Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Pregrada - Pregrada [624]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Sopot2Sopot
Stipernica5Stipernica
Marinci8Gorjakovo
Velika Horvatska11Velika Horvatska
Ravnice13Ravnice
Jelenjak16Jelenjak
Desinić20Desinić
Fiket21Turnišće Desiničko
Gaber22Gaber
Dubravica23Dubravica Desinička
Vin. vrhi24Vrhi Vinagorski
Sopot26Sopot
Pregrada28Pregrada
Pregrada0Pregrada

Polasci:


Pregrada - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada12:05:00Pregrada
Sopot12:10:00Sopot
Stipernica12:15:00Stipernica
Marinci12:20:00Gorjakovo
Velika Horvatska12:26:00Velika Horvatska
Ravnice12:30:00Ravnice
Jelenjak12:34:00Jelenjak
Desinić12:39:00Desinić
Fiket12:41:00Turnišće Desiničko
Gaber12:43:00Gaber
Dubravica12:45:00Dubravica Desinička
Vin. vrhi12:47:00Vrhi Vinagorski
Sopot12:49:00Sopot
Pregrada12:54:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Pregrada - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada20:25:00Pregrada
Sopot20:30:00Sopot
Stipernica20:35:00Stipernica
Marinci20:40:00Gorjakovo
Velika Horvatska20:46:00Velika Horvatska
Ravnice20:50:00Ravnice
Jelenjak20:54:00Jelenjak
Desinić20:59:00Desinić
Fiket21:01:00Turnišće Desiničko
Gaber21:03:00Gaber
Dubravica21:05:00Dubravica Desinička
Vin. vrhi21:07:00Vrhi Vinagorski
Sopot21:09:00Sopot
Pregrada21:14:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Pregrada - Velika Horvatska

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Velika Horvatska06:25:00Velika Horvatska
Marinci06:29:00Gorjakovo
Stipernica06:34:00Stipernica
Sopot06:39:00Sopot
Pregrada06:44:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended