Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Đurmanec - Straža omco [571]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Đurmanec0Đurmanec
Turčini2Podbrezovica
Goričanovec3Goričanovec
Putkovec4Putkovec
Prigorje5Prigorje
Vojsak6Vojsak
Kušari7Gornja Plemenšćina
Gorupić8Gornja Plemenšćina
Lamoti9Klenice
Bušin10Bušin
Gorica11Pregrada
Pregrada AK13Pregrada
Druškovec Vulica20Druškovec Gora
Klenovec I22Klenovec Humski
Klenovec II24Klenovec Humski
Klenovec VD25Klenovec Humski
Orešje29Orešje Humsko
Klenovec VD33Klenovec Humski
Rampa34Klenovec Humski
Hum na Sutli37Hum na Sutli
Straža plastika38Hum na Sutli
Straža omco39Hum na Sutli

Polasci:


Đurmanec - Straža omco

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Đurmanec04:50:00Đurmanec
Turčini04:53:00Podbrezovica
Goričanovec04:55:00Goričanovec
Putkovec04:57:00Putkovec
Prigorje04:59:00Prigorje
Vojsak05:00:00Vojsak
Kušari05:02:00Gornja Plemenšćina
Gorupić05:04:00Gornja Plemenšćina
Lamoti05:06:00Klenice
Bušin05:08:00Bušin
Gorica05:10:00Pregrada
Pregrada AK05:15:00Pregrada
Druškovec Vulica05:20:00Druškovec Gora
Klenovec I05:22:00Klenovec Humski
Klenovec II05:25:00Klenovec Humski
Klenovec VD05:27:00Klenovec Humski
Orešje05:31:00Orešje Humsko
Klenovec VD05:33:00Klenovec Humski
Rampa05:35:00Klenovec Humski
Hum na Sutli05:40:00Hum na Sutli
Straža plastika05:42:00Hum na Sutli
Straža omco05:45:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Đurmanec - Straža omco

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Đurmanec12:50:00Đurmanec
Turčini12:53:00Podbrezovica
Goričanovec12:55:00Goričanovec
Putkovec12:57:00Putkovec
Prigorje12:59:00Prigorje
Vojsak13:00:00Vojsak
Kušari13:02:00Gornja Plemenšćina
Gorupić13:04:00Gornja Plemenšćina
Lamoti13:06:00Klenice
Bušin13:08:00Bušin
Gorica13:10:00Pregrada
Pregrada AK13:15:00Pregrada
Druškovec Vulica13:20:00Druškovec Gora
Klenovec I13:22:00Klenovec Humski
Klenovec II13:25:00Klenovec Humski
Klenovec VD13:27:00Klenovec Humski
Orešje13:31:00Orešje Humsko
Klenovec VD13:33:00Klenovec Humski
Rampa13:35:00Klenovec Humski
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Straža plastika13:42:00Hum na Sutli
Straža omco13:45:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Đurmanec - Straža omco

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Straža omco06:05:00Hum na Sutli
Straža plastika06:08:00Hum na Sutli
Hum na Sutli06:10:00Hum na Sutli
Rampa06:15:00Klenovec Humski
Klenovec VD06:17:00Klenovec Humski
Orešje06:19:00Orešje Humsko
Klenovec VD06:23:00Klenovec Humski
Klenovec II06:25:00Klenovec Humski
Klenovec I06:28:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica06:30:00Druškovec Gora
Pregrada AK06:35:00Pregrada
Gorica06:40:00Pregrada
Bušin06:42:00Bušin
Lamoti06:44:00Klenice
Gorupić06:46:00Gornja Plemenšćina
Kušari06:48:00Gornja Plemenšćina
Vojsak06:50:00Vojsak
Prigorje06:52:00Prigorje
Putkovec06:54:00Putkovec
Goričanovec06:56:00Goričanovec
Turčini06:58:00Podbrezovica
Đurmanec07:00:00Đurmanec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak u 06:05 za vrijeme školske nastave prometuje do Pregrade

Hum na Sutli - Straža omco

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Straža omco14:05:00Hum na Sutli
Straža plastika14:08:00Hum na Sutli
Hum na Sutli14:10:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
2930
1
  • Nacionalna kampanja „Sofija“
  • Predavanje o eko - aktivizmu i održivom razvoju
  • Krapinsko – zagorskoj županiji i ove godine PETICA za transparentnost proračuna!
  • Kreće 1,3 milijuna kuna vrijedna sanacija klizišta u Donjoj Selnici
  • 2
    U tijeku Javni poziv za proglašenje volontera godine
    3
  • U Maču počela gradnja dječjeg vrtića
  • KZŽ na jesen dobiva sigurnu kuću
  • Obilježavanje dana vezanih za prevenciju ovisnosti - "Igrajmo se, živimo zdravije"
  • Baltazar 4 i uspješan završetak šk. god. 19/20. - retrospektiva završnih događanja
  • Javni poziv – zapošljavanje pomoćnika / posrednika u projektu "Baltazar 4" 2020/2021
  • Županija sufinancira troškove nabave radnih bilježnica za sve OŠ za šk.god 2020/21
  • Zaključak o odobravanju jednokratne nagrade učenicima - maturantima srednjih škola
  • U Svetom Križu Začretju radovi na vrtiću u punom jeku
  • Nagrađeni najbolji učenici ŠUDIGO-a; 2.000 kn za prosjek 5,0 kroz čitavo školovanje
  • 4
    NAKON 4 DANA JOŠ JEDNA OSOBA ZARAŽENA KORONAVIRUSOM
    5
    6
  • Izvješće o nesukladnim rezultatima za vodu - Bijeli Zdenci
  • Roko Knezić ponovno osvojio Kup Hrvatske u bowlingu
  • Nagrađene „superodlikašice“ Srednje škole Oroslavje
  • 7
  • Održana sjednica Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 07/07/20
  • Završnica 19. Aquae Vivae sportskih igara učenika
  • 8
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 08/07/20
  • 22. sjednica Županijske skupštine
  • 9
  • Savjetovanje - donošenje Pravilnika za poticanje proizvodnje Zagorskih mlinaca
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 09/07/20
  • Župan podržao akciju darivanja krvi GDCK Krapina
  • 10
    PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 10/07/20
    11
  • Proslavljen Dan Općine Marija Bistrica
  • TABOR FILM FESTIVAL JE PUNOLJETAN!
  • 1 novozaražena osoba na području KZŽ
  • 12
    1 novozaražena osoba na području KZŽ
    13
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Natječaji za mjere razvoja poljoprivredne proizvodnje - odluke o dodjeli sredstava
  • 1. Ljetna škola informatike u Radoboju
  • Uspješno završeni programi u okviru projekta KISS
  • Završena 7,99 mil. kn. vrijedna energetska obnova OŠ Đurmanec
  • ZARAŽENA DVA DJELATNIKA SB KRAPINSKE TOPLICE, BOLNICA JE SIGURNA I NASTAVLJA S RADOM
  • 14. srpnja - DAN ŽALOSTI U KRAPINSKO-ZAGORSKOJ ŽUPANIJI
  • Promocija četvrte generacije prvostupnica i prvostupnika sestrinstva u Pregradi
  • 14
  • Zabočka maturantica Ana Mrković jedna od 8 ovogodišnjih superodlikaša.
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 14/07/20
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o dopuni Pravilnika o korištenju usl. PTI KZŽ
  • 15
  • Dodijeljena priznanja Krapinsko-zagorske županije
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 15/07/20
  • 16
  • Održana 22. sjednica Županijske skupštine
  • PRIOPĆENJE – STOŽER CIVILNE ZAŠTITE KZŽ 16/07/20
  • PRESS – Stožer civilne zaštite KZŽ
  • Ida Prester i Tomislav Jelinčić pozivaju najhrabrije da nazovu 116 006!
  • 171819
    20212223242526
    272829303112
    3456789
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended