Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Pregrada - Zabok [577]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Pregrada0Pregrada
Bujanić2Pregrada
Valentinovo4Valentinovo
Benkovo5Benkovo
Šoštarić6Čret
Čret8Čret
Krapinske Toplice12Krapinske Toplice
Vrtnjakovec14Vrtnjakovec
Jurjevec16Jurjevec
Viča Sela17Viča Sela
Hrastinski brijeg18Viča Sela
Martinišće L.20Martinišće
Martinišće P.21Martinišće
Gubaševo22Gubaševo
Gredice23Gredice
Pavlovec24Pavlovec Zabočki
Zabok25Zabok

Polasci:


Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice05:10:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec05:15:00Vrtnjakovec
Jurjevec05:17:00Jurjevec
Viča Sela05:18:00Viča Sela
Hrastinski brijeg05:20:00Viča Sela
Martinišće L.05:22:00Martinišće
Martinišće P.05:24:00Martinišće
Gubaševo05:25:00Gubaševo
Gredice05:27:00Gredice
Pavlovec05:30:00Pavlovec Zabočki
Zabok05:32:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice06:15:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec06:20:00Vrtnjakovec
Jurjevec06:25:00Jurjevec
Viča Sela06:26:00Viča Sela
Hrastinski brijeg06:28:00Viča Sela
Martinišće L.06:30:00Martinišće
Martinišće P.06:32:00Martinišće
Gubaševo06:33:00Gubaševo
Gredice06:35:00Gredice
Pavlovec06:38:00Pavlovec Zabočki
Zabok06:40:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Pregrada - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada07:00:00Pregrada
Bujanić07:03:00Pregrada
Valentinovo07:06:00Valentinovo
Benkovo07:09:00Benkovo
Šoštarić07:12:00Čret
Čret07:15:00Čret
Krapinske Toplice07:20:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec07:25:00Vrtnjakovec
Jurjevec07:30:00Jurjevec
Viča Sela07:31:00Viča Sela
Hrastinski brijeg07:33:00Viča Sela
Martinišće L.07:35:00Martinišće
Martinišće P.07:37:00Martinišće
Gubaševo07:38:00Gubaševo
Gredice07:40:00Gredice
Pavlovec07:43:00Pavlovec Zabočki
Zabok07:45:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice09:00:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec09:05:00Vrtnjakovec
Jurjevec09:10:00Jurjevec
Viča Sela09:11:00Viča Sela
Hrastinski brijeg09:13:00Viča Sela
Martinišće L.09:15:00Martinišće
Martinišće P.09:17:00Martinišće
Gubaševo09:18:00Gubaševo
Gredice09:20:00Gredice
Pavlovec09:23:00Pavlovec Zabočki
Zabok09:25:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice11:35:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec11:40:00Vrtnjakovec
Jurjevec11:45:00Jurjevec
Viča Sela11:46:00Viča Sela
Hrastinski brijeg11:48:00Viča Sela
Martinišće L.11:50:00Martinišće
Martinišće P.11:52:00Martinišće
Gubaševo11:53:00Gubaševo
Gredice11:55:00Gredice
Pavlovec11:58:00Pavlovec Zabočki
Zabok12:00:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice13:30:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec13:35:00Vrtnjakovec
Jurjevec13:40:00Jurjevec
Viča Sela13:41:00Viča Sela
Hrastinski brijeg13:43:00Viča Sela
Martinišće L.13:45:00Martinišće
Martinišće P.13:47:00Martinišće
Gubaševo13:48:00Gubaševo
Gredice13:50:00Gredice
Pavlovec13:53:00Pavlovec Zabočki
Zabok13:55:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice14:35:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec14:40:00Vrtnjakovec
Jurjevec14:45:00Jurjevec
Viča Sela14:46:00Viča Sela
Hrastinski brijeg14:48:00Viča Sela
Martinišće L.14:50:00Martinišće
Martinišće P.14:52:00Martinišće
Gubaševo14:53:00Gubaševo
Gredice14:55:00Gredice
Pavlovec14:58:00Pavlovec Zabočki
Zabok15:00:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak ne prometuje za vrijeme trajanja školskih praznika

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapinske Toplice15:40:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec15:45:00Vrtnjakovec
Jurjevec15:50:00Jurjevec
Viča Sela15:51:00Viča Sela
Hrastinski brijeg15:53:00Viča Sela
Martinišće L.15:55:00Martinišće
Martinišće P.15:57:00Martinišće
Gubaševo15:58:00Gubaševo
Gredice16:00:00Gredice
Pavlovec16:03:00Pavlovec Zabočki
Zabok16:05:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Pregrada - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada19:20:00Pregrada
Bujanić19:22:00Pregrada
Valentinovo19:24:00Valentinovo
Benkovo19:26:00Benkovo
Šoštarić19:27:00Čret
Čret19:30:00Čret
Krapinske Toplice19:35:00Krapinske Toplice
Vrtnjakovec19:40:00Vrtnjakovec
Jurjevec19:45:00Jurjevec
Viča Sela19:46:00Viča Sela
Hrastinski brijeg19:48:00Viča Sela
Martinišće L.19:50:00Martinišće
Martinišće P.19:52:00Martinišće
Gubaševo19:53:00Gubaševo
Gredice19:55:00Gredice
Pavlovec19:58:00Pavlovec Zabočki
Zabok20:00:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme trajanja školskih praznika

Pregrada - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok06:05:00Zabok
Pavlovec06:06:00Pavlovec Zabočki
Gredice06:10:00Gredice
Gubaševo06:13:00Gubaševo
Martinišće P.06:14:00Martinišće
Martinišće L.06:15:00Martinišće
Hrastinski brijeg06:18:00Viča Sela
Viča Sela06:19:00Viča Sela
Jurjevec06:20:00Jurjevec
Vrtnjakovec06:25:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice06:30:00Krapinske Toplice
Čret06:35:00Čret
Šoštarić06:38:00Čret
Benkovo06:41:00Benkovo
Valentinovo06:44:00Valentinovo
Bujanić06:47:00Pregrada
Pregrada06:50:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok07:45:00Zabok
Pavlovec07:48:00Pavlovec Zabočki
Gredice07:50:00Gredice
Gubaševo07:53:00Gubaševo
Martinišće P.07:54:00Martinišće
Martinišće L.07:55:00Martinišće
Hrastinski brijeg07:58:00Viča Sela
Viča Sela07:59:00Viča Sela
Jurjevec08:00:00Jurjevec
Vrtnjakovec08:05:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice08:10:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok10:00:00Zabok
Pavlovec10:03:00Pavlovec Zabočki
Gredice10:05:00Gredice
Gubaševo10:08:00Gubaševo
Martinišće P.10:09:00Martinišće
Martinišće L.10:10:00Martinišće
Hrastinski brijeg10:13:00Viča Sela
Viča Sela10:14:00Viča Sela
Jurjevec10:15:00Jurjevec
Vrtnjakovec10:20:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice10:25:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Pregrada - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok12:25:00Zabok
Pavlovec12:28:00Pavlovec Zabočki
Gredice12:30:00Gredice
Gubaševo12:33:00Gubaševo
Martinišće P.12:34:00Martinišće
Martinišće L.12:35:00Martinišće
Hrastinski brijeg12:38:00Viča Sela
Viča Sela12:39:00Viča Sela
Jurjevec12:40:00Jurjevec
Vrtnjakovec12:45:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice12:50:00Krapinske Toplice
Čret12:55:00Čret
Šoštarić12:58:00Čret
Benkovo13:01:00Benkovo
Valentinovo13:04:00Valentinovo
Bujanić13:07:00Pregrada
Pregrada13:10:00Pregrada
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Napomena: ne prometuje za vrijeme trajanja školskih praznika

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok12:05:00Zabok
Pavlovec12:08:00Pavlovec Zabočki
Gredice12:10:00Gredice
Gubaševo12:13:00Gubaševo
Martinišće P.12:14:00Martinišće
Martinišće L.12:15:00Martinišće
Hrastinski brijeg12:18:00Viča Sela
Viča Sela12:19:00Viča Sela
Jurjevec12:20:00Jurjevec
Vrtnjakovec12:25:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice12:35:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok14:10:00Zabok
Pavlovec14:11:00Pavlovec Zabočki
Gredice14:12:00Gredice
Gubaševo14:13:00Gubaševo
Martinišće P.14:14:00Martinišće
Martinišće L.14:15:00Martinišće
Hrastinski brijeg14:18:00Viča Sela
Viča Sela14:19:00Viča Sela
Jurjevec14:20:00Jurjevec
Vrtnjakovec14:25:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice14:30:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok15:15:00Zabok
Pavlovec15:18:00Pavlovec Zabočki
Gredice15:20:00Gredice
Gubaševo15:23:00Gubaševo
Martinišće P.15:24:00Martinišće
Martinišće L.15:26:00Martinišće
Hrastinski brijeg15:28:00Viča Sela
Viča Sela15:29:00Viča Sela
Jurjevec15:30:00Jurjevec
Vrtnjakovec15:35:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice15:40:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok16:25:00Zabok
Pavlovec16:28:00Pavlovec Zabočki
Gredice16:30:00Gredice
Gubaševo16:33:00Gubaševo
Martinišće P.16:34:00Martinišće
Martinišće L.16:36:00Martinišće
Hrastinski brijeg16:38:00Viča Sela
Viča Sela16:39:00Viča Sela
Jurjevec16:40:00Jurjevec
Vrtnjakovec16:45:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice16:50:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: ne prometuje za vrijeme trajanja školskih praznika

Krapinske Toplice - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok20:00:00Zabok
Pavlovec20:03:00Pavlovec Zabočki
Gredice20:05:00Gredice
Gubaševo20:08:00Gubaševo
Martinišće P.20:09:00Martinišće
Martinišće L.20:10:00Martinišće
Hrastinski brijeg20:13:00Viča Sela
Viča Sela20:14:00Viča Sela
Jurjevec20:15:00Jurjevec
Vrtnjakovec20:20:00Vrtnjakovec
Krapinske Toplice20:25:00Krapinske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended