Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Novi Golubovec - Plasišće [573]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Novi Golubovec0Novi Golubovec
Stari Golubovec3Stari Golubovec
Petrova Gora 25Petrova Gora
Petrova Gora 17Petrova Gora
Peršaves10Peršaves
Vukanci12Vukanci
Mliječnica14Mače
Mače15Mače
Cetinovec18Cetinovec
Zlatar20Zlatar
Zlatar20Zlatar
Kaštel22Zlatar
Zlatar Bistrica R25Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS26Zlatar Bistrica
Klemari28Tugonica
Tugonica29Tugonica
Lackovići30Tugonica
Marija Bistrica32Marija Bistrica
Vrapci34Marija Bistrica
Gabudi36Laz Bistrički
Laz 137Laz Bistrički
Laz39Laz Bistrički
Plasišće41Laz Bistrički

Polasci:


Novi Golubovec - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Novi Golubovec04:30:00Novi Golubovec
Stari Golubovec04:33:00Stari Golubovec
Petrova Gora 204:38:00Petrova Gora
Petrova Gora 104:41:00Petrova Gora
Peršaves04:46:00Peršaves
Vukanci04:49:00Vukanci
Mliječnica04:52:00Mače
Mače04:55:00Mače
Cetinovec04:57:00Cetinovec
Zlatar05:00:00Zlatar
Zlatar05:00:00Zlatar
Kaštel05:03:00Zlatar
Zlatar Bistrica R05:07:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS05:10:00Zlatar Bistrica
Klemari05:13:00Tugonica
Tugonica05:15:00Tugonica
Lackovići05:17:00Tugonica
Marija Bistrica05:20:00Marija Bistrica
Vrapci05:22:00Marija Bistrica
Gabudi05:25:00Laz Bistrički
Laz 105:27:00Laz Bistrički
Laz05:30:00Laz Bistrički
Plasišće05:32:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Novi Golubovec - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Novi Golubovec05:10:00Novi Golubovec
Stari Golubovec05:13:00Stari Golubovec
Petrova Gora 205:18:00Petrova Gora
Petrova Gora 105:21:00Petrova Gora
Peršaves05:26:00Peršaves
Vukanci05:29:00Vukanci
Mliječnica05:32:00Mače
Mače05:35:00Mače
Cetinovec05:37:00Cetinovec
Zlatar05:40:00Zlatar
Zlatar05:40:00Zlatar
Kaštel05:43:00Zlatar
Zlatar Bistrica R05:47:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS05:50:00Zlatar Bistrica
Klemari05:53:00Tugonica
Tugonica05:55:00Tugonica
Lackovići05:57:00Tugonica
Marija Bistrica06:00:00Marija Bistrica
Vrapci06:02:00Marija Bistrica
Gabudi06:05:00Laz Bistrički
Laz 106:07:00Laz Bistrički
Laz06:10:00Laz Bistrički
Plasišće06:12:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak u 05:10 od Novog Golubovca do Zlatara prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Novi Golubovec - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Novi Golubovec06:35:00Novi Golubovec
Stari Golubovec06:38:00Stari Golubovec
Petrova Gora 206:43:00Petrova Gora
Petrova Gora 106:46:00Petrova Gora
Peršaves06:51:00Peršaves
Vukanci06:54:00Vukanci
Mliječnica06:57:00Mače
Mače07:00:00Mače
Cetinovec07:02:00Cetinovec
Zlatar07:05:00Zlatar
Zlatar07:15:00Zlatar
Kaštel07:18:00Zlatar
Zlatar Bistrica R07:22:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS07:25:00Zlatar Bistrica
Klemari07:28:00Tugonica
Tugonica07:30:00Tugonica
Lackovići07:32:00Tugonica
Marija Bistrica07:35:00Marija Bistrica
Vrapci07:37:00Marija Bistrica
Gabudi07:40:00Laz Bistrički
Laz 107:42:00Laz Bistrički
Laz07:45:00Laz Bistrički
Plasišće07:47:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće06:17:00Laz Bistrički
Laz06:20:00Laz Bistrički
Laz 106:23:00Laz Bistrički
Gabudi06:25:00Laz Bistrički
Vrapci06:28:00Marija Bistrica
Marija Bistrica06:30:00Marija Bistrica
Lackovići06:33:00Tugonica
Tugonica06:35:00Tugonica
Klemari06:37:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS06:40:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R06:43:00Zlatar Bistrica
Kaštel06:45:00Zlatar
Zlatar06:50:00Zlatar
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Novi Golubovec - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće14:45:00Laz Bistrički
Laz14:48:00Laz Bistrički
Laz 114:50:00Laz Bistrički
Gabudi14:53:00Laz Bistrički
Vrapci14:56:00Marija Bistrica
Marija Bistrica15:00:00Marija Bistrica
Lackovići15:03:00Tugonica
Tugonica15:05:00Tugonica
Klemari15:07:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS15:10:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R15:13:00Zlatar Bistrica
Kaštel15:16:00Zlatar
Zlatar15:20:00Zlatar
Zlatar15:30:00Zlatar
Cetinovec15:33:00Cetinovec
Mače15:35:00Mače
Mliječnica15:38:00Mače
Vukanci15:41:00Vukanci
Peršaves15:44:00Peršaves
Petrova Gora 115:49:00Petrova Gora
Petrova Gora 215:52:00Petrova Gora
Stari Golubovec15:54:00Stari Golubovec
Novi Golubovec16:00:00Novi Golubovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB
Napomena: Povratak u 14:45 subotom prometuje do Zlatara

Novi Golubovec - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Plasišće18:02:00Laz Bistrički
Laz18:05:00Laz Bistrički
Laz 118:08:00Laz Bistrički
Gabudi18:10:00Laz Bistrički
Vrapci18:13:00Marija Bistrica
Marija Bistrica18:15:00Marija Bistrica
Lackovići18:18:00Tugonica
Tugonica18:20:00Tugonica
Klemari18:22:00Tugonica
Zlatar Bistrica ŽS18:25:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica R18:28:00Zlatar Bistrica
Kaštel18:30:00Zlatar
Zlatar18:35:00Zlatar
Zlatar18:35:00Zlatar
Cetinovec18:38:00Cetinovec
Mače18:40:00Mače
Mliječnica18:43:00Mače
Vukanci18:46:00Vukanci
Peršaves18:49:00Peršaves
Petrova Gora 118:53:00Petrova Gora
Petrova Gora 218:57:00Petrova Gora
Stari Golubovec18:59:00Stari Golubovec
Novi Golubovec19:05:00Novi Golubovec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB

Zlatar - Plasišće

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zlatar18:30:00Zlatar
Kaštel18:33:00Zlatar
Zlatar Bistrica R18:37:00Zlatar Bistrica
Zlatar Bistrica ŽS18:40:00Zlatar Bistrica
Klemari18:43:00Tugonica
Tugonica18:45:00Tugonica
Lackovići18:47:00Tugonica
Marija Bistrica18:50:00Marija Bistrica
Vrapci18:52:00Marija Bistrica
Gabudi18:55:00Laz Bistrički
Laz 118:57:00Laz Bistrički
Laz19:00:00Laz Bistrički
Plasišće19:02:00Laz Bistrički
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended