Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zabok - Bedekovčina [623]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zabok0Zabok
Hum Lug3Hum Zabočki
Grdenci5Grdenci
Brezova6Brezova
Mirkovec8Mirkovec
Križanjče10Židovinjak
Židovinjak12Židovinjak
nas. Petrovečki13Bedekovčina
Bedekovčina16Bedekovčina

Polasci:


Zabok - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok14:15:00Zabok
Hum Lug14:18:00Hum Zabočki
Grdenci14:20:00Grdenci
Brezova14:23:00Brezova
Mirkovec14:25:00Mirkovec
Križanjče14:30:00Židovinjak
Židovinjak14:33:00Židovinjak
nas. Petrovečki14:35:00Bedekovčina
Bedekovčina14:40:00Bedekovčina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Zabok - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok19:10:00Zabok
Hum Lug19:13:00Hum Zabočki
Grdenci19:15:00Grdenci
Brezova19:18:00Brezova
Mirkovec19:20:00Mirkovec
Križanjče19:25:00Židovinjak
Židovinjak19:28:00Židovinjak
nas. Petrovečki19:30:00Bedekovčina
Bedekovčina19:35:00Bedekovčina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme nastave u školama

Zabok - Bedekovčina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Bedekovčina13:15:00Bedekovčina
nas. Petrovečki13:20:00Bedekovčina
Židovinjak13:23:00Židovinjak
Križanjče13:25:00Židovinjak
Mirkovec13:30:00Mirkovec
Brezova13:33:00Brezova
Grdenci13:35:00Grdenci
Hum Lug13:37:00Hum Zabočki
Zabok13:40:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme nastave u školama
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 8
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 08/07/20
  • 22. sjednica Županijske skupštine
  • 9
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu - Bijeli Zdenci
  • Parlamentarni izbori 2020
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 09/07/20
  • Župan podržao akciju darivanja krvi GDCK Krapina
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • 101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended