Kontakt  | Privatnost  
Bajka na dlanu
HyperLink
Sva područja
Kontakt
Autobusni vozni red
Naselje polaska:
123...
 Vi ste ovdje: Home > Autobusni prijevoz
Ispis stranice Komentirajte stranicu Dodajte u favorite / zabilješke

Autobusni prijevoz

Prijevoznik: PRESEČKI GRUPA d.o.o.
Linija: Druškovec II - Krapina [562]

Službeni vozni red

Stajališta:


Naziv StajalištaUdaljenost (km)Naselje
Druškovec II0Druškovec Gora
Druškovec I3Druškovec Humski
Kostel4Kostel
Pregrada C.7Pregrada
Pregrada9Pregrada
Gorica11Pregrada
Bušin12Bušin
Lamoti13Klenice
Gorupić14Gornja Plemenšćina
Kušari15Gornja Plemenšćina
Vojsak16Vojsak
Prigorje17Prigorje
Putkovec18Putkovec
Goričanovec19Goričanovec
Turčini20Podbrezovica
Đurmanec22Đurmanec
Žutnica24Žutnica
Doliće25Doliće
Vijadukt26Krapina
Kotka27Krapina
Krapina28Krapina
Pregrada9Pregrada

Polasci:


Pregrada - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada06:40:00Pregrada
Gorica06:42:00Pregrada
Bušin06:43:00Bušin
Lamoti06:45:00Klenice
Gorupić06:47:00Gornja Plemenšćina
Kušari06:49:00Gornja Plemenšćina
Vojsak06:52:00Vojsak
Prigorje06:53:00Prigorje
Putkovec06:54:00Putkovec
Goričanovec06:56:00Goričanovec
Turčini06:58:00Podbrezovica
Đurmanec07:01:00Đurmanec
Žutnica07:04:00Žutnica
Doliće07:05:00Doliće
Vijadukt07:06:00Krapina
Kotka07:08:00Krapina
Krapina07:10:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak ne prometuje za vrijeme šk. praznika

Druškovec II - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Druškovec II12:30:00Druškovec Gora
Druškovec I12:34:00Druškovec Humski
Kostel12:37:00Kostel
Pregrada C.12:43:00Pregrada
Pregrada12:45:00Pregrada
Pregrada12:50:00Pregrada
Gorica12:52:00Pregrada
Bušin12:53:00Bušin
Lamoti12:55:00Klenice
Gorupić12:57:00Gornja Plemenšćina
Kušari12:59:00Gornja Plemenšćina
Vojsak13:02:00Vojsak
Prigorje13:03:00Prigorje
Putkovec13:04:00Putkovec
Goričanovec13:06:00Goričanovec
Turčini13:08:00Podbrezovica
Đurmanec13:11:00Đurmanec
Žutnica13:14:00Žutnica
Doliće13:15:00Doliće
Vijadukt13:16:00Krapina
Kotka13:18:00Krapina
Krapina13:20:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak za vrijeme školskih praznika prometuje od Prigorja

Pregrada - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Pregrada19:20:00Pregrada
Gorica19:23:00Pregrada
Bušin19:25:00Bušin
Lamoti19:27:00Klenice
Gorupić19:29:00Gornja Plemenšćina
Kušari19:31:00Gornja Plemenšćina
Vojsak19:33:00Vojsak
Prigorje19:35:00Prigorje
Putkovec19:37:00Putkovec
Goričanovec19:39:00Goričanovec
Turčini19:41:00Podbrezovica
Đurmanec19:45:00Đurmanec
Žutnica19:49:00Žutnica
Doliće19:50:00Doliće
Vijadukt19:51:00Krapina
Kotka19:53:00Krapina
Krapina19:55:00Krapina
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Polazak ne prometuje za vrijeme šk. praznika

Druškovec II - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina13:45:00Krapina
Kotka13:48:00Krapina
Vijadukt13:49:00Krapina
Doliće13:50:00Doliće
Žutnica13:51:00Žutnica
Đurmanec13:55:00Đurmanec
Turčini13:56:00Podbrezovica
Goričanovec13:58:00Goričanovec
Putkovec14:00:00Putkovec
Prigorje14:01:00Prigorje
Vojsak14:02:00Vojsak
Kušari14:05:00Gornja Plemenšćina
Gorupić14:07:00Gornja Plemenšćina
Lamoti14:09:00Klenice
Bušin14:11:00Bušin
Gorica14:13:00Pregrada
Pregrada14:15:00Pregrada
Pregrada14:15:00Pregrada
Pregrada C.14:18:00Pregrada
Kostel14:21:00Kostel
Druškovec I14:23:00Druškovec Humski
Druškovec II14:28:00Druškovec Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak ne prometuje za vrijeme šk. praznika

Druškovec II - Krapina

Naziv StajalištaVrijeme polaskaNaselje
Krapina19:55:00Krapina
Kotka19:58:00Krapina
Vijadukt19:59:00Krapina
Doliće20:00:00Doliće
Žutnica20:01:00Žutnica
Đurmanec20:05:00Đurmanec
Turčini20:06:00Podbrezovica
Goričanovec20:08:00Goričanovec
Putkovec20:10:00Putkovec
Prigorje20:11:00Prigorje
Vojsak20:12:00Vojsak
Kušari20:15:00Gornja Plemenšćina
Gorupić20:17:00Gornja Plemenšćina
Lamoti20:19:00Klenice
Bušin20:21:00Bušin
Gorica20:23:00Pregrada
Pregrada20:25:00Pregrada
Pregrada20:25:00Pregrada
Pregrada C.20:28:00Pregrada
Kostel20:31:00Kostel
Druškovec I20:33:00Druškovec Humski
Druškovec II20:35:00Druškovec Gora
Prometuje: PON UTO SRI ČET PET
Napomena: Povratak ne prometuje za vrijeme šk. praznika
Područja
Gospodarstvo
Poljoprivreda i šumarstvo
Promet i komunalna infrastruktura
Obrazovanje, kultura, šport i tehnička kultura
EU fondovi, eurointegracije, međunarodna i regionalna suradnja
Zdravstvo, socijalna skrb,
udruge i mladi
Prostorno uređenje, gradnja i zaštita okoliša
Energetska učinkovitost
Financije i proračun
Turizam
Ostalo
prosinac 2019
poutsrčepesune
2526272829301
2
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Mirza Botonjić)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Vinko Sinković)
  • Natječaj za potporu za pripremu proj. dok. u 2019. g.
  • Natječaj za razvoj poljop. proizvodnje i promociju poljop. proizvoda u 2019. g.
  • 34
    5
    Javni poziv - pomoćnici u nastavi za školsku godinu 2019/2020
    6
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Kristina Antonić)
    78
    9
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Općina Tuhelj, izgradnja trga)
  • Javni natječaj za prijam u službu savjetnika za promet
  • Javni natječaj za prijam u službu višeg stručnog suradnika za zaštitu okoliša
  • 1011
    12
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Jan Kopriva)
    13
    Javni poziv za uvid u spis predmeta (Stjepan Bedeniković)
    1415
    16
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Zdravko Škreblin)
  • Javni poziv za uvid u spis predmeta (Maja Žučko)
  • 17
    18
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Križanec
  • Procjena utjecaja na okoliš - potok Hum
  • Procjena utjecaja na okoliš - rijeka Krapina
  • 19202122
    23
    24
    Nabava računala i računalne opreme za Poslovno - tehnološki inkubator KZŽ
    2526272829
    303112345
    Gradovi / općine
    visitzagorje.hr EU projekti Otvoreni proračun Elektronička kontaktna točka Službeni glasnik Online prijave na natječaje Županijska skupština Poslovne zone Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije Babičini kolači Regionalni program za mlade KZŽ 3.0 Savjetovanje Dobitnici županijskih priznanja Projekt Zalogajček Projekt Baltazar Program podrške darovitoj djeci Palijativna skrb Autobusni prijevoz EU financirani projekti - Energetska obnova škola Udomiteljstvo u Krapinsko-zagorskoj županiji Gospodarsko-socijalno vijeće HOMER Partnerstvo za razvoj Savjet mladih Krapinsko-zagorske županije Partnersko vijeće KZŽ Učenička natjecanja eEnviper - okolišne dozvole za 21. stoljeće Županijsko povjerenstvo za ravnopravnost spolova SOS telefon i mreža podrške žrtvama obiteljskog nasilja Osoba za nepravilnosti Savjet za razvoj civilnog društva Antikorupcijsko povjerenstvo Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata
    Krapinsko - zagorski aerodrom, Krapina - Zagorje airport, Gubaševo, Zabok Video studio IN, Krapina, Doliće, Vladimir Ovčarić Air Mill, Best, Mobile Game, iOS, Android, Addictive, One tap, recommended