Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Brezno - Krapina [612]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Brezno0Donje Brezno
Poredje1Poređe
Prišlin2Prišlin
Hum Gornji3Hum na Sutli
Straža6Hum na Sutli
Rampa10Klenovec Humski
Križ13Strmec Humski
Nikola14Lupinjak
Završki15Lupinjak
Lupinjak15Lupinjak
Lupinski Breg16Lupinjak
Hromec 217Hromec
Hromec 118Hromec
Pećina19Hromec
Đurmanec K.20Đurmanec
Đurmanec21Đurmanec
Krapina27Krapina

Polasci:


Brezno - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Brezno06:05:00Donje Brezno
Poredje06:07:00Poređe
Prišlin06:09:00Prišlin
Hum Gornji06:11:00Hum na Sutli
Straža06:15:00Hum na Sutli
Rampa06:20:00Klenovec Humski
Križ06:23:00Strmec Humski
Nikola06:25:00Lupinjak
Završki06:27:00Lupinjak
Lupinjak06:28:00Lupinjak
Lupinski Breg06:29:00Lupinjak
Hromec 206:30:00Hromec
Hromec 106:32:00Hromec
Pećina06:33:00Hromec
Đurmanec K.06:34:00Đurmanec
Đurmanec06:35:00Đurmanec
Krapina06:45:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Brezno - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina11:00:00Krapina
Đurmanec11:08:00Đurmanec
Đurmanec K.11:09:00Đurmanec
Pećina11:11:00Hromec
Hromec 111:12:00Hromec
Hromec 211:14:00Hromec
Lupinski Breg11:16:00Lupinjak
Lupinjak11:17:00Lupinjak
Završki11:18:00Lupinjak
Nikola11:19:00Lupinjak
Križ11:20:00Strmec Humski
Rampa11:24:00Klenovec Humski
Straža11:29:00Hum na Sutli
Hum Gornji11:33:00Hum na Sutli
Prišlin11:35:00Prišlin
Poredje11:38:00Poređe
Brezno11:40:00Donje Brezno
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended