Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zlatar - Novi Golubovec [611]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zlatar0Zlatar
Cetinovec2Cetinovec
Mače5Mače
Mliječnica6Mače
Vukanci7Vukanci
Peršaves9Peršaves
Babići10Peršaves
Petrova Gora 111Petrova Gora
Petrova Gora 213Petrova Gora
Stari Golubovec15Stari Golubovec
Golubovec škola16Novi Golubovec
Novi Golubovec17Novi Golubovec

Polasci:


Zlatar - Novi Golubovec

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar19:45:00Zlatar
Cetinovec19:50:00Cetinovec
Mače19:53:00Mače
Mliječnica19:55:00Mače
Vukanci19:57:00Vukanci
Peršaves20:00:00Peršaves
Babići20:02:00Peršaves
Petrova Gora 120:04:00Petrova Gora
Petrova Gora 220:07:00Petrova Gora
Stari Golubovec20:10:00Stari Golubovec
Golubovec škola20:11:00Novi Golubovec
Novi Golubovec20:13:00Novi Golubovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
siječanj 2020
poutsrčepesune
303112345
678
9
NAJAVA: 10. sjednica Savjeta mladih KZŽ
101112
13141516171819
20
Poziv za predlaganje projekata za Program javnih potreba u kulturi - inf. radionica
212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended