Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Desinić - Zabok (II) [595]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Desinić0Desinić
Fiket1Turnišće Desiničko
Gaber2Gaber
Dubravice3Dubravica Desinička
Vin. vrhi4Vrhi Vinagorski
Sopot6Sopot
Pregrada8Pregrada
Pregrada8Pregrada
Sopot11Sopot
Stipernica13Stipernica
Marinci16Gorjakovo
Velika Horvatska19Velika Horvatska
Ratkajec21Tuhelj
Tuhelj22Tuhelj
Tuhelj22Tuhelj
Mihalić25Klanjec
Tuheljske Toplice26Tuheljske Toplice
Tuheljske Toplice26Tuheljske Toplice
Dubrovčan I28Dubrovčan
Dubrovčan II30Dubrovčan
Gorupić32Dubrovčan
Gubaševo36Gubaševo
Zabok40Zabok

Polasci:


Desinić - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić06:25:00Desinić
Fiket06:27:00Turnišće Desiničko
Gaber06:29:00Gaber
Dubravice06:31:00Dubravica Desinička
Vin. vrhi06:33:00Vrhi Vinagorski
Sopot06:35:00Sopot
Pregrada06:40:00Pregrada
Pregrada06:40:00Pregrada
Sopot06:45:00Sopot
Stipernica06:49:00Stipernica
Marinci06:54:00Gorjakovo
Velika Horvatska06:59:00Velika Horvatska
Ratkajec07:03:00Tuhelj
Tuhelj07:06:00Tuhelj
Tuhelj07:10:00Tuhelj
Mihalić07:14:00Klanjec
Tuheljske Toplice07:15:00Tuheljske Toplice
Tuheljske Toplice07:15:00Tuheljske Toplice
Dubrovčan I07:18:00Dubrovčan
Dubrovčan II07:21:00Dubrovčan
Gorupić07:24:00Dubrovčan
Gubaševo07:28:00Gubaševo
Zabok07:34:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Tuhelj - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok17:40:00Zabok
Gubaševo17:46:00Gubaševo
Gorupić17:50:00Dubrovčan
Dubrovčan II17:57:00Dubrovčan
Dubrovčan I17:58:00Dubrovčan
Tuheljske Toplice17:59:00Tuheljske Toplice
Tuheljske Toplice18:00:00Tuheljske Toplice
Mihalić18:02:00Klanjec
Tuhelj18:06:00Tuhelj
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended