Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Kuzminec - Plasišće [574]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Kuzminec0Kuzminec
Mihovljan2Mihovljan
Petrači4Mihovljan
Gredlji6Mihovljan
Sutinske Toplice7Sutinske Toplice
Sutinske Toplice I8Sutinske Toplice
Habulini9Veliki Komor
Kuti10Veliki Komor
Mliječnica12Mače
Mače13Mače
Cetinovec16Cetinovec
Zlatar18Zlatar
Zlatar18Zlatar
Kaštel20Zlatar
Zlatar Bistrica R.23Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS24Zlatar Bistrica
Klemari26Tugonica
Tugonica27Tugonica
Lackovići28Tugonica
Marija Bistrica30Marija Bistrica
Vrapci32Marija Bistrica
Gabudi34Laz Bistrički
Laz 135Laz Bistrički
Laz37Laz Bistrički
Plasišće39Laz Bistrički

Polasci:


Marija Bistrica - Laz

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Marija Bistrica04:20:00Marija Bistrica
Vrapci04:22:00Marija Bistrica
Gabudi04:25:00Laz Bistrički
Laz 104:27:00Laz Bistrički
Laz04:30:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Kuzminec - Zlatar

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kuzminec06:00:00Kuzminec
Mihovljan06:03:00Mihovljan
Petrači06:06:00Mihovljan
Gredlji06:09:00Mihovljan
Sutinske Toplice06:11:00Sutinske Toplice
Sutinske Toplice I06:13:00Sutinske Toplice
Habulini06:15:00Veliki Komor
Kuti06:17:00Veliki Komor
Mliječnica06:19:00Mače
Mače06:22:00Mače
Cetinovec06:25:00Cetinovec
Zlatar06:30:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: polazak prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Marija Bistrica - Laz

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Marija Bistrica09:00:00Marija Bistrica
Vrapci09:02:00Marija Bistrica
Gabudi09:05:00Laz Bistrički
Laz 109:07:00Laz Bistrički
Laz09:10:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: polazak prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar11:15:00Zlatar
Kaštel11:20:00Zlatar
Zlatar Bistrica R.11:22:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS11:25:00Zlatar Bistrica
Klemari11:28:00Tugonica
Tugonica11:30:00Tugonica
Lackovići11:32:00Tugonica
Marija Bistrica11:35:00Marija Bistrica
Vrapci11:39:00Marija Bistrica
Gabudi11:43:00Laz Bistrički
Laz 111:45:00Laz Bistrički
Laz11:49:00Laz Bistrički
Plasišće11:53:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Kuzminec - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće13:50:00Laz Bistrički
Laz13:52:00Laz Bistrički
Laz 113:55:00Laz Bistrički
Gabudi13:57:00Laz Bistrički
Vrapci14:00:00Marija Bistrica
Marija Bistrica14:02:00Marija Bistrica
Lackovići14:05:00Tugonica
Tugonica14:07:00Tugonica
Klemari14:09:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS14:12:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R.14:15:00Zlatar Bistrica
Kaštel14:19:00Zlatar
Zlatar14:20:00Zlatar
Zlatar14:20:00Zlatar
Cetinovec14:25:00Cetinovec
Mače14:28:00Mače
Mliječnica14:31:00Mače
Kuti14:33:00Veliki Komor
Habulini14:35:00Veliki Komor
Sutinske Toplice I14:37:00Sutinske Toplice
Sutinske Toplice14:39:00Sutinske Toplice
Gredlji14:41:00Mihovljan
Petrači14:44:00Mihovljan
Mihovljan14:47:00Mihovljan
Kuzminec14:50:00Kuzminec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Napomena: povratak subotom i za vrijeme školskih praznika prometuje do Zlatara

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće16:17:00Laz Bistrički
Laz16:20:00Laz Bistrički
Laz 116:23:00Laz Bistrički
Gabudi16:25:00Laz Bistrički
Vrapci16:28:00Marija Bistrica
Marija Bistrica16:30:00Marija Bistrica
Lackovići16:33:00Tugonica
Tugonica16:35:00Tugonica
Klemari16:37:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS16:40:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R.16:43:00Zlatar Bistrica
Kaštel16:45:00Zlatar
Zlatar16:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće21:17:00Laz Bistrički
Laz21:20:00Laz Bistrički
Laz 121:23:00Laz Bistrički
Gabudi21:25:00Laz Bistrički
Vrapci21:28:00Marija Bistrica
Marija Bistrica21:30:00Marija Bistrica
Lackovići21:33:00Tugonica
Tugonica21:35:00Tugonica
Klemari21:37:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS21:40:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R.21:43:00Zlatar Bistrica
Kaštel21:45:00Zlatar
Zlatar21:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Tugonica00:00:00Tugonica
Klemari00:02:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS00:05:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R.00:08:00Zlatar Bistrica
Kaštel00:10:00Zlatar
Zlatar00:15:00Zlatar
Plasišće23:42:00Laz Bistrički
Laz23:45:00Laz Bistrički
Laz 123:48:00Laz Bistrički
Gabudi23:50:00Laz Bistrički
Vrapci23:53:00Marija Bistrica
Marija Bistrica23:55:00Marija Bistrica
Lackovići23:58:00Tugonica
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended