Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Pregrada - Pregrada [579]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
PregradaPregrada
SopotSopot
VinagoraVinagora
DubravicaDubravica Desinička
GaberGaber
FiketTurnišće Desiničko
DesinićDesinić
JelenjakJelenjak
RavniceRavnice
V. HorvatskaVelika Horvatska
GorjakovoGorjakovo
MarinciGorjakovo
StipernicaStipernica
PavlovecPavlovec Zabočki
SopotSopot
PregradaPregrada

Polasci:


Gorjakovo - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Gorjakovo07:15:00Gorjakovo
Marinci07:20:00Gorjakovo
Stipernica07:24:00Stipernica
Pavlovec07:26:00Pavlovec Zabočki
Sopot07:28:00Sopot
Pregrada07:30:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Pregrada - Marinci

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
GorjakovoGorjakovo
Pregrada14:15:00Pregrada
Sopot14:20:00Sopot
Vinagora14:23:00Vinagora
Dubravica14:25:00Dubravica Desinička
Gaber14:27:00Gaber
Fiket14:30:00Turnišće Desiničko
Desinić14:32:00Desinić
Jelenjak14:37:00Jelenjak
Ravnice14:40:00Ravnice
V. Horvatska14:43:00Velika Horvatska
Marinci14:50:00Gorjakovo
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Pregrada - Marinci

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
GorjakovoGorjakovo
Pregrada19:20:00Pregrada
Sopot19:25:00Sopot
Vinagora19:28:00Vinagora
Dubravica19:30:00Dubravica Desinička
Gaber19:32:00Gaber
Fiket19:35:00Turnišće Desiničko
Desinić19:37:00Desinić
Jelenjak19:42:00Jelenjak
Ravnice19:45:00Ravnice
V. Horvatska19:48:00Velika Horvatska
Marinci19:55:00Gorjakovo
Prometuje: PON UTO SRI ČET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Pregrada - V. Horvatska

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
V. Horvatska06:10:00Velika Horvatska
Ravnice06:13:00Ravnice
Jelenjak06:18:00Jelenjak
Desinić06:25:00Desinić
Fiket06:27:00Turnišće Desiničko
Gaber06:29:00Gaber
Dubravica06:31:00Dubravica Desinička
Vinagora06:33:00Vinagora
Sopot06:35:00Sopot
Pregrada06:40:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Sopot - Desinić

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić06:55:00Desinić
Fiket06:57:00Turnišće Desiničko
Gaber06:59:00Gaber
Dubravica07:01:00Dubravica Desinička
Vinagora07:03:00Vinagora
Sopot07:05:00Sopot
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme nastave u školama

Pregrada - Desinić

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić06:55:00Desinić
Fiket06:57:00Turnišće Desiničko
Gaber06:59:00Gaber
Dubravica07:01:00Dubravica Desinička
Vinagora07:03:00Vinagora
Sopot07:05:00Sopot
Pregrada07:10:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • 89101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended