Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Marija Bistrica - Zabok Ž.S [589]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Marija Bistrica0Marija Bistrica
Šimunci2Marija Bistrica
Marija Magdalena4Marija Bistrica
Šagudovec6Šagudovec
Gusakovec8Gusakovec
Zrinščaki9Gusakovec
Dobri Zdenci10Dobri Zdenci
Banšćica12Banšćica
Samci14Samci
Gornja Stubica16Gornja Stubica
Hrenice19Gornja Stubica
Golubovec21Donja Stubica
Donja Stubica22Donja Stubica
Matuši put23Donja Stubica
Kožari24Pustodol
Stubičke Toplice25Stubičke Toplice
Oroslavje G.27Oroslavje
Oroslavje mj.28Oroslavje
Oroslavje mj.29Oroslavje
Mokrice32Mokrice
Zabok35Zabok

Polasci:


Marija Bistrica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Marija Bistrica14:20:00Marija Bistrica
Šimunci14:21:00Marija Bistrica
Marija Magdalena14:23:00Marija Bistrica
Šagudovec14:26:00Šagudovec
Gusakovec14:29:00Gusakovec
Zrinščaki14:31:00Gusakovec
Dobri Zdenci14:33:00Dobri Zdenci
Banšćica14:35:00Banšćica
Samci14:39:00Samci
Gornja Stubica14:40:00Gornja Stubica
Hrenice14:45:00Gornja Stubica
Golubovec14:47:00Donja Stubica
Donja Stubica14:50:00Donja Stubica
Matuši put14:53:00Donja Stubica
Kožari14:54:00Pustodol
Stubičke Toplice14:55:00Stubičke Toplice
Oroslavje G.15:00:00Oroslavje
Oroslavje mj.15:05:00Oroslavje
Oroslavje mj.15:06:00Oroslavje
Mokrice15:08:00Mokrice
Zabok15:15:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Marija Bistrica - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok15:15:00Zabok
Mokrice15:22:00Mokrice
Oroslavje mj.15:24:00Oroslavje
Oroslavje mj.15:25:00Oroslavje
Oroslavje G.15:30:00Oroslavje
Stubičke Toplice15:35:00Stubičke Toplice
Kožari15:36:00Pustodol
Matuši put15:37:00Donja Stubica
Donja Stubica15:40:00Donja Stubica
Golubovec15:43:00Donja Stubica
Hrenice15:45:00Gornja Stubica
Gornja Stubica15:50:00Gornja Stubica
Samci15:51:00Samci
Banšćica15:55:00Banšćica
Dobri Zdenci15:57:00Dobri Zdenci
Zrinščaki15:59:00Gusakovec
Gusakovec16:01:00Gusakovec
Šagudovec16:04:00Šagudovec
Marija Magdalena16:07:00Marija Bistrica
Šimunci16:09:00Marija Bistrica
Marija Bistrica16:10:00Marija Bistrica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended