Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zabok - Bedekovčina [623]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zabok0Zabok
Hum Lug3Hum Zabočki
Grdenci5Grdenci
Brezova6Brezova
Mirkovec8Mirkovec
Križanjče10Židovinjak
Židovinjak12Židovinjak
nas. Petrovečki13Bedekovčina
Bedekovčina16Bedekovčina

Polasci:


Zabok - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok14:15:00Zabok
Hum Lug14:18:00Hum Zabočki
Grdenci14:20:00Grdenci
Brezova14:23:00Brezova
Mirkovec14:25:00Mirkovec
Križanjče14:30:00Židovinjak
Židovinjak14:33:00Židovinjak
nas. Petrovečki14:35:00Bedekovčina
Bedekovčina14:40:00Bedekovčina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Zabok - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok19:10:00Zabok
Hum Lug19:13:00Hum Zabočki
Grdenci19:15:00Grdenci
Brezova19:18:00Brezova
Mirkovec19:20:00Mirkovec
Križanjče19:25:00Židovinjak
Židovinjak19:28:00Židovinjak
nas. Petrovečki19:30:00Bedekovčina
Bedekovčina19:35:00Bedekovčina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme nastave u školama

Zabok - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Bedekovčina13:15:00Bedekovčina
nas. Petrovečki13:20:00Bedekovčina
Židovinjak13:23:00Židovinjak
Križanjče13:25:00Židovinjak
Mirkovec13:30:00Mirkovec
Brezova13:33:00Brezova
Grdenci13:35:00Grdenci
Hum Lug13:37:00Hum Zabočki
Zabok13:40:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme nastave u školama
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended