Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina Nova - Hum na Sutli [635]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina Nova0Krapina
Krapina Frana Galovića1Krapina
Kotka2Krapina
Doliće4Doliće
Žutnica5Žutnica
Đurmanec7Đurmanec
Đurmanec K.8Đurmanec
Pećina9Hromec
Hromec 110Hromec
Hromec 211Hromec
Lup. brijeg12Lupinjak
Lupinjak13Lupinjak
Završki14Lupinjak
Nikola15Lupinjak
Križ16Strmec Humski
Rampa19Klenovec Humski
Hum na Sutli21Hum na Sutli

Polasci:


Krapina Nova - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina Nova05:05:00Krapina
Krapina Frana Galovića05:06:00Krapina
Kotka05:07:00Krapina
Doliće05:10:00Doliće
Žutnica05:12:00Žutnica
Đurmanec05:15:00Đurmanec
Đurmanec K.05:18:00Đurmanec
Pećina05:20:00Hromec
Hromec 105:21:00Hromec
Hromec 205:24:00Hromec
Lup. brijeg05:26:00Lupinjak
Lupinjak05:27:00Lupinjak
Završki05:28:00Lupinjak
Nikola05:29:00Lupinjak
Križ05:30:00Strmec Humski
Rampa05:34:00Klenovec Humski
Hum na Sutli05:40:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Krapina Nova - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hromec 112:21:00Hromec
Krapina Nova13:05:00Krapina
Krapina Frana Galovića13:06:00Krapina
Kotka13:07:00Krapina
Doliće13:10:00Doliće
Žutnica13:12:00Žutnica
Đurmanec13:15:00Đurmanec
Đurmanec K.13:18:00Đurmanec
Pećina13:20:00Hromec
Hromec 213:24:00Hromec
Lup. brijeg13:26:00Lupinjak
Lupinjak13:27:00Lupinjak
Završki13:28:00Lupinjak
Nikola13:29:00Lupinjak
Križ13:30:00Strmec Humski
Rampa13:34:00Klenovec Humski
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Krapina Nova - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli14:10:00Hum na Sutli
Rampa14:16:00Klenovec Humski
Križ14:20:00Strmec Humski
Nikola14:21:00Lupinjak
Završki14:22:00Lupinjak
Lupinjak14:23:00Lupinjak
Lup. brijeg14:24:00Lupinjak
Hromec 214:26:00Hromec
Hromec 114:29:00Hromec
Pećina14:30:00Hromec
Đurmanec K.14:32:00Đurmanec
Đurmanec14:35:00Đurmanec
Žutnica14:38:00Žutnica
Doliće14:40:00Doliće
Kotka14:43:00Krapina
Krapina Frana Galovića14:44:00Krapina
Krapina Nova14:45:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • 89101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended