Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Brezno - Krapina AK [584]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Brezno0Donje Brezno
Poredje1Poređe
Prišlin3Prišlin
Hum Gornji5Hum na Sutli
Hum na Sutli8Hum na Sutli
Leskov Grm10Hum na Sutli
Rampa pivnica12Klenovec Humski
Strmec.13Strmec Humski
Lupinjak GP15Lupinjak
Hromec Bešenski17Hromec
Hromec cen.19Hromec
Hromec21Hromec
Đurmanec24Đurmanec
Krapina AK29Krapina

Polasci:


Brezno - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Brezno06:25:00Donje Brezno
Poredje06:28:00Poređe
Prišlin06:30:00Prišlin
Hum Gornji06:33:00Hum na Sutli
Hum na Sutli06:40:00Hum na Sutli
Leskov Grm06:43:00Hum na Sutli
Rampa pivnica06:47:00Klenovec Humski
Strmec.06:49:00Strmec Humski
Lupinjak GP06:53:00Lupinjak
Hromec Bešenski06:55:00Hromec
Hromec cen.06:58:00Hromec
Hromec07:00:00Hromec
Đurmanec07:04:00Đurmanec
Krapina AK07:15:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme školske nastave

Brezno - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Brezno12:30:00Donje Brezno
Poredje12:33:00Poređe
Prišlin12:35:00Prišlin
Hum Gornji12:38:00Hum na Sutli
Hum na Sutli12:45:00Hum na Sutli
Leskov Grm12:48:00Hum na Sutli
Rampa pivnica12:52:00Klenovec Humski
Strmec.12:54:00Strmec Humski
Lupinjak GP12:58:00Lupinjak
Hromec Bešenski13:00:00Hromec
Hromec cen.13:03:00Hromec
Hromec13:05:00Hromec
Đurmanec13:09:00Đurmanec
Krapina AK13:20:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme školske nastave

Brezno - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK13:45:00Krapina
Đurmanec13:55:00Đurmanec
Hromec13:58:00Hromec
Hromec cen.14:00:00Hromec
Hromec Bešenski14:02:00Hromec
Lupinjak GP14:05:00Lupinjak
Strmec.14:07:00Strmec Humski
Rampa pivnica14:09:00Klenovec Humski
Leskov Grm14:13:00Hum na Sutli
Hum na Sutli14:15:00Hum na Sutli
Hum Gornji14:19:00Hum na Sutli
Prišlin14:21:00Prišlin
Poredje14:23:00Poređe
Brezno14:25:00Donje Brezno
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme školske nastave

Brezno - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK19:55:00Krapina
Đurmanec20:05:00Đurmanec
Hromec20:08:00Hromec
Hromec cen.20:10:00Hromec
Hromec Bešenski20:12:00Hromec
Lupinjak GP20:15:00Lupinjak
Strmec.20:17:00Strmec Humski
Rampa pivnica20:19:00Klenovec Humski
Leskov Grm20:23:00Hum na Sutli
Hum na Sutli20:25:00Hum na Sutli
Hum Gornji20:29:00Hum na Sutli
Prišlin20:31:00Prišlin
Poredje20:33:00Poređe
Brezno20:35:00Donje Brezno
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended