Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Bedekovčina - Oroslavje [598]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Bedekovčina0Bedekovčina
Poznanovec3Poznanovec
Poznanovec R.4Poznanovec
Lovrečan7Lovrečan
Zlatar12Zlatar
Zlatar12Zlatar
Kaštel14Zlatar
Zlatar Bistrica R17Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS18Zlatar Bistrica
Klemari20Tugonica
Tugonica21Tugonica
Lackovići22Tugonica
Marija Bistrica24Marija Bistrica
Šimunci26Marija Bistrica
Marija Magdalena28Marija Bistrica
Šagudovec30Šagudovec
Gusakovec32Gusakovec
Zrinščaki33Gusakovec
Dobri Zdenci34Dobri Zdenci
Banšćica36Banšćica
Samci38Samci
Gornja Stubica40Gornja Stubica
Hrenice43Gornja Stubica
Golubovec45Donja Stubica
Donja Stubica46Donja Stubica
Stubičke Toplice49Stubičke Toplice
Oroslavje51Oroslavje

Polasci:


Zlatar - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar13:30:00Zlatar
Kaštel13:35:00Zlatar
Zlatar Bistrica R13:39:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS13:40:00Zlatar Bistrica
Klemari13:44:00Tugonica
Tugonica13:45:00Tugonica
Lackovići13:46:00Tugonica
Marija Bistrica13:49:00Marija Bistrica
Šimunci13:51:00Marija Bistrica
Marija Magdalena13:52:00Marija Bistrica
Šagudovec13:54:00Šagudovec
Gusakovec13:56:00Gusakovec
Zrinščaki13:59:00Gusakovec
Dobri Zdenci14:01:00Dobri Zdenci
Banšćica14:03:00Banšćica
Samci14:06:00Samci
Gornja Stubica14:09:00Gornja Stubica
Hrenice14:12:00Gornja Stubica
Golubovec14:13:00Donja Stubica
Donja Stubica14:15:00Donja Stubica
Stubičke Toplice14:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje14:25:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Bedekovčina - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Bedekovčina19:00:00Bedekovčina
Poznanovec19:05:00Poznanovec
Poznanovec R.19:07:00Poznanovec
Lovrečan19:10:00Lovrečan
Zlatar19:15:00Zlatar
Zlatar19:30:00Zlatar
Kaštel19:35:00Zlatar
Zlatar Bistrica R19:39:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS19:40:00Zlatar Bistrica
Klemari19:44:00Tugonica
Tugonica19:45:00Tugonica
Lackovići19:46:00Tugonica
Marija Bistrica19:49:00Marija Bistrica
Šimunci19:51:00Marija Bistrica
Marija Magdalena19:52:00Marija Bistrica
Šagudovec19:54:00Šagudovec
Gusakovec19:56:00Gusakovec
Zrinščaki19:59:00Gusakovec
Dobri Zdenci20:01:00Dobri Zdenci
Banšćica20:03:00Banšćica
Samci20:06:00Samci
Gornja Stubica20:09:00Gornja Stubica
Hrenice20:12:00Gornja Stubica
Golubovec20:13:00Donja Stubica
Donja Stubica20:15:00Donja Stubica
Stubičke Toplice20:20:00Stubičke Toplice
Oroslavje20:25:00Oroslavje
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zlatar - Gornja Stubica

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Gornja Stubica06:16:00Gornja Stubica
Samci06:19:00Samci
Banšćica06:22:00Banšćica
Dobri Zdenci06:24:00Dobri Zdenci
Zrinščaki06:26:00Gusakovec
Gusakovec06:29:00Gusakovec
Šagudovec06:31:00Šagudovec
Marija Magdalena06:33:00Marija Bistrica
Šimunci06:34:00Marija Bistrica
Marija Bistrica06:36:00Marija Bistrica
Lackovići06:39:00Tugonica
Tugonica06:40:00Tugonica
Klemari06:41:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS06:45:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R06:46:00Zlatar Bistrica
Kaštel06:50:00Zlatar
Zlatar06:55:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Bedekovčina - Oroslavje

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Oroslavje11:45:00Oroslavje
Stubičke Toplice11:50:00Stubičke Toplice
Donja Stubica11:55:00Donja Stubica
Golubovec11:57:00Donja Stubica
Hrenice11:58:00Gornja Stubica
Gornja Stubica12:01:00Gornja Stubica
Samci12:04:00Samci
Banšćica12:07:00Banšćica
Dobri Zdenci12:09:00Dobri Zdenci
Zrinščaki12:11:00Gusakovec
Gusakovec12:14:00Gusakovec
Šagudovec12:16:00Šagudovec
Marija Magdalena12:18:00Marija Bistrica
Šimunci12:19:00Marija Bistrica
Marija Bistrica12:21:00Marija Bistrica
Lackovići12:24:00Tugonica
Tugonica12:25:00Tugonica
Klemari12:26:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS12:30:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R12:31:00Zlatar Bistrica
Kaštel12:35:00Zlatar
Zlatar12:40:00Zlatar
Zlatar12:45:00Zlatar
Lovrečan12:45:00Lovrečan
Poznanovec R.12:48:00Poznanovec
Poznanovec12:50:00Poznanovec
Bedekovčina12:55:00Bedekovčina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 89101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended