Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Lobor - Plasišće [575]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Lobor0Lobor
Buntaki2Lobor
Vinipotok4Vinipotok
Ladislavec6Ladislavec
Zlatar9Zlatar
Zlatar11Zlatar
Kaštel14Zlatar
Zlatar Bistrica R15Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS17Zlatar Bistrica
Klemari18Tugonica
Tugonica19Tugonica
Lackovići21Tugonica
Marija Bistrica23Marija Bistrica
Vrapci25Marija Bistrica
Gabudi26Laz Bistrički
Laz 128Laz Bistrički
Laz30Laz Bistrički
PlasišćeLaz Bistrički

Polasci:


Lobor - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Lobor11:20:00Lobor
Buntaki11:24:00Lobor
Vinipotok11:27:00Vinipotok
Ladislavec11:31:00Ladislavec
Zlatar11:34:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: polazak u 11:20 prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar12:40:00Zlatar
Kaštel12:43:00Zlatar
Zlatar Bistrica R12:47:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS12:50:00Zlatar Bistrica
Klemari12:53:00Tugonica
Tugonica12:55:00Tugonica
Lackovići12:57:00Tugonica
Marija Bistrica13:00:00Marija Bistrica
Vrapci13:02:00Marija Bistrica
Gabudi13:05:00Laz Bistrički
Laz 113:07:00Laz Bistrički
Laz13:10:00Laz Bistrički
Plasišće13:12:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće09:18:00Laz Bistrički
Laz09:20:00Laz Bistrički
Laz 109:23:00Laz Bistrički
Gabudi09:25:00Laz Bistrički
Vrapci09:28:00Marija Bistrica
Marija Bistrica09:30:00Marija Bistrica
Lackovići09:33:00Tugonica
Tugonica09:35:00Tugonica
Klemari09:37:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS09:40:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R09:43:00Zlatar Bistrica
Kaštel09:47:00Zlatar
Zlatar09:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće15:18:00Laz Bistrički
Laz15:20:00Laz Bistrički
Laz 115:23:00Laz Bistrički
Gabudi15:25:00Laz Bistrički
Vrapci15:28:00Marija Bistrica
Marija Bistrica15:30:00Marija Bistrica
Lackovići15:33:00Tugonica
Tugonica15:35:00Tugonica
Klemari15:37:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS15:40:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R15:43:00Zlatar Bistrica
Kaštel15:47:00Zlatar
Zlatar15:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće16:47:00Laz Bistrički
Laz16:50:00Laz Bistrički
Laz 116:53:00Laz Bistrički
Gabudi16:55:00Laz Bistrički
Vrapci16:58:00Marija Bistrica
Marija Bistrica17:00:00Marija Bistrica
Lackovići17:03:00Tugonica
Tugonica17:05:00Tugonica
Klemari17:07:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS17:10:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R17:13:00Zlatar Bistrica
Kaštel17:15:00Zlatar
Zlatar17:20:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće19:48:00Laz Bistrički
Laz19:50:00Laz Bistrički
Laz 119:52:00Laz Bistrički
Gabudi19:55:00Laz Bistrički
Vrapci19:58:00Marija Bistrica
Marija Bistrica20:00:00Marija Bistrica
Lackovići20:03:00Tugonica
Tugonica20:05:00Tugonica
Klemari20:07:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS20:10:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R20:13:00Zlatar Bistrica
Kaštel20:17:00Zlatar
Zlatar20:20:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended