Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Lobor - Plasišće [575]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Lobor0Lobor
Buntaki2Lobor
Vinipotok4Vinipotok
Ladislavec6Ladislavec
Zlatar9Zlatar
Zlatar11Zlatar
Kaštel14Zlatar
Zlatar Bistrica R15Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS17Zlatar Bistrica
Klemari18Tugonica
Tugonica19Tugonica
Lackovići21Tugonica
Marija Bistrica23Marija Bistrica
Vrapci25Marija Bistrica
Gabudi26Laz Bistrički
Laz 128Laz Bistrički
Laz30Laz Bistrički
PlasišćeLaz Bistrički

Polasci:


Lobor - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Lobor11:20:00Lobor
Buntaki11:24:00Lobor
Vinipotok11:27:00Vinipotok
Ladislavec11:31:00Ladislavec
Zlatar11:34:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: polazak u 11:20 prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar12:40:00Zlatar
Kaštel12:43:00Zlatar
Zlatar Bistrica R12:47:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS12:50:00Zlatar Bistrica
Klemari12:53:00Tugonica
Tugonica12:55:00Tugonica
Lackovići12:57:00Tugonica
Marija Bistrica13:00:00Marija Bistrica
Vrapci13:02:00Marija Bistrica
Gabudi13:05:00Laz Bistrički
Laz 113:07:00Laz Bistrički
Laz13:10:00Laz Bistrički
Plasišće13:12:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće09:18:00Laz Bistrički
Laz09:20:00Laz Bistrički
Laz 109:23:00Laz Bistrički
Gabudi09:25:00Laz Bistrički
Vrapci09:28:00Marija Bistrica
Marija Bistrica09:30:00Marija Bistrica
Lackovići09:33:00Tugonica
Tugonica09:35:00Tugonica
Klemari09:37:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS09:40:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R09:43:00Zlatar Bistrica
Kaštel09:47:00Zlatar
Zlatar09:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće15:18:00Laz Bistrički
Laz15:20:00Laz Bistrički
Laz 115:23:00Laz Bistrički
Gabudi15:25:00Laz Bistrički
Vrapci15:28:00Marija Bistrica
Marija Bistrica15:30:00Marija Bistrica
Lackovići15:33:00Tugonica
Tugonica15:35:00Tugonica
Klemari15:37:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS15:40:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R15:43:00Zlatar Bistrica
Kaštel15:47:00Zlatar
Zlatar15:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće16:47:00Laz Bistrički
Laz16:50:00Laz Bistrički
Laz 116:53:00Laz Bistrički
Gabudi16:55:00Laz Bistrički
Vrapci16:58:00Marija Bistrica
Marija Bistrica17:00:00Marija Bistrica
Lackovići17:03:00Tugonica
Tugonica17:05:00Tugonica
Klemari17:07:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS17:10:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R17:13:00Zlatar Bistrica
Kaštel17:15:00Zlatar
Zlatar17:20:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće19:48:00Laz Bistrički
Laz19:50:00Laz Bistrički
Laz 119:52:00Laz Bistrički
Gabudi19:55:00Laz Bistrički
Vrapci19:58:00Marija Bistrica
Marija Bistrica20:00:00Marija Bistrica
Lackovići20:03:00Tugonica
Tugonica20:05:00Tugonica
Klemari20:07:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS20:10:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R20:13:00Zlatar Bistrica
Kaštel20:17:00Zlatar
Zlatar20:20:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu - Bijeli Zdenci
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 8
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 08/07/20
  • 22. sjednica Županijske skupštine
  • 9
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 09/07/20
  • Župan podržao akciju darivanja krvi GDCK Krapina
  • 10
    PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 10/07/20
    11
  • Proslavljen Dan Općine Marija Bistrica
  • TABOR FILM FESTIVAL JE PUNOLJETAN!
  • 1 novozaražena osoba na području KZŽ
  • 12
    1 novozaražena osoba na području KZŽ
    13
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Natječaji za mjere razvoja poljoprivredne proizvodnje - odluke o dodjeli sredstava
  • 1. Ljetna škola informatike u Radoboju
  • Uspješno završeni programi u okviru projekta KISS
  • Završena 7,99 mil. kn. vrijedna energetska obnova OŠ Đurmanec
  • ZARAŽENA DVA DJELATNIKA SB KRAPINSKE TOPLICE, BOLNICA JE SIGURNA I NASTAVLJA S RADOM
  • 14. srpnja - DAN ŽALOSTI U KRAPINSKO-ZAGORSKOJ ŽUPANIJI
  • Promocija četvrte generacije prvostupnica i prvostupnika sestrinstva u Pregradi
  • 14
  • Zabočka maturantica Ana Mrković jedna od 8 ovogodišnjih superodlikaša.
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 14/07/20
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o dopuni Pravilnika o korištenju usl. PTI KZŽ
  • 15
  • Dodijeljena priznanja Krapinsko-zagorske županije
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 15/07/20
  • 16
  • Održana 22. sjednica Županijske skupštine
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 16/07/20
  • PRESS – Stožer civilne zaštite KZŽ
  • Ida Prester i Tomislav Jelinčić pozivaju najhrabrije da nazovu 116 006!
  • 171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended