Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: D. Jesenje L. - Krapina [606]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
D. Jesenje L.0Donje Jesenje
Donje Jesenje1Donje Jesenje
Zag. Koprivnica3Koprivnica Zagorska
Ravninsko 34Ravninsko
Ravninsko 25Ravninsko
Ravninsko 15Ravninsko
Đurmanec6Đurmanec
Žutnica8Žutnica
Doliće9Doliće
Vijadukt10Krapina
Kotka11Krapina
Krapina (F.G.)12Krapina
Krapina13Krapina

Polasci:


D. Jesenje L. - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
D. Jesenje L.06:25:00Donje Jesenje
Donje Jesenje06:27:00Donje Jesenje
Zag. Koprivnica06:31:00Koprivnica Zagorska
Ravninsko 306:33:00Ravninsko
Ravninsko 206:35:00Ravninsko
Ravninsko 106:36:00Ravninsko
Đurmanec06:38:00Đurmanec
Žutnica06:42:00Žutnica
Doliće06:44:00Doliće
Vijadukt06:46:00Krapina
Kotka06:48:00Krapina
Krapina (F.G.)06:50:00Krapina
Krapina06:53:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: linija prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended