Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Pregrada - Pregrada [579]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
PregradaPregrada
SopotSopot
VinagoraVinagora
DubravicaDubravica Desinička
GaberGaber
FiketTurnišće Desiničko
DesinićDesinić
JelenjakJelenjak
RavniceRavnice
V. HorvatskaVelika Horvatska
GorjakovoGorjakovo
MarinciGorjakovo
StipernicaStipernica
PavlovecPavlovec Zabočki
SopotSopot
PregradaPregrada

Polasci:


Gorjakovo - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Gorjakovo07:15:00Gorjakovo
Marinci07:20:00Gorjakovo
Stipernica07:24:00Stipernica
Pavlovec07:26:00Pavlovec Zabočki
Sopot07:28:00Sopot
Pregrada07:30:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Pregrada - Marinci

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
GorjakovoGorjakovo
Pregrada14:15:00Pregrada
Sopot14:20:00Sopot
Vinagora14:23:00Vinagora
Dubravica14:25:00Dubravica Desinička
Gaber14:27:00Gaber
Fiket14:30:00Turnišće Desiničko
Desinić14:32:00Desinić
Jelenjak14:37:00Jelenjak
Ravnice14:40:00Ravnice
V. Horvatska14:43:00Velika Horvatska
Marinci14:50:00Gorjakovo
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Pregrada - Marinci

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
GorjakovoGorjakovo
Pregrada19:20:00Pregrada
Sopot19:25:00Sopot
Vinagora19:28:00Vinagora
Dubravica19:30:00Dubravica Desinička
Gaber19:32:00Gaber
Fiket19:35:00Turnišće Desiničko
Desinić19:37:00Desinić
Jelenjak19:42:00Jelenjak
Ravnice19:45:00Ravnice
V. Horvatska19:48:00Velika Horvatska
Marinci19:55:00Gorjakovo
Prometuje: PON UTO SRI ČET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Pregrada - V. Horvatska

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
V. Horvatska06:10:00Velika Horvatska
Ravnice06:13:00Ravnice
Jelenjak06:18:00Jelenjak
Desinić06:25:00Desinić
Fiket06:27:00Turnišće Desiničko
Gaber06:29:00Gaber
Dubravica06:31:00Dubravica Desinička
Vinagora06:33:00Vinagora
Sopot06:35:00Sopot
Pregrada06:40:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Sopot - Desinić

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić06:55:00Desinić
Fiket06:57:00Turnišće Desiničko
Gaber06:59:00Gaber
Dubravica07:01:00Dubravica Desinička
Vinagora07:03:00Vinagora
Sopot07:05:00Sopot
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Pregrada - Desinić

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić06:55:00Desinić
Fiket06:57:00Turnišće Desiničko
Gaber06:59:00Gaber
Dubravica07:01:00Dubravica Desinička
Vinagora07:03:00Vinagora
Sopot07:05:00Sopot
Pregrada07:10:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended