Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Miljana - Zabok Ž.S [566]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Miljana0Miljana
Plavić2Plavić
Zag. Sela I5Zagorska sela
Zag. Sela II6Zagorska sela
Razvor8Razvor
Kumrovec10Kumrovec
Risvica12Risvica
Zelenjak14Klanjec
Klanjec17Klanjec
Klanječki Dol18Dol Klanječki
Lučelnica20Lučelnica Tomaševečka
Rakovec23Rakovec Tomaševečki
Mihalić24Klanjec
Tuh. Toplice25Tuheljske Toplice
Dubrovčan II27Dubrovčan
Dubrovčan I29Dubrovčan
Gubaševo34Gubaševo
Pavlovec37Pavlovec Zabočki
Zabok38Zabok
Gorupić31Dubrovčan
Gredice35Gubaševo

Polasci:


Miljana - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Miljana06:00:00Miljana
Plavić06:02:00Plavić
Zag. Sela I06:09:00Zagorska sela
Zag. Sela II06:10:00Zagorska sela
Razvor06:12:00Razvor
Kumrovec06:16:00Kumrovec
Risvica06:17:00Risvica
Zelenjak06:19:00Klanjec
Klanjec06:24:00Klanjec
Klanječki Dol06:26:00Dol Klanječki
Lučelnica06:30:00Lučelnica Tomaševečka
Rakovec06:34:00Rakovec Tomaševečki
Mihalić06:37:00Klanjec
Tuh. Toplice06:39:00Tuheljske Toplice
Dubrovčan II06:42:00Dubrovčan
Dubrovčan I06:44:00Dubrovčan
Gorupić06:46:00Dubrovčan
Gubaševo06:50:00Gubaševo
Gredice06:52:00Gubaševo
Pavlovec06:54:00Pavlovec Zabočki
Zabok06:56:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme školske nastave

Miljana - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Miljana11:45:00Miljana
Plavić11:47:00Plavić
Zag. Sela I11:54:00Zagorska sela
Zag. Sela II11:55:00Zagorska sela
Razvor11:57:00Razvor
Kumrovec12:01:00Kumrovec
Risvica12:02:00Risvica
Zelenjak12:04:00Klanjec
Klanjec12:09:00Klanjec
Klanječki Dol12:11:00Dol Klanječki
Lučelnica12:15:00Lučelnica Tomaševečka
Rakovec12:19:00Rakovec Tomaševečki
Mihalić12:22:00Klanjec
Tuh. Toplice12:24:00Tuheljske Toplice
Dubrovčan II12:27:00Dubrovčan
Dubrovčan I12:29:00Dubrovčan
Gorupić12:31:00Dubrovčan
Gubaševo12:35:00Gubaševo
Gredice12:37:00Gubaševo
Pavlovec12:39:00Pavlovec Zabočki
Zabok12:40:00Zabok
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Miljana - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok13:15:00Zabok
Pavlovec13:17:00Pavlovec Zabočki
Gredice13:19:00Gubaševo
Gubaševo13:21:00Gubaševo
Gorupić13:25:00Dubrovčan
Dubrovčan I13:27:00Dubrovčan
Dubrovčan II13:29:00Dubrovčan
Tuh. Toplice13:32:00Tuheljske Toplice
Mihalić13:34:00Klanjec
Rakovec13:37:00Rakovec Tomaševečki
Lučelnica13:41:00Lučelnica Tomaševečka
Klanječki Dol13:45:00Dol Klanječki
Klanjec13:47:00Klanjec
Zelenjak13:52:00Klanjec
Risvica13:54:00Risvica
Kumrovec13:55:00Kumrovec
Razvor13:59:00Razvor
Zag. Sela II14:01:00Zagorska sela
Zag. Sela I14:02:00Zagorska sela
Plavić14:09:00Plavić
Miljana14:11:00Miljana
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Miljana - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok19:30:00Zabok
Pavlovec19:32:00Pavlovec Zabočki
Gredice19:34:00Gubaševo
Gubaševo19:36:00Gubaševo
Gorupić19:40:00Dubrovčan
Dubrovčan I19:42:00Dubrovčan
Dubrovčan II19:44:00Dubrovčan
Tuh. Toplice19:47:00Tuheljske Toplice
Mihalić19:49:00Klanjec
Rakovec19:52:00Rakovec Tomaševečki
Lučelnica19:56:00Lučelnica Tomaševečka
Klanječki Dol20:00:00Dol Klanječki
Klanjec20:02:00Klanjec
Zelenjak20:07:00Klanjec
Risvica20:09:00Risvica
Kumrovec20:10:00Kumrovec
Razvor20:14:00Razvor
Zag. Sela II20:16:00Zagorska sela
Zag. Sela I20:17:00Zagorska sela
Plavić20:24:00Plavić
Miljana20:25:00Miljana
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje samo za vrijeme školske nastave

Miljana - Zabok

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Zabok14:10:00Zabok
Pavlovec14:12:00Pavlovec Zabočki
Gredice14:13:00Gubaševo
Gubaševo14:14:00Gubaševo
Gorupić14:15:00Dubrovčan
Dubrovčan I14:16:00Dubrovčan
Dubrovčan II14:18:00Dubrovčan
Tuh. Toplice14:20:00Tuheljske Toplice
Mihalić14:23:00Klanjec
Rakovec14:25:00Rakovec Tomaševečki
Lučelnica14:30:00Lučelnica Tomaševečka
Klanječki Dol14:34:00Dol Klanječki
Klanjec14:37:00Klanjec
Zelenjak14:48:00Klanjec
Risvica14:50:00Risvica
Kumrovec14:51:00Kumrovec
Razvor14:53:00Razvor
Zag. Sela II14:56:00Zagorska sela
Zag. Sela I14:57:00Zagorska sela
Plavić14:59:00Plavić
Miljana15:02:00Miljana
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: prometuje za vrijeme školske nastave

Kumrovec - Tuh. Toplice

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Kumrovec06:51:00Kumrovec
Risvica06:52:00Risvica
Zelenjak06:54:00Klanjec
Klanjec06:59:00Klanjec
Klanječki Dol07:01:00Dol Klanječki
Lučelnica07:05:00Lučelnica Tomaševečka
Rakovec07:09:00Rakovec Tomaševečki
Mihalić07:12:00Klanjec
Tuh. Toplice07:14:00Tuheljske Toplice
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Prometuje samo za vrijeme školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended