Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Đurmanec - Straža omco [571]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Đurmanec0Đurmanec
Turčini2Podbrezovica
Goričanovec3Goričanovec
Putkovec4Putkovec
Prigorje5Prigorje
Vojsak6Vojsak
Kušari7Gornja Plemenšćina
Gorupić8Gornja Plemenšćina
Lamoti9Klenice
Bušin10Bušin
Gorica11Pregrada
Pregrada AK13Pregrada
Druškovec Vulica20Druškovec Gora
Klenovec I22Klenovec Humski
Klenovec II24Klenovec Humski
Klenovec VD25Klenovec Humski
Orešje29Orešje Humsko
Klenovec VD33Klenovec Humski
Rampa34Klenovec Humski
Hum na Sutli37Hum na Sutli
Straža plastika38Hum na Sutli
Straža omco39Hum na Sutli

Polasci:


Đurmanec - Straža omco

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Đurmanec04:50:00Đurmanec
Turčini04:53:00Podbrezovica
Goričanovec04:55:00Goričanovec
Putkovec04:57:00Putkovec
Prigorje04:59:00Prigorje
Vojsak05:00:00Vojsak
Kušari05:02:00Gornja Plemenšćina
Gorupić05:04:00Gornja Plemenšćina
Lamoti05:06:00Klenice
Bušin05:08:00Bušin
Gorica05:10:00Pregrada
Pregrada AK05:15:00Pregrada
Druškovec Vulica05:20:00Druškovec Gora
Klenovec I05:22:00Klenovec Humski
Klenovec II05:25:00Klenovec Humski
Klenovec VD05:27:00Klenovec Humski
Orešje05:31:00Orešje Humsko
Klenovec VD05:33:00Klenovec Humski
Rampa05:35:00Klenovec Humski
Hum na Sutli05:40:00Hum na Sutli
Straža plastika05:42:00Hum na Sutli
Straža omco05:45:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Đurmanec - Straža omco

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Đurmanec12:50:00Đurmanec
Turčini12:53:00Podbrezovica
Goričanovec12:55:00Goričanovec
Putkovec12:57:00Putkovec
Prigorje12:59:00Prigorje
Vojsak13:00:00Vojsak
Kušari13:02:00Gornja Plemenšćina
Gorupić13:04:00Gornja Plemenšćina
Lamoti13:06:00Klenice
Bušin13:08:00Bušin
Gorica13:10:00Pregrada
Pregrada AK13:15:00Pregrada
Druškovec Vulica13:20:00Druškovec Gora
Klenovec I13:22:00Klenovec Humski
Klenovec II13:25:00Klenovec Humski
Klenovec VD13:27:00Klenovec Humski
Orešje13:31:00Orešje Humsko
Klenovec VD13:33:00Klenovec Humski
Rampa13:35:00Klenovec Humski
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Straža plastika13:42:00Hum na Sutli
Straža omco13:45:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Đurmanec - Straža omco

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Straža omco06:05:00Hum na Sutli
Straža plastika06:08:00Hum na Sutli
Hum na Sutli06:10:00Hum na Sutli
Rampa06:15:00Klenovec Humski
Klenovec VD06:17:00Klenovec Humski
Orešje06:19:00Orešje Humsko
Klenovec VD06:23:00Klenovec Humski
Klenovec II06:25:00Klenovec Humski
Klenovec I06:28:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica06:30:00Druškovec Gora
Pregrada AK06:35:00Pregrada
Gorica06:40:00Pregrada
Bušin06:42:00Bušin
Lamoti06:44:00Klenice
Gorupić06:46:00Gornja Plemenšćina
Kušari06:48:00Gornja Plemenšćina
Vojsak06:50:00Vojsak
Prigorje06:52:00Prigorje
Putkovec06:54:00Putkovec
Goričanovec06:56:00Goričanovec
Turčini06:58:00Podbrezovica
Đurmanec07:00:00Đurmanec
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak u 06:05 za vrijeme školske nastave prometuje do Pregrade

Hum na Sutli - Straža omco

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Straža omco14:05:00Hum na Sutli
Straža plastika14:08:00Hum na Sutli
Hum na Sutli14:10:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended