Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Desinić - Zabok (IV) [597]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Desinić0Desinić
Jelenjak4Jelenjak
Ravnice7Ravnice
Velika Horvatska9Velika Horvatska
Ratkajec11Tuhelj
Tuhelj12Tuhelj
Mihalić15Klanjec
Tuheljske Toplice15Tuheljske Toplice
Dubrovčan I17Dubrovčan
Dubrovčan II19Dubrovčan
Gorupić21Gornja Plemenšćina
Gubaševo25Gubaševo
Pavlovec27Pavlovec Zabočki
Zabok (IV)28Zabok
Tuhelj12Tuhelj

Polasci:


Desinić - Zabok(IV)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok (IV)10:10:00Zabok
Pavlovec10:13:00Pavlovec Zabočki
Gubaševo10:17:00Gubaševo
Gorupić10:22:00Gornja Plemenšćina
Dubrovčan II10:23:00Dubrovčan
Dubrovčan I10:24:00Dubrovčan
Tuheljske Toplice10:30:00Tuheljske Toplice
Mihalić10:32:00Klanjec
Tuhelj10:36:00Tuhelj
Tuhelj10:40:00Tuhelj
Ratkajec10:42:00Tuhelj
Velika Horvatska10:45:00Velika Horvatska
Ravnice10:48:00Ravnice
Jelenjak10:52:00Jelenjak
Desinić10:55:00Desinić
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Zabok (IV)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok (IV)12:10:00Zabok
Pavlovec12:13:00Pavlovec Zabočki
Gubaševo12:17:00Gubaševo
Gorupić12:22:00Gornja Plemenšćina
Dubrovčan II12:23:00Dubrovčan
Dubrovčan I12:24:00Dubrovčan
Tuheljske Toplice12:30:00Tuheljske Toplice
Mihalić12:32:00Klanjec
Tuhelj12:36:00Tuhelj
Tuhelj12:40:00Tuhelj
Ratkajec12:42:00Tuhelj
Velika Horvatska12:45:00Velika Horvatska
Ravnice12:48:00Ravnice
Jelenjak12:52:00Jelenjak
Desinić12:55:00Desinić
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended