Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Benkovo - Hum na Sutli [569]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Benkovo0Benkovo
Valentinovo1Valentinovo
Bujanić2Pregrada
Pregrada AK4Pregrada
Pregrada centar5Pregrada
Kostel8Kostel
Druškovec Vulica10Druškovec Gora
Klenovec 112Klenovec Humski
Klenovec 214Klenovec Humski
Klenovec VD.15Klenovec Humski
Orešje19Orešje Humsko
Klenovec VD.23Klenovec Humski
Rampa24Klenovec Humski
Hum na Sutli27Hum na Sutli

Polasci:


Valentinovo - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Valentinovo04:50:00Valentinovo
Bujanić04:53:00Pregrada
Pregrada AK04:55:00Pregrada
Pregrada centar05:00:00Pregrada
Kostel05:05:00Kostel
Druškovec Vulica05:08:00Druškovec Gora
Klenovec 105:11:00Klenovec Humski
Klenovec 205:14:00Klenovec Humski
Klenovec VD.05:16:00Klenovec Humski
Orešje05:20:00Orešje Humsko
Klenovec VD.05:24:00Klenovec Humski
Rampa05:26:00Klenovec Humski
Hum na Sutli05:30:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Valentinovo - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Valentinovo13:00:00Valentinovo
Bujanić13:03:00Pregrada
Pregrada AK13:05:00Pregrada
Pregrada centar13:10:00Pregrada
Kostel13:15:00Kostel
Druškovec Vulica13:18:00Druškovec Gora
Klenovec 113:21:00Klenovec Humski
Klenovec 213:24:00Klenovec Humski
Klenovec VD.13:26:00Klenovec Humski
Orešje13:30:00Orešje Humsko
Klenovec VD.13:34:00Klenovec Humski
Rampa13:36:00Klenovec Humski
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Druškovec Vulica - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli14:10:00Hum na Sutli
Rampa14:13:00Klenovec Humski
Klenovec VD.14:15:00Klenovec Humski
Orešje14:17:00Orešje Humsko
Klenovec VD.14:19:00Klenovec Humski
Klenovec 214:21:00Klenovec Humski
Klenovec 114:23:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica14:25:00Druškovec Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET

Benkovo - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli15:10:00Hum na Sutli
Rampa15:14:00Klenovec Humski
Klenovec VD.15:16:00Klenovec Humski
Orešje15:20:00Orešje Humsko
Klenovec VD.15:24:00Klenovec Humski
Klenovec 215:26:00Klenovec Humski
Klenovec 115:29:00Klenovec Humski
Druškovec Vulica15:32:00Druškovec Gora
Kostel15:35:00Kostel
Pregrada centar15:39:00Pregrada
Pregrada AK15:40:00Pregrada
Bujanić15:43:00Pregrada
Valentinovo15:45:00Valentinovo
Benkovo15:47:00Benkovo
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended