Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zabok - Krapina AK [622]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zabok0Zabok
Hum Lug3Hum Zabočki
Grdenci4Grdenci
Grdenci II5Grdenci
Brezova6Brezova
Mirkovec8Mirkovec
Sv. Križ Začretje10Sveti Križ Začretje
Švaljkovec12Švaljkovec
Šemničke Toplice13Donja Šemnica
Galovec14Galovec
Šemnica Cv.15Donja Šemnica
Švaljkovec18Švaljkovec
Lepajci19Lepajci
Velika Ves20Velika Ves
Ruka21Lepajci
Popovci22Lepajci
Polje23Polje Krapinsko
Jedinstvo24Krapina
Krapina AK25Krapina

Polasci:


Zabok - Švaljkovec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok04:50:00Zabok
Hum Lug04:55:00Hum Zabočki
Grdenci04:57:00Grdenci
Grdenci II04:59:00Grdenci
Brezova05:00:00Brezova
Mirkovec05:03:00Mirkovec
Sv. Križ Začretje05:06:00Sveti Križ Začretje
Švaljkovec05:10:00Švaljkovec
Prometuje: SUB

Zabok - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok13:00:00Zabok
Hum Lug13:05:00Hum Zabočki
Grdenci13:07:00Grdenci
Grdenci II13:08:00Grdenci
Brezova13:09:00Brezova
Mirkovec13:11:00Mirkovec
Sv. Križ Začretje13:15:00Sveti Križ Začretje
Švaljkovec13:18:00Švaljkovec
Šemničke Toplice13:20:00Donja Šemnica
Galovec13:21:00Galovec
Šemnica Cv.13:23:00Donja Šemnica
Švaljkovec13:26:00Švaljkovec
Lepajci13:30:00Lepajci
Velika Ves13:31:00Velika Ves
Ruka13:33:00Lepajci
Popovci13:35:00Lepajci
Polje13:37:00Polje Krapinsko
Jedinstvo13:38:00Krapina
Krapina AK13:40:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Švaljkovec - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Švaljkovec15:35:00Švaljkovec
Lepajci15:39:00Lepajci
Velika Ves15:40:00Velika Ves
Ruka15:42:00Lepajci
Popovci15:44:00Lepajci
Polje15:46:00Polje Krapinsko
Jedinstvo15:47:00Krapina
Krapina AK15:50:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Zabok - Švaljkovec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok12:45:00Zabok
Hum Lug12:49:00Hum Zabočki
Grdenci12:50:00Grdenci
Grdenci II12:51:00Grdenci
Brezova12:52:00Brezova
Mirkovec12:55:00Mirkovec
Sv. Križ Začretje12:57:00Sveti Križ Začretje
Švaljkovec13:00:00Švaljkovec
Prometuje: SUB

Zabok - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK14:15:00Krapina
Jedinstvo14:17:00Krapina
Polje14:18:00Polje Krapinsko
Popovci14:20:00Lepajci
Ruka14:22:00Lepajci
Velika Ves14:24:00Velika Ves
Lepajci14:25:00Lepajci
Švaljkovec14:29:00Švaljkovec
Šemnica Cv.14:32:00Donja Šemnica
Galovec14:34:00Galovec
Šemničke Toplice14:35:00Donja Šemnica
Švaljkovec14:37:00Švaljkovec
Sv. Križ Začretje14:40:00Sveti Križ Začretje
Mirkovec14:44:00Mirkovec
Brezova14:46:00Brezova
Grdenci II14:47:00Grdenci
Grdenci14:48:00Grdenci
Hum Lug14:50:00Hum Zabočki
Zabok14:55:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zabok - Švaljkovec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Švaljkovec14:45:00Švaljkovec
Sv. Križ Začretje14:48:00Sveti Križ Začretje
Mirkovec14:50:00Mirkovec
Brezova14:52:00Brezova
Grdenci II14:53:00Grdenci
Grdenci14:54:00Grdenci
Hum Lug14:56:00Hum Zabočki
Zabok15:00:00Zabok
Prometuje: SUB

Švaljkovec - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK15:20:00Krapina
Jedinstvo15:22:00Krapina
Polje15:23:00Polje Krapinsko
Popovci15:24:00Lepajci
Ruka15:25:00Lepajci
Velika Ves15:27:00Velika Ves
Lepajci15:28:00Lepajci
Švaljkovec15:30:00Švaljkovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zabok - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK22:10:00Krapina
Jedinstvo22:12:00Krapina
Polje22:13:00Polje Krapinsko
Popovci22:15:00Lepajci
Ruka22:17:00Lepajci
Velika Ves22:19:00Velika Ves
Lepajci22:20:00Lepajci
Švaljkovec22:24:00Švaljkovec
Šemnica Cv.22:27:00Donja Šemnica
Galovec22:29:00Galovec
Šemničke Toplice22:30:00Donja Šemnica
Švaljkovec22:32:00Švaljkovec
Sv. Križ Začretje22:35:00Sveti Križ Začretje
Mirkovec22:39:00Mirkovec
Brezova22:41:00Brezova
Grdenci II22:42:00Grdenci
Grdenci22:43:00Grdenci
Hum Lug22:45:00Hum Zabočki
Zabok22:50:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zabok - Švaljkovec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Švaljkovec22:45:00Švaljkovec
Sv. Križ Začretje22:48:00Sveti Križ Začretje
Mirkovec22:50:00Mirkovec
Brezova22:52:00Brezova
Grdenci II22:53:00Grdenci
Grdenci22:54:00Grdenci
Hum Lug22:56:00Hum Zabočki
Zabok23:00:00Zabok
Prometuje: SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended