Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Hum na Sutli - Zabok [578]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Hum na Sutli0Hum na Sutli
Hum Gornji2Hum na Sutli
Hum Gornji2Hum na Sutli
Druškovec I5Druškovec Humski
Druškovec II7Druškovec Gora
Kostel9Kostel
Pregrada cen.12Pregrada
Pregrada13Pregrada
Bujanić15Pregrada
Valentinovo16Valentinovo
Benkovo17Benkovo
Šoštarić20Čret
Čret21Čret
Krapinske Toplice25Krapinske Toplice
Krapinske Toplice25Krapinske Toplice
Zabok38Zabok
Pregrada13Pregrada

Polasci:


Hum na Sutli - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli05:35:00Hum na Sutli
Hum Gornji05:40:00Hum na Sutli
Hum Gornji05:40:00Hum na Sutli
Druškovec I05:43:00Druškovec Humski
Druškovec II05:46:00Druškovec Gora
Kostel05:52:00Kostel
Pregrada cen.05:58:00Pregrada
Pregrada06:00:00Pregrada
Pregrada06:00:00Pregrada
Bujanić06:02:00Pregrada
Valentinovo06:04:00Valentinovo
Benkovo06:07:00Benkovo
Šoštarić06:09:00Čret
Čret06:13:00Čret
Krapinske Toplice06:17:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice06:20:00Krapinske Toplice
Zabok06:35:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Hum na Sutli - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli11:40:00Hum na Sutli
Hum Gornji11:45:00Hum na Sutli
Hum Gornji11:45:00Hum na Sutli
Druškovec I11:48:00Druškovec Humski
Druškovec II11:51:00Druškovec Gora
Kostel11:57:00Kostel
Pregrada cen.12:03:00Pregrada
Pregrada12:05:00Pregrada
Pregrada12:05:00Pregrada
Bujanić12:07:00Pregrada
Valentinovo12:09:00Valentinovo
Benkovo12:12:00Benkovo
Šoštarić12:14:00Čret
Čret12:18:00Čret
Krapinske Toplice12:22:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice12:25:00Krapinske Toplice
Zabok12:40:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Pregrada - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok06:55:00Zabok
Krapinske Toplice07:13:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice07:15:00Krapinske Toplice
Čret07:19:00Čret
Šoštarić07:23:00Čret
Benkovo07:27:00Benkovo
Valentinovo07:29:00Valentinovo
Bujanić07:33:00Pregrada
Pregrada07:35:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Hum na Sutli - Pregrada

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada11:00:00Pregrada
Pregrada cen.11:02:00Pregrada
Kostel11:08:00Kostel
Druškovec II11:14:00Druškovec Gora
Druškovec I11:17:00Druškovec Humski
Hum Gornji11:20:00Hum na Sutli
Hum Gornji11:20:00Hum na Sutli
Hum na Sutli11:25:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Hum na Sutli - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok13:20:00Zabok
Krapinske Toplice13:35:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice13:40:00Krapinske Toplice
Čret13:44:00Čret
Šoštarić13:48:00Čret
Benkovo13:52:00Benkovo
Valentinovo13:54:00Valentinovo
Bujanić13:58:00Pregrada
Pregrada14:00:00Pregrada
Pregrada14:00:00Pregrada
Pregrada cen.14:02:00Pregrada
Kostel14:08:00Kostel
Druškovec II14:14:00Druškovec Gora
Druškovec I14:17:00Druškovec Humski
Hum Gornji14:20:00Hum na Sutli
Hum Gornji14:20:00Hum na Sutli
Hum na Sutli14:25:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Hum na Sutli - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok19:30:00Zabok
Krapinske Toplice19:48:00Krapinske Toplice
Krapinske Toplice19:50:00Krapinske Toplice
Čret19:54:00Čret
Šoštarić19:58:00Čret
Benkovo20:00:00Benkovo
Valentinovo20:04:00Valentinovo
Bujanić20:08:00Pregrada
Pregrada20:10:00Pregrada
Pregrada20:25:00Pregrada
Pregrada cen.20:27:00Pregrada
Kostel20:33:00Kostel
Druškovec II20:39:00Druškovec Gora
Druškovec I20:42:00Druškovec Humski
Hum Gornji20:45:00Hum na Sutli
Hum Gornji20:45:00Hum na Sutli
Hum na Sutli20:50:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak ne prometuje za vrijeme školskih praznika
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended