22:32:00Đurmanec
Đurmanec22:35:00Đurmanec
Žutnica22:38:00Žutnica
Doliće22:40:00Doliće
Kotka22:43:00Krapina
Krapina Frana Galovića22:44:00Krapina
Krapina Nova22:45:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended