Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Desinić - Hum na Sutli [567]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Desinić0Desinić
Gaber2Gaber
Vinagora4Vinagora
Sopot6Sopot
Pavlovec Pregradski7Pavlovec Pregradski
Stipernica9Stipernica
Pavlovec Pregradski11Pavlovec Pregradski
Sopot12Sopot
Pregrada AK14Pregrada
Pregrada centar15Pregrada
Kostel18Kostel
Druškovec Vulica20Druškovec Gora
Druškovec Kanić22Druškovec Gora
Hum Gornji25Hum na Sutli
Hum na Sutli27Hum na Sutli
Fiket1Turnišće Desiničko
Dubravica3Dubravica Desinička

Polasci:


Desinić - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić04:50:00Desinić
Fiket04:52:00Turnišće Desiničko
Gaber04:54:00Gaber
Dubravica04:56:00Dubravica Desinička
Vinagora04:58:00Vinagora
Sopot05:02:00Sopot
Pavlovec Pregradski05:04:00Pavlovec Pregradski
Stipernica05:08:00Stipernica
Pavlovec Pregradski05:10:00Pavlovec Pregradski
Sopot05:12:00Sopot
Pregrada AK05:15:00Pregrada
Pregrada centar05:18:00Pregrada
Kostel05:22:00Kostel
Druškovec Vulica05:26:00Druškovec Gora
Druškovec Kanić05:30:00Druškovec Gora
Hum Gornji05:35:00Hum na Sutli
Hum na Sutli05:40:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić12:50:00Desinić
Fiket12:52:00Turnišće Desiničko
Gaber12:54:00Gaber
Dubravica12:56:00Dubravica Desinička
Vinagora12:58:00Vinagora
Sopot13:02:00Sopot
Pavlovec Pregradski13:04:00Pavlovec Pregradski
Stipernica13:08:00Stipernica
Pavlovec Pregradski13:10:00Pavlovec Pregradski
Sopot13:12:00Sopot
Pregrada AK13:15:00Pregrada
Pregrada centar13:18:00Pregrada
Kostel13:22:00Kostel
Druškovec Vulica13:26:00Druškovec Gora
Druškovec Kanić13:30:00Druškovec Gora
Hum Gornji13:35:00Hum na Sutli
Hum na Sutli13:40:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Desinić20:50:00Desinić
Fiket20:52:00Turnišće Desiničko
Gaber20:54:00Gaber
Dubravica20:56:00Dubravica Desinička
Vinagora20:58:00Vinagora
Sopot21:02:00Sopot
Pavlovec Pregradski21:04:00Pavlovec Pregradski
Stipernica21:08:00Stipernica
Pavlovec Pregradski21:10:00Pavlovec Pregradski
Sopot21:12:00Sopot
Pregrada AK21:15:00Pregrada
Pregrada centar21:18:00Pregrada
Kostel21:22:00Kostel
Druškovec Vulica21:26:00Druškovec Gora
Druškovec Kanić21:30:00Druškovec Gora
Hum Gornji21:35:00Hum na Sutli
Hum na Sutli21:40:00Hum na Sutli
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli06:10:00Hum na Sutli
Hum Gornji06:15:00Hum na Sutli
Druškovec Kanić06:20:00Druškovec Gora
Druškovec Vulica06:24:00Druškovec Gora
Kostel06:28:00Kostel
Pregrada centar06:33:00Pregrada
Pregrada AK06:35:00Pregrada
Sopot06:38:00Sopot
Sopot06:38:00Sopot
Vinagora06:42:00Vinagora
Dubravica06:44:00Dubravica Desinička
Gaber06:46:00Gaber
Fiket06:48:00Turnišće Desiničko
Desinić06:50:00Desinić
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli14:10:00Hum na Sutli
Hum Gornji14:15:00Hum na Sutli
Druškovec Kanić14:20:00Druškovec Gora
Druškovec Vulica14:24:00Druškovec Gora
Kostel14:28:00Kostel
Pregrada centar14:31:00Pregrada
Pregrada AK14:35:00Pregrada
Sopot14:38:00Sopot
Pavlovec Pregradski14:40:00Pavlovec Pregradski
Stipernica14:42:00Stipernica
Pavlovec Pregradski14:46:00Pavlovec Pregradski
Sopot14:48:00Sopot
Vinagora14:50:00Vinagora
Dubravica14:51:00Dubravica Desinička
Gaber14:52:00Gaber
Fiket14:53:00Turnišće Desiničko
Desinić14:55:00Desinić
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED

Desinić - Hum na Sutli

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Hum na Sutli22:10:00Hum na Sutli
Hum Gornji22:15:00Hum na Sutli
Druškovec Kanić22:20:00Druškovec Gora
Druškovec Vulica22:24:00Druškovec Gora
Kostel22:28:00Kostel
Pregrada centar22:31:00Pregrada
Pregrada AK22:35:00Pregrada
Sopot22:38:00Sopot
Pavlovec Pregradski22:40:00Pavlovec Pregradski
Stipernica22:42:00Stipernica
Pavlovec Pregradski22:46:00Pavlovec Pregradski
Sopot22:48:00Sopot
Vinagora22:52:00Vinagora
Dubravica22:54:00Dubravica Desinička
Gaber22:56:00Gaber
Fiket22:58:00Turnišće Desiničko
Desinić23:00:00Desinić
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET SUB NED
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna politika,
branitelji, civilno društvo, udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
Koronavirus Deficitarna zanimanja Humanitarna pomoć
srpanj 2020
poutsrčepesune
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
Gradovi / općine
visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Nogometni klub Mladost Zabok, Zabok, ŽNL, nogomet,poredak Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended