Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Krapina - Škarićevo V [563]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Krapina0Krapina
Krapina Jedinstvo2Mihaljekov Jarek
Polje3Polje Krapinsko
Popovci4Lepajci
Ruka5Lepajci
V. Ves - Lepajci6Lepajci
G. Pačetina7Gornja Pačetina
Sinkovići8Gornja Pačetina
Trnovec9Gornja Pačetina
Škarićevo I10Škarićevo
Škarićevo II11Škarićevo
Škarićevo III12Škarićevo
Škarićevo IV13Škarićevo
Škarićevo V14Škarićevo

Polasci:


Krapina - Škarićevo V

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina10:00:00Krapina
Krapina Jedinstvo10:04:00Mihaljekov Jarek
Polje10:06:00Polje Krapinsko
Popovci10:08:00Lepajci
Ruka10:09:00Lepajci
V. Ves - Lepajci10:10:00Lepajci
G. Pačetina10:12:00Gornja Pačetina
Sinkovići10:14:00Gornja Pačetina
Trnovec10:15:00Gornja Pačetina
Škarićevo I10:17:00Škarićevo
Škarićevo II10:19:00Škarićevo
Škarićevo III10:21:00Škarićevo
Škarićevo IV10:23:00Škarićevo
Škarićevo V10:25:00Škarićevo
Prometuje: ČET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Krapina - Škarićevo V

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina11:45:00Krapina
Krapina Jedinstvo11:49:00Mihaljekov Jarek
Polje11:51:00Polje Krapinsko
Popovci11:53:00Lepajci
Ruka11:54:00Lepajci
V. Ves - Lepajci11:55:00Lepajci
G. Pačetina11:57:00Gornja Pačetina
Sinkovići11:59:00Gornja Pačetina
Trnovec12:00:00Gornja Pačetina
Škarićevo I12:02:00Škarićevo
Škarićevo II12:03:00Škarićevo
Škarićevo III12:05:00Škarićevo
Škarićevo IV12:06:00Škarićevo
Škarićevo V12:08:00Škarićevo
Prometuje: ČET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave

Krapina - Škarićevo V

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Škarićevo V10:30:00Škarićevo
Škarićevo IV10:32:00Škarićevo
Škarićevo III10:34:00Škarićevo
Škarićevo II10:36:00Škarićevo
Škarićevo I10:38:00Škarićevo
Trnovec10:40:00Gornja Pačetina
Sinkovići10:41:00Gornja Pačetina
G. Pačetina10:43:00Gornja Pačetina
V. Ves - Lepajci10:45:00Lepajci
Ruka10:46:00Lepajci
Popovci10:47:00Lepajci
Polje10:49:00Polje Krapinsko
Krapina Jedinstvo10:51:00Mihaljekov Jarek
Krapina10:55:00Krapina
Prometuje: ČET
Napomena: prometuje za vrijeme trajanja školske nastave
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
252627282930
1
  • Udruga sv. Ana obilježila 10 godina postojanja
  • 16. županijska manifestacija “Advent u Zagorju”
  • Martina Krog šampionka županijske izložbe meda
  • 2
  • Održan sastanak Koordinacije članova i članica Županijske skupštine
  • Ekološka mreža- održavanje nerazvrstane ceste Radoboj - Strahinje
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - zaštita od požara
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnji plan razvoja - civilna zašita za 2020.
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - godišnja analiza - civilna zaštita za 2019.
  • Smjernice za organizaciju i razvoj sustava civilne zaštite od 2020. do 2023.
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom
  • GRAĐANSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE - sporazum o suradnji KZŽ i Grada Rijeke
  • Svjetski dan borbe protiv AIDS-a
  • 3
  • Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
  • NAJAVA: 10. sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća
  • Peto dijete obitelji Trčak
  • Izvješće o provedenom savjetovanju - koeficijenti za obračun plaće
  • Međunarodni dan osoba s invaliditetom – mimohod u Donjoj Stubici
  • 4
  • Sjednica GSV-a KZŽ
  • Dan Općine Novi Golubovec
  • Suradnja LAG-a Zagorje – Sutla i bugarskog LAG-a Avren - Beloslav
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
  • Dan Općine Bedekovčina
  • 5
  • 30 godina Konvencije UN o pravima djece
  • 200 TISUĆA KUNA ZA ZAGORSKE PČELARE
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • „Regionalni dani EU fondova“ u Zaboku
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • ZLATNE KUNE ZA NAJBOLJE ZAGORSKE TVRTKE
  • 6
  • Rezultati Natječaja za dodjelu stipendija studentima s područja 2019./2020.
  • Sv. Nikola obradovao mališane u vrtićima
  • Javni poziv - pomoćnici u nastavi za šk. godinu 2019/2020 - dopuna br. 10
  • 7
  • U Krapini održana sjednica Vlade
  • Birgit Brlečić izlaže i u Zaboku
  • U Krapini obilježen Dan Grada
  • 8
    9
  • Promocija magistara i prvostupnika Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
  • Upaljena druga adventska svijeća
  • Učenici ŠUDIGO-a ostvarili uspjeh na državnom natjecanju komornih sastava
  • Mihaela Oborovečki druga na Svjetskom kupu u samostrelu
  • Humanitarni koncert za Jelenine oči
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vlado Škalički)
  • Javni poziv za savjetovanje - Pravilnik o mentorstvu (poslovna podrška poduzetnicima)
  • Savjetovanje – Program javnih potreba u kulturi za 2020. godinu
  • 10
    OBLJETNICA SMRTI DR. FRANJE TUĐMANA
    11
    12
  • Novo priznanje volonterskom centru VolontirAJMO
  • Godišnja skupština Partnerskog vijeća za tržište rada KZŽ
  • Javna rasprava u postupku procjene utjecaja na okoliš - "Sipina-Hum"
  • Mladi, alkohol i vožnja
  • 13
  • Odobrene još 2 potpore za samozapošljavanje
  • Izvještajna skupština HSU KZŽ
  • 14
  • Slaven Janđel pobjednik foto natječaja “Bajka na dlanu”
  • DODIJELJENO 76 STUDENTSKIH STIPENDIJA KZŽ
  • 15
    16171819202122
    23242526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended