Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina - D. Jesenje L [616]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina0Krapina
Krapina (F.G.)1Krapina
Kotka2Krapina
Vijadukt3Krapina
Doliće4Doliće
Žutnica5Žutnica
Đurmanec7Đurmanec
Ravninsko 18Ravninsko
Ravninsko 28Ravninsko
Ravninsko 39Ravninsko
Zag. Koprivnica10Koprivnica Zagorska
Donje Jesenje12Donje Jesenje
D. Jesenje L.13Donje Jesenje

Polasci:


Krapina - D. Jesenje L.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina15:15:00Krapina
Krapina (F.G.)15:17:00Krapina
Kotka15:19:00Krapina
Vijadukt15:21:00Krapina
Doliće15:23:00Doliće
Žutnica15:25:00Žutnica
Đurmanec15:28:00Đurmanec
Ravninsko 115:30:00Ravninsko
Ravninsko 215:32:00Ravninsko
Ravninsko 315:34:00Ravninsko
Zag. Koprivnica15:36:00Koprivnica Zagorska
Donje Jesenje15:39:00Donje Jesenje
D. Jesenje L.15:41:00Donje Jesenje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended