Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Desinić - Zabok [594]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Desinić0Desinić
Jelenjak4Jelenjak
Ravnice7Ravnice
Velika Horvatska9Velika Horvatska
Ratkajec11Tuhelj
Tuhelj12Tuhelj
Tuhelj12Tuhelj
Mihalić15Klanjec
Tuheljske Toplice15Tuheljske Toplice
Dubrovčan I17Dubrovčan
Dubrovčan II19Dubrovčan
Gorupić21Gornja Plemenšćina
Gubaševo25Gubaševo
Pavlovec27Pavlovec Zabočki
Zabok (I)28Zabok

Polasci:


Desinić - Zabok (I)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić16:20:00Desinić
Jelenjak16:25:00Jelenjak
Ravnice16:30:00Ravnice
Velika Horvatska16:35:00Velika Horvatska
Ratkajec16:37:00Tuhelj
Tuhelj16:40:00Tuhelj
Tuhelj16:40:00Tuhelj
Mihalić16:43:00Klanjec
Tuheljske Toplice16:45:00Tuheljske Toplice
Dubrovčan I16:48:00Dubrovčan
Dubrovčan II16:51:00Dubrovčan
Gorupić16:55:00Gornja Plemenšćina
Gubaševo17:00:00Gubaševo
Pavlovec17:02:00Pavlovec Zabočki
Zabok (I)17:05:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Zabok (I)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić18:25:00Desinić
Jelenjak18:30:00Jelenjak
Ravnice18:34:00Ravnice
Velika Horvatska18:37:00Velika Horvatska
Ratkajec18:39:00Tuhelj
Tuhelj18:40:00Tuhelj
Tuhelj18:40:00Tuhelj
Mihalić18:43:00Klanjec
Tuheljske Toplice18:45:00Tuheljske Toplice
Dubrovčan I18:48:00Dubrovčan
Dubrovčan II18:51:00Dubrovčan
Gorupić18:55:00Gornja Plemenšćina
Gubaševo19:00:00Gubaševo
Pavlovec19:02:00Pavlovec Zabočki
Zabok (I)19:04:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Zabok (I)

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok (I)14:10:00Zabok
Pavlovec14:12:00Pavlovec Zabočki
Gubaševo14:13:00Gubaševo
Gorupić14:14:00Gornja Plemenšćina
Dubrovčan II14:16:00Dubrovčan
Dubrovčan I14:18:00Dubrovčan
Tuheljske Toplice14:20:00Tuheljske Toplice
Mihalić14:23:00Klanjec
Tuhelj14:26:00Tuhelj
Tuhelj14:30:00Tuhelj
Ratkajec14:32:00Tuhelj
Velika Horvatska14:34:00Velika Horvatska
Ravnice14:38:00Ravnice
Jelenjak14:42:00Jelenjak
Desinić14:50:00Desinić
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Tuheljske Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Tuheljske Toplice19:48:00Tuheljske Toplice
Mihalić19:50:00Klanjec
Tuhelj19:53:00Tuhelj
Tuhelj19:53:00Tuhelj
Ratkajec19:55:00Tuhelj
Velika Horvatska19:57:00Velika Horvatska
Ravnice20:00:00Ravnice
Jelenjak20:04:00Jelenjak
Desinić20:10:00Desinić
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak u 19:48 prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended