Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Zabok Ž.S. - Krapina [580]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Zabok0Zabok
Hum Lug3Hum Zabočki
Grdenci4Grdenci
Grdenci 25Grdenci
Brezova6Brezova
Mirkovec8Mirkovec
Sveti Križ Začretje10Sveti Križ Začretje
Švaljkovec12Švaljkovec
Šemničke Toplice13Donja Šemnica
Galovec14Lepajci
Šemnica Cv.15Donja Šemnica
Švaljkovec18Švaljkovec
Lepajci19Lepajci
Velika Ves20Velika Ves
Ruka21Lepajci
Popovec22Lepajci
Polje23Polje Krapinsko
Jedinstvo24Krapina
Krapina AK.25Krapina

Polasci:


Zabok - Krapina AK.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok13:00:00Zabok
Hum Lug13:05:00Hum Zabočki
Grdenci13:07:00Grdenci
Grdenci 213:08:00Grdenci
Brezova13:09:00Brezova
Mirkovec13:11:00Mirkovec
Sveti Križ Začretje13:15:00Sveti Križ Začretje
Švaljkovec13:18:00Švaljkovec
Šemničke Toplice13:20:00Donja Šemnica
Galovec13:21:00Lepajci
Šemnica Cv.13:23:00Donja Šemnica
Švaljkovec13:26:00Švaljkovec
Lepajci13:30:00Lepajci
Velika Ves13:31:00Velika Ves
Ruka13:33:00Lepajci
Popovec13:35:00Lepajci
Polje13:37:00Polje Krapinsko
Jedinstvo13:38:00Krapina
Krapina AK.13:40:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Švaljkovec - Krapina AK.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Švaljkovec15:40:00Švaljkovec
Lepajci15:44:00Lepajci
Velika Ves15:45:00Velika Ves
Ruka15:47:00Lepajci
Popovec15:49:00Lepajci
Polje15:51:00Polje Krapinsko
Jedinstvo15:52:00Krapina
Krapina AK.15:55:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zabok - Krapina AK.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK.14:15:00Krapina
Jedinstvo14:17:00Krapina
Polje14:18:00Polje Krapinsko
Popovec14:20:00Lepajci
Ruka14:22:00Lepajci
Velika Ves14:24:00Velika Ves
Lepajci14:25:00Lepajci
Švaljkovec14:29:00Švaljkovec
Šemnica Cv.14:32:00Donja Šemnica
Galovec14:34:00Lepajci
Šemničke Toplice14:35:00Donja Šemnica
Švaljkovec14:37:00Švaljkovec
Sveti Križ Začretje14:40:00Sveti Križ Začretje
Mirkovec14:44:00Mirkovec
Brezova14:46:00Brezova
Grdenci 214:47:00Grdenci
Grdenci14:48:00Grdenci
Hum Lug14:50:00Hum Zabočki
Zabok14:55:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Švaljkovec - Krapina AK.

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina AK.15:20:00Krapina
Jedinstvo15:22:00Krapina
Polje15:23:00Polje Krapinsko
Popovec15:24:00Lepajci
Ruka15:25:00Lepajci
Velika Ves15:27:00Velika Ves
Lepajci15:28:00Lepajci
Švaljkovec15:32:00Švaljkovec
Šemnica Cv.15:33:00Donja Šemnica
Galovec15:35:00Lepajci
Šemničke Toplice15:36:00Donja Šemnica
Švaljkovec15:40:00Švaljkovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
kolovoz 2020
poutsrčepesune
2728293031
1
  • Izbor volontera/ke i volonterske akcije 2019. g.
  • Jedna novozaražena osoba
  • 2
    3
  • Sportske igre branitelja u Bedekovčini
  • Nema novozaraženih
  • Obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti
  • Prethodno savjetovanje - prijevoz učenika OŠ - grupa 5
  • Na području KZŽ nema novozaraženih
  • 4
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 04/08/20
  • Pravo na pristup informacijama
  • Čestitka
  • 5
    6
  • Evidencija zaposlenika osnovnih i srednjih škola
  • Još jedan sedmi porod u OB Zabok
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • Izvješće o provedenom savjetovanju
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 06/08/20
  • POZIV ZA SUDJELOVANJE U PREDAKCELERACIJSKOM PROGRAMU TECH BOOST
  • 7
  • Glasajte za volonterku i volontera godine!
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Ivica Hršak)
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/08/20
  • 89
    10
  • 25. Međunarodni Croatia Cup u samostrelu
  • Na području KZŽ nema novozaraženih
  • 11
    PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 11/08/20
    12
    Međunarodni dan mladih
    13
  • Dan Općine Tuhelj - održana svečana sjednica Općinskog vijeća
  • Natječaj - prevencija zdravlja, skrb o mladima i ranjivim skupinama
  • 735.000 kuna vrijedni radovi sanacije klizišta u naselju Biruši
  • 150.000 kuna za financiranje rada udruga branitelja
  • Jesenski upisni rok za učenike s teškoćama u razvoju
  • 14
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Ivan Bubnjar)
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 14/08/20
  • U OB Zabok majke rodile osmo i peto dijete
  • 1516
    17181920212223
    24252627282930
    31123456
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended