Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Pregrada - Veliko Trgovišće [618]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pregrada0Pregrada
Bujanić2Pregrada
Valentinovo3Valentinovo
Benkovo4Benkovo
Šoštarić7Čret
Čret8Čret
Krapinske Toplice12Krapinske Toplice
Vrtnjakovec14Vrtnjakovec
Jurjevec16Jurjevec
Viča Sela17Viča Sela
Hrastinski brijeg18Viča Sela
Martinišće L.19Martinišće
Martinišće P.20Martinišće
Gubaševo21Gubaševo
Klanječko Jezero23Jezero Klanječko
Veliko Trgovišće24Veliko Trgovišće

Polasci:


Pregrada - Veliko Trgovišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada04:15:00Pregrada
Bujanić04:19:00Pregrada
Valentinovo04:21:00Valentinovo
Benkovo04:23:00Benkovo
Šoštarić04:27:00Čret
Čret04:30:00Čret
Krapinske Toplice04:35:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec04:40:00Vrtnjakovec
Jurjevec04:42:00Jurjevec
Viča Sela04:44:00Viča Sela
Hrastinski brijeg04:45:00Viča Sela
Martinišće L.04:47:00Martinišće
Martinišće P.04:48:00Martinišće
Gubaševo04:49:00Gubaševo
Klanječko Jezero04:52:00Jezero Klanječko
Veliko Trgovišće04:54:00Veliko Trgovišće
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended