Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina - D. Jesenje L [616]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina0Krapina
Krapina (F.G.)1Krapina
Kotka2Krapina
Vijadukt3Krapina
Doliće4Doliće
Žutnica5Žutnica
Đurmanec7Đurmanec
Ravninsko 18Ravninsko
Ravninsko 28Ravninsko
Ravninsko 39Ravninsko
Zag. Koprivnica10Koprivnica Zagorska
Donje Jesenje12Donje Jesenje
D. Jesenje L.13Donje Jesenje

Polasci:


Krapina - D. Jesenje L.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina15:15:00Krapina
Krapina (F.G.)15:17:00Krapina
Kotka15:19:00Krapina
Vijadukt15:21:00Krapina
Doliće15:23:00Doliće
Žutnica15:25:00Žutnica
Đurmanec15:28:00Đurmanec
Ravninsko 115:30:00Ravninsko
Ravninsko 215:32:00Ravninsko
Ravninsko 315:34:00Ravninsko
Zag. Koprivnica15:36:00Koprivnica Zagorska
Donje Jesenje15:39:00Donje Jesenje
D. Jesenje L.15:41:00Donje Jesenje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 8
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 08/07/20
  • 22. sjednica Županijske skupštine
  • 9
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu - Bijeli Zdenci
  • Parlamentarni izbori 2020
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 09/07/20
  • Župan podržao akciju darivanja krvi GDCK Krapina
  • 10
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 10/07/20
  • 11
  • Proslavljen Dan Općine Marija Bistrica
  • TABOR FILM FESTIVAL JE PUNOLJETAN!
  • 1 novozaražena osoba na području KZŽ
  • 12
    1 novozaražena osoba na području KZŽ
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended