Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Hum na Sutli - Veliko Trgovišće [592]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Hum na Sutli0Hum na Sutli
Hum Gornji2Hum na Sutli
Druškovec I5Druškovec Humski
Druškovec II7Druškovec Gora
Kostel9Kostel
Pregrada centar12Pregrada
Pregrada13Pregrada
Pregrada13Pregrada
Bujanić15Pregrada
Valentinovo16Valentinovo
Benkovo17Benkovo
Šoštarić20Čret
Čret21Čret
Krapinske Toplice25Krapinske Toplice
Krapinske Toplice25Krapinske Toplice
Vrtnjakovec27Vrtnjakovec
Jurjevec29Jurjevec
Viča Sela30Viča Sela
Hrastinski brijeg31Viča Sela
Martinišće L.32Martinišće
Martinišće P.33Martinišće
Gubaševo34Gubaševo
Kl. jezero36Jezero Klanječko
Veliko Trgovišće37Veliko Trgovišće

Polasci:


Hum na Sutli - Veliko Trgovišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli10:30:00Hum na Sutli
Hum Gornji10:35:00Hum na Sutli
Druškovec I10:40:00Druškovec Humski
Druškovec II10:44:00Druškovec Gora
Kostel10:47:00Kostel
Pregrada centar10:53:00Pregrada
Pregrada10:55:00Pregrada
Pregrada11:10:00Pregrada
Bujanić11:14:00Pregrada
Valentinovo11:16:00Valentinovo
Benkovo11:18:00Benkovo
Šoštarić11:22:00Čret
Čret11:25:00Čret
Krapinske Toplice11:30:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice11:35:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec11:40:00Vrtnjakovec
Jurjevec11:42:00Jurjevec
Viča Sela11:44:00Viča Sela
Hrastinski brijeg11:45:00Viča Sela
Martinišće L.11:47:00Martinišće
Martinišće P.11:48:00Martinišće
Gubaševo11:49:00Gubaševo
Kl. jezero11:52:00Jezero Klanječko
Veliko Trgovišće11:54:00Veliko Trgovišće
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Napomena: Subotom i nedjeljom polazak u 10:30 ne prometuje od Huma na Sutli do Pregrade

Pregrada - Veliko Trgovišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada16:30:00Pregrada
Bujanić16:34:00Pregrada
Valentinovo16:36:00Valentinovo
Benkovo16:38:00Benkovo
Šoštarić16:42:00Čret
Čret16:45:00Čret
Krapinske Toplice16:50:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice17:00:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec17:05:00Vrtnjakovec
Jurjevec17:07:00Jurjevec
Viča Sela17:09:00Viča Sela
Hrastinski brijeg17:10:00Viča Sela
Martinišće L.17:12:00Martinišće
Martinišće P.17:13:00Martinišće
Gubaševo17:14:00Gubaševo
Kl. jezero17:17:00Jezero Klanječko
Veliko Trgovišće17:19:00Veliko Trgovišće
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Hum na Sutli - Veliko Trgovišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Veliko Trgovišće07:50:00Veliko Trgovišće
Kl. jezero07:52:00Jezero Klanječko
Gubaševo07:55:00Gubaševo
Martinišće P.07:56:00Martinišće
Martinišće L.07:57:00Martinišće
Hrastinski brijeg07:59:00Viča Sela
Viča Sela08:00:00Viča Sela
Jurjevec08:02:00Jurjevec
Vrtnjakovec08:04:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice08:09:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice08:10:00Krapinske Toplice
Čret08:15:00Čret
Šoštarić08:18:00Čret
Benkovo08:22:00Benkovo
Valentinovo08:24:00Valentinovo
Bujanić08:26:00Pregrada
Pregrada08:30:00Pregrada
Pregrada08:45:00Pregrada
Pregrada centar08:47:00Pregrada
Kostel08:53:00Kostel
Druškovec II08:56:00Druškovec Gora
Druškovec I09:00:00Druškovec Humski
Hum Gornji09:05:00Hum na Sutli
Hum na Sutli09:10:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Napomena: Subotom i nedjeljom povratak u 7:50 prometuje do Pregrade

Hum na Sutli - Veliko Trgovišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Veliko Trgovišće14:10:00Veliko Trgovišće
Kl. jezero14:12:00Jezero Klanječko
Gubaševo14:15:00Gubaševo
Martinišće P.14:16:00Martinišće
Martinišće L.14:17:00Martinišće
Hrastinski brijeg14:19:00Viča Sela
Viča Sela14:20:00Viča Sela
Jurjevec14:22:00Jurjevec
Vrtnjakovec14:24:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice14:30:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice14:35:00Krapinske Toplice
Čret14:40:00Čret
Šoštarić14:43:00Čret
Benkovo14:47:00Benkovo
Valentinovo14:49:00Valentinovo
Bujanić14:51:00Pregrada
Pregrada14:55:00Pregrada
Pregrada15:10:00Pregrada
Pregrada centar15:15:00Pregrada
Kostel15:21:00Kostel
Druškovec II15:24:00Druškovec Gora
Druškovec I15:28:00Druškovec Humski
Hum Gornji15:32:00Hum na Sutli
Hum na Sutli15:35:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended