Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Brezno - Krapina AK [584]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Brezno0Donje Brezno
Poredje1Poređe
Prišlin3Prišlin
Hum Gornji5Hum na Sutli
Hum na Sutli8Hum na Sutli
Leskov Grm10Hum na Sutli
Rampa pivnica12Klenovec Humski
Strmec.13Strmec Humski
Lupinjak GP15Lupinjak
Hromec Bešenski17Hromec
Hromec cen.19Hromec
Hromec21Hromec
Đurmanec24Đurmanec
Krapina AK29Krapina

Polasci:


Brezno - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Brezno06:25:00Donje Brezno
Poredje06:28:00Poređe
Prišlin06:30:00Prišlin
Hum Gornji06:33:00Hum na Sutli
Hum na Sutli06:40:00Hum na Sutli
Leskov Grm06:43:00Hum na Sutli
Rampa pivnica06:47:00Klenovec Humski
Strmec.06:49:00Strmec Humski
Lupinjak GP06:53:00Lupinjak
Hromec Bešenski06:55:00Hromec
Hromec cen.06:58:00Hromec
Hromec07:00:00Hromec
Đurmanec07:04:00Đurmanec
Krapina AK07:15:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme školske nastave

Brezno - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Brezno12:30:00Donje Brezno
Poredje12:33:00Poređe
Prišlin12:35:00Prišlin
Hum Gornji12:38:00Hum na Sutli
Hum na Sutli12:45:00Hum na Sutli
Leskov Grm12:48:00Hum na Sutli
Rampa pivnica12:52:00Klenovec Humski
Strmec.12:54:00Strmec Humski
Lupinjak GP12:58:00Lupinjak
Hromec Bešenski13:00:00Hromec
Hromec cen.13:03:00Hromec
Hromec13:05:00Hromec
Đurmanec13:09:00Đurmanec
Krapina AK13:20:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme školske nastave

Brezno - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK13:45:00Krapina
Đurmanec13:55:00Đurmanec
Hromec13:58:00Hromec
Hromec cen.14:00:00Hromec
Hromec Bešenski14:02:00Hromec
Lupinjak GP14:05:00Lupinjak
Strmec.14:07:00Strmec Humski
Rampa pivnica14:09:00Klenovec Humski
Leskov Grm14:13:00Hum na Sutli
Hum na Sutli14:15:00Hum na Sutli
Hum Gornji14:19:00Hum na Sutli
Prišlin14:21:00Prišlin
Poredje14:23:00Poređe
Brezno14:25:00Donje Brezno
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme školske nastave

Brezno - Krapina AK

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK19:55:00Krapina
Đurmanec20:05:00Đurmanec
Hromec20:08:00Hromec
Hromec cen.20:10:00Hromec
Hromec Bešenski20:12:00Hromec
Lupinjak GP20:15:00Lupinjak
Strmec.20:17:00Strmec Humski
Rampa pivnica20:19:00Klenovec Humski
Leskov Grm20:23:00Hum na Sutli
Hum na Sutli20:25:00Hum na Sutli
Hum Gornji20:29:00Hum na Sutli
Prišlin20:31:00Prišlin
Poredje20:33:00Poređe
Brezno20:35:00Donje Brezno
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak prometuje za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Opća uprava i imovinsko - pravni poslovi
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
lipanj 2021
poutsrčepesune
31
1
5 novih osoba pozitivnih na koronavirus
2
  • Učenici SŠ Zabok odlični na „Biseru mora“, međunarodnom kulinarskom festivalu!
  • „Tabula nova“ ponovno najbolji srednjoškolski list!
  • OMCO Croatia - prva tvrtka u kojoj je održana kolektivna akcija cijepljenja!
  • 10 novih osoba pozitivinih na koronavirus
  • Ocjena o potrebi procjene utjecaja na okoliš - Mihovljan
  • 3
    4 nove osobe pozitivne na koronavirus
    4
  • Mario Celinić, prvi Zagorac koji je osvojio Mt. Everest!
  • Dani otvorenih vrata udruga
  • 5 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 1,34 mil. kn vrijedni radovi na Ž2204 Marija Bistrica – Poljanica Bistrička – Konjšči
  • 5
    7 novih osoba pozitivnih na koronavirus
    6
    6 novih osoba pozitivnih na koronavirus
    7
  • Odluka o sadržaju Strateške studije procjene utjecaja na okoliš Plana razvoja KZŽ
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu (Globočec, POŠ Globočec)
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 8
  • UDVDR KZŽ obilježili VRO Bljesak
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu (Belec, Trgocentar, Belečki Martin)
  • Strategija razvoja palijativne skrbi za razdoblje 2020. - 2023. godine
  • Rješenje o zaključivanju popisa birača - treći krug
  • Predstavljeno 14. izdanje GFUK-a
  • Župan Kolar: „Imamo spremnih projekata vrijednih preko 1,5 mlrd. kn“
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 9
  • Održan sastanak predsjednika Vlade RH sa županima
  • Otvorena izložba tradicijskih drvenih igračaka „Igračke – djetinjstvo zauvijek“
  • Pripreme za 29. Zagorski gospodarski zbor
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 175. godišnjica školstva u Krapinskim Toplicama
  • 11,6 milijuna kuna iz Europskog socijalnog fonda za dom za žrtve nasilja
  • 10
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 12,4 mil. kn. za hitnu sanaciju dvorca Stubički Golubovec
  • Obilježen završetak četverogodišnjeg projekta Baltazar
  • Javni poziv za 8. Sajamsku izložbu "100% ZAGORSKO" u Rijeci
  • 11
  • Terezi Kesoviji dodijeljeno visoko francusko odlikovanje
  • Nezaposlenost na području KZŽ manja za 4,7%
  • U Zaboku održan Izborni Sabor Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata
  • Konstituirajuća sjednica Županijske skupštine
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • Festivalčić – završno događanje četverogodišnjeg projekta Baltazar 4
  • Župan Kolar i ministar Horvat u Donjoj Stubici
  • 12
    3 nove osobe pozitivne na korinavirus
    13
    Bez novih osoba pozitivnih na koronavirus
    14
  • Rezultati izbora 3. krug
  • 185 godina školstva u Tuhlju
  • Ured župana
  • 14. lipnja – Svjetski dan dobrovoljnih darivatelja krvi
  • 1 nova osoba pozitivna na koronavirus
  • U ŠUDIGO predstavljen art paviljon i zeleni vrt na krovu škole
  • Popis stanovništva 2021.
  • Popis stanovništva - javni poziv za posao popisivača i kontrolora
  • 15
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • Javni poziv "Volonter/ka godine" i "Volonterska akcija godine" za 2020. godinu
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu (Globočec, Selnica i Belec)
  • 16
  • Mlađi pioniri NK Zabok pobjednici međunarodnog turnira
  • 6 novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Savjetovanje - Pravilnik II. za provedbu mjera razvoja poljo. proizv. (2021.-2023.g)
  • Strategija digitalne transformacije KZŽ - Javni poziv za savjetovanje
  • „Protiv korone se cijepi i u toplicama se besplatno okrijepi!“
  • 17
  • Članovi Županijske skupštine (Saziv 2017.)
  • Poslovnik Županijske skupštine
  • Članovi županijske skupštine
  • Članovi Županijske skupštine (Saziv 2017.)
  • Članovi županijske skupštine
  • Koordinacija članova i članica Županijske skupštine
  • Radna tijela
  • Koordinacija
  • Klubovi članova Županijske skupštine
  • Zapisnici
  • Materijali
  • Prezentacije
  • Županijska skupština
  • Konferencija „Žene i poduzetništvo“
  • Bez novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 18
  • Konstituiran 8. saziv Županijske skupštine
  • Zagorje prvo u RH po ukupnoj procijepljenosti
  • 4 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • Počeo Gospodarski sajam u Varaždinu
  • Prethodno savjetovanje - prijevoz učenika OŠ
  • Upis u 1. razred srednje škole
  • 53. sajam i izložba zagorskih vina - poziv vinarima
  • 19
  • Otvoren Zagyland – sjajan dodatak turističkoj ponudi KZŽ
  • Bez novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • Počeo 14. GFUK
  • 20
  • 21. Sportske igre branitelja u Bedekovčini
  • 3 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 21
  • Obilježen Dan antifašističke borbe
  • Dodjela bespovratnih potpora poduzetnicima u turizmu u 2021. godini
  • 1 nova osoba pozitivna na koronavirus
  • 22
  • Čestitka povodom Dana antifašističke borbe
  • Čestitka povodom Dana antifašističke borbe
  • Bez novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 23
  • Popis stanovništva - od 13. rujna do 17. listopada 2021. godine
  • 10. izdanje Rallya Kumrovec – od 02. do 04. rujna ove godine!
  • Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu politiku, branitelje, civilno društvo i mlade
  • Upravni odjel za opću upravu i imovinsko-pravne poslove
  • Nema novih osoba pozitivnih na koronavirus
  • 24
  • Župan Kolar: „Dođite u Luč Zagorja i udomite prijatelja“
  • 2 nove osobe pozitivne na koronavirus
  • 252627
    2829301234
    567891011
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Igračka Snježna Kraljica, Snowqueentoy, Osnovna škola Stjepana Radića Brestovec Orehovički, Projekt Generacija Now 2021, iot, robotika