Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Pregrada - Pregrada [624]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Sopot2Sopot
Stipernica5Stipernica
Marinci8Gorjakovo
Velika Horvatska11Velika Horvatska
Ravnice13Ravnice
Jelenjak16Jelenjak
Desinić20Desinić
Fiket21Turnišće Desiničko
Gaber22Gaber
Dubravica23Dubravica Desinička
Vin. vrhi24Vrhi Vinagorski
Sopot26Sopot
Pregrada28Pregrada
Pregrada0Pregrada

Polasci:


Pregrada - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada12:05:00Pregrada
Sopot12:10:00Sopot
Stipernica12:15:00Stipernica
Marinci12:20:00Gorjakovo
Velika Horvatska12:26:00Velika Horvatska
Ravnice12:30:00Ravnice
Jelenjak12:34:00Jelenjak
Desinić12:39:00Desinić
Fiket12:41:00Turnišće Desiničko
Gaber12:43:00Gaber
Dubravica12:45:00Dubravica Desinička
Vin. vrhi12:47:00Vrhi Vinagorski
Sopot12:49:00Sopot
Pregrada12:54:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Pregrada - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada20:25:00Pregrada
Sopot20:30:00Sopot
Stipernica20:35:00Stipernica
Marinci20:40:00Gorjakovo
Velika Horvatska20:46:00Velika Horvatska
Ravnice20:50:00Ravnice
Jelenjak20:54:00Jelenjak
Desinić20:59:00Desinić
Fiket21:01:00Turnišće Desiničko
Gaber21:03:00Gaber
Dubravica21:05:00Dubravica Desinička
Vin. vrhi21:07:00Vrhi Vinagorski
Sopot21:09:00Sopot
Pregrada21:14:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Pregrada - Velika Horvatska

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Velika Horvatska06:25:00Velika Horvatska
Marinci06:29:00Gorjakovo
Stipernica06:34:00Stipernica
Sopot06:39:00Sopot
Pregrada06:44:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 8
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 08/07/20
  • 22. sjednica Županijske skupštine
  • 9
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu - Bijeli Zdenci
  • Parlamentarni izbori 2020
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 09/07/20
  • Župan podržao akciju darivanja krvi GDCK Krapina
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • 101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended